🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kızlar ocak topiğine sordum sizede sorayım 😍 selam regl biter bitmez yumurtlamam oldu 3-4 gündür akıntım yoktu bugün krem gibi akıntım geldi reglye 9 gün var hamilelik belirtisi olabilir mi ? Dış gebelik geçirdim 2 ay oldu korunuyorduk yanlışlıkla birşey mi oldu acaba bi şüphelendim😳

Sevindirmez mi hiç 😅😅 olayım şoku hala üzerime geliyo seni ben mi doğurdum falan diyorum 🙈🙈😅😅 şaka bi yana Allahıö hiçbirimize eksikliğini göstermesin, aratmasın dileyene tez zamanda nasip etsin 🙏🙏🙏🙏 aynen öyle ovü testi kullanılıyo mesela o bana cok robotik, duygusuz geliyor bi de çatlayan yumurta kaliteli mi değil mi onu bilemez. Sonucta dr usg de görüyor kalitesini. Malum tek çatlaması yetmiyo kaliteli olacak ki sperm tutucak falan. Hepimizn benzer belirtiker olsa da gebe kalma şekli dönemi o kadar farklı ki
Allah bağışlasın😃
Ben de ovulasyon testi kullanmıştım bikaç ay. Pik denk getirdik kaç kere ama olmayınca olmuyor. Sonra onu bıraktım kendi akıntımı takip ettim. Sonra en son ateş ölçmeye sardım. Gebelik testine de gerek kalmıyor onda ama eşim diyor ölçme stres yaptırıyor sana. Salcam diyorum salamıyorum😄
Ne zaman nasip olacak bakalım🤲🏻

Allah bağışlasın😃
Ben de ovulasyon testi kullanmıştım bikaç ay. Pik denk getirdik kaç kere ama olmayınca olmuyor. Sonra onu bıraktım kendi akıntımı takip ettim. Sonra en son ateş ölçmeye sardım. Gebelik testine de gerek kalmıyor onda ama eşim diyor ölçme stres yaptırıyor sana. Salcam diyorum salamıyorum😄
Ne zaman nasip olacak bakalım🤲🏻
merak etme yalnız değilsin .. :))

Napıcaz böyle:))) Adetin başlamasından bittiği güne kadar salabiliyorum ancak. Yumurtlama dönemine gelince yine bi heyecan bi yerinde duramama😄
o hepimizde var bence adet bitince ne yapsam heyecanı başlıyor kısır bi döngü yaşayıp duruyoz istesemde bırakamıyorum 😂

bence de ya ben acıkçası o kadar sıkıntı yaşadım yıne atamadım olmuyor yani salamıyorum
Onlar kendi iradeleriyle yapmıyordur onu. Başka konularda olağanüstü şeyler yaşamaya başlıyorlardır. Başka türlü mümkünatı yok😄
hahaa bir rahatladım böyle düşünen bir ben sanıyordum değilmişim benmi iradesizim diyordum arkadaşlarım.. canlarım.. :KK48: :KK200:

bence de ya ben acıkçası o kadar sıkıntı yaşadım yıne atamadım olmuyor yani salamıyorum
kirmizi puantiye kirmizi puantiye ayy bende umursamıyomjs gıbı yapsamda hep bu konuyu dusunurken buluyorum kendımı.😄bıde benım esım cok gıcık hem kızıyorum ona bıyandan hıc destek olmuyo bana dıye hemde bıyandan hep bu konuyla alakadarım😄 lh bakmayı akıl edemeyen doktor sonucların normal demıs.demekkı testestoron 68 normal.ama bence normal degıl 50 den sonra hafıf pkoya yatkınlık bence.hergun nane cayı ıcmek oyı gelıyomus taze nane aldım ıcıyorum.yalnız bu kadar takvıye bende asırı bas agrısı yaptı kızlar,gece bıle basagrısıyla uyandım.sızdede varmı boyle sorunlar?

Bebekler https://www.erdemyesilada.com/tr/article/desc/54119/hangi-tarcin-guvenli.html#:~:text=Avrupa%20Gıda%20Güvenliği%20Otoritesi%20(EFSA,tarçını%20kabuğu%20tükettiğinizde%20tehlike%20başlıyor.

Tarcın kullanıyoruz ya vietnam tarcını olmasın dıkkat edınde.ben bagdatın toz tarcının almıstkm ve bıngo vıetnam tarcınıymıs😊seylan tarcınıyla degıstırecegım

kirmizi puantiye kirmizi puantiye ayy bende umursamıyomjs gıbı yapsamda hep bu konuyu dusunurken buluyorum kendımı.😄bıde benım esım cok gıcık hem kızıyorum ona bıyandan hıc destek olmuyo bana dıye hemde bıyandan hep bu konuyla alakadarım😄 lh bakmayı akıl edemeyen doktor sonucların normal demıs.demekkı testestoron 68 normal.ama bence normal degıl 50 den sonra hafıf pkoya yatkınlık bence.hergun nane cayı ıcmek oyı gelıyomus taze nane aldım ıcıyorum.yalnız bu kadar takvıye bende asırı bas agrısı yaptı kızlar,gece bıle basagrısıyla uyandım.sızdede varmı boyle sorunlar?
artık kendi doktorumuz olduk doğal şeylerden zarar gelmezde sanki sen o kürü günlük yapınca cok tüketiyorsun ona dikkat et kuşum

Doğal davranmaya çalışıyorum ama olmuyor😄
Döngünün neresindesin? Progesteron yükselmesi de baş ağrısı yapıyormuş. Belki iyi bişeydendir.

Bebekler https://www.erdemyesilada.com/tr/article/desc/54119/hangi-tarcin-guvenli.html#:~:text=Avrupa%20Gıda%20Güvenliği%20Otoritesi%20(EFSA,tarçını%20kabuğu%20tükettiğinizde%20tehlike%20başlıyor.

Tarcın kullanıyoruz ya vietnam tarcını olmasın dıkkat edınde.ben bagdatın toz tarcının almıstkm ve bıngo vıetnam tarcınıymıs😊seylan tarcınıyla degıstırecegım
İçindekiler kısmında mı yazıyor ne tarçını olduğu yoksa aktardan öyle mi istemek lazım? Belki bi daha kullanırsam lazım olur:)

X