🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Güzel annelerim ve anne adaylarım,
Hepimizin güzel haberi alacağı hayırlı bir ay ve topik olsun inşallah. Kimimiz yorulduk, belki kimimiz yeni başlıyor. Ama hepimiz biliyoruz ki yolun sonunda güzel şeyler bizi bekliyor. Şimdi kendini toparla güzel annem, yolculuğumuz devam ediyor 🤎🙏🏻

İsmini listeye yazdırmak isteyen güzel annelerim bana Özel mesaj atsınlar lütfen veyahut beni etiketleyerek sat ve bat tarihlerimizi yazalım.🤍

🤎🦋 SAT BAT SONUÇ
@ArasaNillGerek4 Ocak1 Şubat
@degisimdonusum4 Ocak2 Şubat
beyons beyons 9 Ocak5 Şubat
@uniq129 Ocak5 Şubat
@Yesmar Yesmarr6 Ocak6 Şubat
@zesamu9313 Ocak6 Şubat
O _okyanus 14 Ocak6 Şubat
@blackkdahlia11 Ocak6 Şubat
Mervenur277 Mervenur277 9 Ocak7 Şubat
@Hayat su10 Ocak7 Şubat
@Askkadiniii12 Ocak7 Şubat
@kelebek_vadisi3 Ocak7 Şubat
@Eleni112 Ocak8 Şubat
@imagination forever11 Ocak8 Şubat
@bademlicikolata12 Ocak8 Şubat
@tufiberry9 Ocak9 Şubat
@rabianizzz12 Ocak10 Şubat
@Yaseminnn3513 Ocak10 Şubat
@Perlitik13 Ocak11 Şubat
@misshaa11 Ocak11 Şubat
L laylsari 12 Ocak12 Şubat
@bestemilka10 Ocak16 Şubat
@kirmizi puantiye

Topigimiz hayırlı ve uğurlu olsun inşallah bir aylığına da olsa sahalara geri döndüm 😅🤍
sevayd sevayd
beyons beyons
@imagination forever
@melisaa93

Topigimiz hayırlı ve uğurlu olsun inşallah bir aylığına da olsa sahalara geri döndüm 😅🤍
sevayd sevayd
beyons beyons
@imagination forever
@melisaa93
Ay heyecandan bir türlü yazamadım 😂
SAT 3 Ocak BAT 4 Ocak. Bu ay hepimizin yüzünü güldürecek güzel haberleri birbirimize veririz inşallah 🙏🏻🫶🏼

canım ben onun testlerini de aldım ama onda her zaman pik olmadı hatta gecen ay ınnovita ile birlikte denedim pik günü innovıta baya koyuydu bir gebeninki eşit gibiydi sanırım onun piki 20 mm üstünü görüyor pik göremezsen canın sıkılmasın🙏😘
İlk aylarda kullandigimda pik olmasinj bekledim testi gönderdim ebru hanım yumurtlama deyince benm kafa karıştı 😀 e diğerleri gibi pik değil diye sonra bıraktm o testi meğer 20 mm olmadı diyemis

İlk aylarda kullandigimda pik olmasinj bekledim testi gönderdim ebru hanım yumurtlama deyince benm kafa karıştı 😀 e diğerleri gibi pik değil diye sonra bıraktm o testi meğer 20 mm olmadı diyemis
canım bu testlerin yumurta çapına göre çıktıığı düşünmüyorum ben testler lh hormonunu ölçüyor yükseldikçe koyulaşıyor lh hormunu tavan yaptığında da pik oluyor yani yurmurtanın büyüklüğü küçüklüğü ile alakası olabilir mi bilemedim

bazı testler çok hassas aynı gebelik testlerinin hassaslığı gibi düşün bazıları beta 10 da algılıyor bazıları 20 de gibi yani umarım anlatabilmişimdir :) yani ben öyle düşünüyorum yumurtanın büyüklüğüyle alakalı değil gibi sanki

bazı testler çok hassas aynı gebelik testlerinin hassaslığı gibi düşün bazıları beta 10 da algılıyor bazıları 20 de gibi yani umarım anlatabilmişimdir :) yani ben öyle düşünüyorum yumurtanın büyüklüğüyle alakalı değil gibi sanki
Valla olabilirde canm zaten az daha uğraşırsak doktor olup cikicaz bu gidişle 😀

aynen canım o yüzden çok takılmamak lazım yumurta 18 19 mm dede sağlıklı catlıyor önemli olan kaliteli yumurta o da şans işte ben innovita aldım onunla takip ediyorum bir gebeninde testleri güzel ama kafam karışmasın oldu mu olmadımı ondada bazen baya pik gördüm demekki bazen yumurta 19 da da catlıyor bazen 20 üstündede o her ay değişiyor

Bu gün kan sonuçlarımı gösterdim doktora hiçbir sıkıntı yok çok şükür bu ay da klomen kullanalım dedi. Eczaneden omega ve magnezyum sipariş ettim yarın gelir dediler. Aç yok fark eder mi kızlar nasıl kullansam daha etkili olur?

Bu gün kan sonuçlarımı gösterdim doktora hiçbir sıkıntı yok çok şükür bu ay da klomen kullanalım dedi. Eczaneden omega ve magnezyum sipariş ettim yarın gelir dediler. Aç yok fark eder mi kızlar nasıl kullansam daha etkili olur?
Ben omegayı yemekten önce içiyorum bi yerde okumuştum içip yemek yedikten sonra daha etkili diye ama yanlışta olabilir bilmiyorumm eczacınıza sorun isterseniz

mazgnezyumun hangi formunu alacaksınız kimisi gece içiliyor kimisi gündüz enerji versn diye eczaneci daha iyi bilir

Ben omegayı yemekten önce içiyorum bi yerde okumuştum içip yemek yedikten sonra daha etkili diye ama yanlışta olabilir bilmiyorumm eczacınıza sorun isterseniz
Olur sorarım
mazgnezyumun hangi formunu alacaksınız kimisi gece içiliyor kimisi gündüz enerji versn diye eczaneci daha iyi bilir
Burada görmüştüm bu markayı istettik

Eklentiler

• IMG_20240116_110325.jpg
    IMG_20240116_110325.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 43
X