🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Hemde birde adet olmuşken...
Aynen öyle hatta öbür ayki adetim 10 gün gecikti aynı adet önü ağrılarım varken gelmiyo sökülmüyo diye bitki çayları içtim sıcak duşa girdim. İkinciyi düşünüyoruz iki senedir olmayınca dr sordu ilk gebeliğin de zor mu oldu diye. Bende burda anlattığım gibi anlattım çok şanslıymışsın bazen kadınlar ayda iki kere yumurtlayabiliyor. İlki döllenmeyince adet oluşturmuş ikincisi de o gün döllenince tutmuş demişti ben bunu 3 sene sonra öğrendim. Dediği çok doğruydu çünkü ben betamı ilk öğrendiğim de 2200 küsurlardaydı 5+6 hafta hamileydim o haftadan geriye doğru gittiğim gün son adet tarihimin olduğu gün yapıyodu üşenmeyip hesaplamıştım

Güzel annelerim ve anne adaylarım,
Hepimizin güzel haberi alacağı hayırlı bir ay ve topik olsun inşallah. Kimimiz yorulduk, belki kimimiz yeni başlıyor. Ama hepimiz biliyoruz ki yolun sonunda güzel şeyler bizi bekliyor. Şimdi kendini toparla güzel annem, yolculuğumuz devam ediyor 🤎🙏🏻

İsmini listeye yazdırmak isteyen güzel annelerim bana Özel mesaj atsınlar lütfen veyahut beni etiketleyerek sat ve bat tarihlerimizi yazalım.🤍

🤎🦋 SAT BAT SONUÇ
ArasaNillGerek ArasaNillGerek 4 Ocak1 Şubat
@degisimdonusum4 Ocak2 Şubat
beyons beyons 9 Ocak5 Şubat
uniq12 uniq12 9 Ocak5 Şubat
@Yesmar Yesmarr6 Ocak6 Şubat
@zesamu9313 Ocak6 Şubat
O _okyanus 14 Ocak6 Şubat
@blackkdahlia11 Ocak6 Şubat
Mervenur277 Mervenur277 9 Ocak7 Şubat
@Hayat su10 Ocak7 Şubat
@Askkadiniii12 Ocak7 Şubat
@kelebek_vadisi3 Ocak7 Şubat
@Eleni112 Ocak8 Şubat
imagination forever imagination forever 11 Ocak8 Şubat
@bademlicikolata12 Ocak8 Şubat
@tufiberry9 Ocak9 Şubat
R rabianizzz 12 Ocak10 Şubat
@Yaseminnn3513 Ocak10 Şubat
@Perlitik13 Ocak11 Şubat
@misshaa11 Ocak11 Şubat
@laylsari12 Ocak12 Şubat
bestmb bestmb 10 Ocak16 Şubat
kirmizi puantiye kirmizi puantiye
Topic hayırlı olsun bize mucizelerimizi getirsin 🌹🐥 benim de bat 8 Şubat ekler misin canım?
bu ay gebeyim hadi bakalım 😍

Kuzum o değişiyo bünyeye göre ben ilk yumurtlamaya göre adet gördüm, adet gelmeden bikaç saat önce ilişkim oldu sonra adet olunca ertesi gün hapı almamıştım. Ben o ilişkiden hamile kalmıştım. İlk yumırta döllenmediği için adet oluşturmuş ikincisi döllenmiş.. Kimisi de var ikinci yumurtlama döllenmezse öyle adet oluşturuyo. Adet bu yüzden de gecikebiliyor. Denklemi cok zor bu işin kimin nasıl hamile kalacağı belli bi hesaba cok da uymuyor
Hadi ya😃 Ay ne güzel, sizi de sevindirdiyse. Bu işler hiç belli olmuyor demek.

Ya biliyor musun bende de öyle. Daha yumurtlama dönemime 1 hafta kadar var ama akıntım baya var. Ölçüleri nasıl yapıyorsun
Ben de 2 ay kadar kullanmıştım. Benim de öyle bol akıntılı olmuştu. Gerçekten yaradığını hissediyor insan. Bir de acaba ben mi fazla fazla yedim kendimi kaptırıp bilmem, erkenden büyütüp çatlatmıştı sanki. Adetim de hep 2 gün önce gelmeye başladı hatta sonrasında.

Ben de 2 ay kadar kullanmıştım. Benim de öyle bol akıntılı olmuştu. Gerçekten yaradığını hissediyor insan. Bir de acaba ben mi fazla fazla yedim kendimi kaptırıp bilmem, erkenden büyütüp çatlatmıştı sanki. Adetim de hep 2 gün önce gelmeye başladı hatta sonrasında.
Kaç gün yedin ki? Ya normalde 2. Gün başlanması lazımmış ama ben 6. Gün başladım herhalde çokta bişi değişmez diye düşünüyorum. Aslında testlerle berabet takip etsek daha iyi olur gibi ama o testler beni strese sokuyor.

Kaç gün yedin ki? Ya normalde 2. Gün başlanması lazımmış ama ben 6. Gün başladım herhalde çokta bişi değişmez diye düşünüyorum. Aslında testlerle berabet takip etsek daha iyi olur gibi ama o testler beni strese sokuyor.
Adetim 6 gün sürüyor. Birinde 5.gün başladım birinde 2.gün. Ama benden kaynaklı olabilir, çünkü buzdolabında tutuyordum, donuk halde tatlı kaşığıyla bi tepe alıyordum o gazla😄

Adetim 6 gün sürüyor. Birinde 5.gün başladım birinde 2.gün. Ama benden kaynaklı olabilir, çünkü buzdolabında tutuyordum, donuk halde tatlı kaşığıyla bi tepe alıyordum o gazla😄
Valla ben her seferinde baştan yapıyorum. Taze taze yiyormuşum gibi sanki daha etkili olcakmış gibi 😂😂

Hadi ya😃 Ay ne güzel, sizi de sevindirdiyse. Bu işler hiç belli olmuyor demek.
Sevindirmez mi hiç 😅😅 olayım şoku hala üzerime geliyo seni ben mi doğurdum falan diyorum 🙈🙈😅😅 şaka bi yana Allahıö hiçbirimize eksikliğini göstermesin, aratmasın dileyene tez zamanda nasip etsin 🙏🙏🙏🙏 aynen öyle ovü testi kullanılıyo mesela o bana cok robotik, duygusuz geliyor bi de çatlayan yumurta kaliteli mi değil mi onu bilemez. Sonucta dr usg de görüyor kalitesini. Malum tek çatlaması yetmiyo kaliteli olacak ki sperm tutucak falan. Hepimizn benzer belirtiker olsa da gebe kalma şekli dönemi o kadar farklı ki

Bence işe yarıyor canım ondan boyle,ama bıraz mıdemı agrıtıyor yıyınce umarım duzelır mıde agrısı.

Evet bende oyle bılıyorum canım o yuzden yıne ondan aldım dıgerınden bı farklılıgı oldugu kesın.bunda pıkı yakalayabılırsem sankı olacak gıbı 😊😊
Bende alayım diyorum ya ikilemde kaldım hep

Aynen öyle hatta öbür ayki adetim 10 gün gecikti aynı adet önü ağrılarım varken gelmiyo sökülmüyo diye bitki çayları içtim sıcak duşa girdim. İkinciyi düşünüyoruz iki senedir olmayınca dr sordu ilk gebeliğin de zor mu oldu diye. Bende burda anlattığım gibi anlattım çok şanslıymışsın bazen kadınlar ayda iki kere yumurtlayabiliyor. İlki döllenmeyince adet oluşturmuş ikincisi de o gün döllenince tutmuş demişti ben bunu 3 sene sonra öğrendim. Dediği çok doğruydu çünkü ben betamı ilk öğrendiğim de 2200 küsurlardaydı 5+6 hafta hamileydim o haftadan geriye doğru gittiğim gün son adet tarihimin olduğu gün yapıyodu
Bazen Allah nasip edince ne kadar hesaplasanda olmaz desende oluyor 😊

Sureklimi innovitada pik çıkıyordu bende pcos var bazı aylar silik bazı aylar innovitada hep pik çıkıyor sende demi pcos var canim
Yok canım benım sadece ovulasyon gununde pik cıkıyor ınovıtada.sma bır gebenın gunlugunde yakalayamadım hıc piki.o yuzden onda yakalamak ıstıyorum

Bebısler balık yagıyla çörek otlu bal işe yaramaya başladı normalde adetım bıtınce hıc akıntım olmazdı,daha şimdiden akıntım olmaya basladı,bu demek oluyor ki yumoslarım buyumeye basladı🥰kesınlıkle bı etkısı var,ama ben bu karısımı yıyınce bıraz mıdem agrıyor ölçüyü tam tutturamamıs olabılırim belki,hergun taze yapıp yıyorum.Son durum bende bu sekılde.yıne bır gebenın gunlugunden sıparıs ettım,bakalım ıkı aydır goremedıgım pıkı gorebılecekmıyım
canım ben onun testlerini de aldım ama onda her zaman pik olmadı hatta gecen ay ınnovita ile birlikte denedim pik günü innovıta baya koyuydu bir gebeninki eşit gibiydi sanırım onun piki 20 mm üstünü görüyor pik göremezsen canın sıkılmasın🙏😘

X