🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Biraz önce test yaptım tertemiz bir tek çizgi. Okadar sıkıldım ki artık. Geçen gün rüyamda testim pozitif çıkıyordu hamilesin diyorlardı hatta perşembeyi cumaya bağlayan gece gördüm okadar ümitli uyandım ki artık rüyalara da inanmayacağım. hala kasık ağrım var bat yarın bu ay biraz daha umudum vardı maalesef yine fos çıktı
Canım seni anlıyorum ama haline şükretmelisin senin bir evladın var ben ne yapıyım şimdi söyle ne zoluklarla ıkına ıkına iki tane birden doğurdum ama ellerimden kayıp gittiler o an fiziki ağrımdan çok ruhumda ağrı vardı. Tekrar gebe kalmak için hala uğraşıyorum, doğumdan sonra bir sene toplam dört seneyi geçti. Olursa olur olmazsa evladına sarılırsın

Eklentiler

• IMG_20240225_092906_630.webp
    497,4 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_20240225_093517.jpg
    IMG_20240225_093517.jpg
    145,7 KB · Görüntüleme: 87
  • IMG_20240225_092906_630.webp
    497,4 KB · Görüntüleme: 26
Merhaba kızlar, size bir şey danışmak istiyorum. Bu ay gonal f kullandım ve sonrasında çatlatma iğnesi vuruldum. 10. Güne kadar çok fazla göğüs hassasiyetim vardı. 9 ve 10. Günlerde biraz azalmıştı ama sonra tekrar arttı. 10. Günden itibaren duphaston kulanmamı istedi doktorum. Ve 10. Günden beri sağ kasığıma ara ara batmalar oluyor. Bu süreçte şeffaf akıntım oldu azar azar hep fakat 2 gündür akıntım baya sarıya döndü. Sizce bu normal mi?

Herkese hayırlı akşamlar kızlar, 9 şubatta regl oldum kimyasal geçirdim bu ay döngüm 35 gün bugün lekelenmem oldu ara ara pembemsi akıntı geliyor nedeni ne olabilir sizce?

Merhaba kızlar, size bir şey danışmak istiyorum. Bu ay gonal f kullandım ve sonrasında çatlatma iğnesi vuruldum. 10. Güne kadar çok fazla göğüs hassasiyetim vardı. 9 ve 10. Günlerde biraz azalmıştı ama sonra tekrar arttı. 10. Günden itibaren duphaston kulanmamı istedi doktorum. Ve 10. Günden beri sağ kasığıma ara ara batmalar oluyor. Bu süreçte şeffaf akıntım oldu azar azar hep fakat 2 gündür akıntım baya sarıya döndü. Sizce bu normal mi?
Geçen ay aşılama sebebiyle bende kullandım dediğiniz her şeyi ben dupastonda da progestanda da Kasık batması çok yaşadım. 13. Gündeyseniz test yapın bence muhtemelen bir şey varsa çıkacaktır

X