🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Hayır canım doğru bilgi değil eskilerden biri vardı özellikle bu söylentiyi test etmişti. Hamilelik testi net pozitif çıkmışken lh testi yok gibiydi. Bence karalar bağlamak için bir sebep değil
Kuzum sana cevap yazıyordum yarım yazmışım diğer arkadaşın ilk denemesinde hamile kalmasına çok sevindim benim ağrılarım devam ediyor her an geldi gelecek hissi var perşembe gecesi bugün hepinize dua edicem inşallah bizlerde de bu ay olur Rabbim nasip etsin inşallah

Bende bunu görünce dayanamadım test yaptım ama gözümde hayali canlanıyor diye düşünüp yok diyorum boş çıktı. Regle muhtemelen 5-6 gün falan var
Kuzum benimde kaset testte bu tarz bir şey çıktı kör olursun bakarken yani ama ben görüyordum ilk 3-5 dk da şimdi kurumuş daha bariz olmuş zaten neyse bence erken gebelik testini 2 gün sonra yine tekrarla görülür bi silik çizgi çıkması lazım artık. Birde bir şeye dikkat ediyorum hamile kalanların geneli 3 gün üst üste ilişki oldu diyorlar gün aşırı oldu bizde arada bir gün mü eksik kaldı acaba ondan mı olmuyor

Bende üst üste oldu. Eğer olursa tabi inşallah Cumartesi veya Pazar tekrarlayacagım

Hanımlar Ovulasyon testime bakar mısınız? Adet bitince hemen yapmadım reglin 17.günü başladım yapmaya. Adetime 10-11 gün var Dün doktora gittim folik için alttan baktı rahim duvarı kalınlaşmaya başlamış 10mm gebe kalmış olabilir misin dedi. Kan tahlili istedi verdim ama negatif çıktı hemen kanda çıkar mı ? Bu testlerde var mı pil

Eklentiler

• IMG_1841.jpeg
    151,3 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG_1845.jpeg
    66,1 KB · Görüntüleme: 60
Ocak planladım olmadı şimdi şubat deniyorum inşallah olur

Canım çok teşekkür ederim inşallah en kısa sürede sen de tüm isteyenler de güzel haberi alır

Canım çok teşekkür ederim inşallah en kısa sürede sen de tüm isteyenler de güzel haberi alır
Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim. Kan testi için acele etmeyin bende iki çizgi görür görmez gittim hemen kan verdim sonra başladı 2 günde bir kan vermeler . Acaba yükselecek mi artışı iyi mi diye stres oluyor insan. 8-10 gün beklemek daha iyi tabi yine siz bilirsiniz

Şimdi test ettim bir taraf tertemiz diğer taraf negatif bölüm kopkoyu çıktı,14.şubat yumurtalamam bu ayda olmadı hayırlısı Rabbimden,bilmiyorum gebe kaldıysam soğuk algınlığı ve ateş düşürücü ilaç almam gerekiyor çok kötü düştü bedenim yutkunamıyorum ateşten gözlerimi açamıyorum eşim ilacı al diye dayatıyor test yaptım kafam rahat olsun diye erken mi oldu acaba ilacı alıcam da doğmamış oluşmamış bebeği düşünüyorum zarar vermiyim diye kafam ikilemde, her ay aynı umut bende

Çok teşekkür ederim, amin inşallah Ben de şuan onun ikilemindeyim. Çok pinpirikli bir insanım zaten gece bile bi sürü senaryo kurdum kafamda uyuyamadım

Çok teşekkür ederim, amin inşallah Ben de şuan onun ikilemindeyim. Çok pinpirikli bir insanım zaten gece bile bi sürü senaryo kurdum kafamda uyuyamadım
Hayırlı uğurlu olsun inşallah canım Allah tamamına erdirsin inşallah. Ne zaman kan vereceksin?

İnşallah canım inşallah Rabbim nasip etmiştir

Bu akşam iş dönüşü vermeyi düşünüyorum canım. Sat 21 Ocaktı. Sence daha çok mu var kese görünmesine? 2 günde 1 kan verme stresinden korkuyorum şimdiden
Benim sat 25 ocaktı Ben erken öğrendim dün gördüm keseyi. Ama yine kan vermeye devam ediyorum pazartesi vermiştim dün verdim pazartesi yine istedi

Cnm günaşırı ilişkide aradaki gün kaynamaz. Sperm içerde yaşar. 3 gün üst üste ilişki sperm kalitesını düşürür. Hee sperm degerleri iyiyse yaş ileride degılse olabılır tabii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…