🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kuzum umutlandırmak istemem ama ben pembemsi bir çizgi gördüm
Bakınca çıplak gözle bende görüyorum ama umutlanmamak için hayali gibi varla yok arasındaysa kesin yoktur ben yanılıyorum diyorum inşallah vardır Pazar sabahı ilk idrarla testi yapıcam. varsa kesin çıkar dediğin gibi

Bak mesleğim gereği ben duramadım efekt yaptım

Eklentiler

• ED100439-1D21-419D-877B-90C1673FFA3F.jpeg
    54,1 KB · Görüntüleme: 74
Canım hayırlı olsun sağlıcakla kucağına alırsın inşallah adettendir belirtilerin nelerdi bu ay neler yaptın anlatır mısın
Amin canım inşallah bu ay ilk denememizdi canım buradan okuduklarımı yapmaya çalıştım. Gece duş almadım sabah aldım hep. Ovulasyon testi denemedim hiç ama yumurtladığımı ağrıdan hissettim 3 gün üst üste beraberlik oldu Folik asit ve omega3 kullanıyordum takviye olarak Belirtilerim de regl zamanlarımdan bile fazla olan göğüs ağrısı, sağ kasıkta ağrı gibi değil ama değişik bir his, aşırı uyku ve son iki gündür hafif baş dönmesi

Yaaaa canım benim ilk aydan nasip olmuş Rabbim bekletmemiş çok mutlu oldum inşallah sağlıcakla devam eder

Efektle görüyor musun kuzum sen sanki ben görüyorum ya da görmek istiyorum bende grupta efekt yapan biri vardı dedim içimden sendinnn doğru
Eveeeet o benim canım ben efektli de efektsiz de görüyorum zaten testinde gördüğüm için efekt yapım görmeseydim yapmazdım

İyi geceler kızlar, reglime 5 gün var fakat yaklaşık 4 gündür sağ kasığımda anlık kramplar meydana geliyor ve yine eş zamanlı akıntım oluyor. Akşamları da bacak ağrısı. Kasım ayında ikiz bebeklerimi kaybettim 11.haftada.
Bugün gebelik testi yaptım fakat negatifti. İlk gebeliğimde de reglim 3 gün gecikince yaptığım testler de negatif çıkmıştı. Zaman zaman saniyelik başım dönüyor, yer ayağımın altından kayıyor sanki. Karnımda inanılmaz bir sıkışma var (gaz) birkaç gün öncesi yoğun koku hassasiyeti de vardı.
İhtimal var mı yoksa vücudum bana oyun mu oynuyor bilemiyorum.

Hayır canım doğru bilgi değil eskilerden biri vardı özellikle bu söylentiyi test etmişti. Hamilelik testi net pozitif çıkmışken lh testi yok gibiydi. Bence karalar bağlamak için bir sebep değil
Ay canım ne bileyim ya bu ay aklıma takmayacağım bat günümü bile bilmiyorum ama adete yakın vajinal kaşıntım olur hafif o bile mevcut belim ve alt karın ağrısıda Çar bi farklı olan yüzüm aşırı kuru ve yanıkmgibi kıpkırmızı oluyor ve kaşınıyor yüzüm Buda bir belirti değildir zaten ama onun harici mide bulantım bel karın ağrım
Kuzum ben dayanamadım test yaptım şimdi. Elim ayağım titriyoEki Görüntüle 3391507
ayyyyy hayırlı olsun canım çok sevindim inan. Benim regl ağrıları var ya ben cesaret edemem sanırım. Çok mutlu oldum inan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…