🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Cnm günaşırı ilişkide aradaki gün kaynamaz. Sperm içerde yaşar. 3 gün üst üste ilişki sperm kalitesını düşürür. Hee sperm degerleri iyiyse yaş ileride degılse olabılır tabii
Evet kuzum eşim 43 yaşında bende 38 zaten hergün deneyemeyiz zaten mecburen yumurtlama zamanı gün aşırı deniyoruz yapacak bir şey yok . Olursa tek ilişkide de oluyor zaten nasip kısmet herşey

Kızlar size şöyle örnek vereyim 24-25-26 Ocak tarihleri ovulasyon günlerimdi sancı ve akıntıdan anlamıştım ve ayin 28 ve 31 inde kasik ağrısı olmuş 31 inde özellikle adet sancısı gibi sancı ve göğüs hassasiyeti olmuş not almışım ondan da şüphelenmistim yani bence rahime yerleşirken ki olayi hissetmiştim bence büyük ihtimalle ağrı eşiğim çok düşük hatta araştırma yapmıştım hep öyle yazıyordu 4-5-6 Şubat'ta silik yakaladım ve 6 Şubat ta Beta 55 çıktı 😇ama şöyle bir şey de var geçen ay daha çok belirtim vardı özellikle göğüs hassasiyeti ama günümde regl olmuştum 😔ve çok şükür bugün 6+1 im kalp atışı 💓duyuldu Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲🥰
merhaba öncelikle hayırlısıyla bebeğinizi kucağınıza almak nasip olsun inş son adet tarihiniz ne zamandı

Kuzum benimde kaset testte bu tarz bir şey çıktı kör olursun bakarken yani ama ben görüyordum ilk 3-5 dk da şimdi kurumuş daha bariz olmuş zaten neyse bence erken gebelik testini 2 gün sonra yine tekrarla görülür bi silik çizgi çıkması lazım artık. Birde bir şeye dikkat ediyorum hamile kalanların geneli 3 gün üst üste ilişki oldu diyorlar gün aşırı oldu bizde arada bir gün mü eksik kaldı acaba ondan mı olmuyor 😄
Canım bizim ve eşlerimizin yaşı aynıymış, ben de hiç üst üste değerlendiremiyordum bu ay azimle çalıştım :) Spermler içerde canlı kalabiliyormuş sen dert etme onu , zaten olacağı varsa olur Allahın izniyle 🤍 İnşallah hayırla bu ay seviniriz

Hanımlar Ovulasyon testime bakar mısınız? Adet bitince hemen yapmadım reglin 17.günü başladım yapmaya. Adetime 10-11 gün var Dün doktora gittim folik için alttan baktı rahim duvarı kalınlaşmaya başlamış 10mm gebe kalmış olabilir misin dedi. Kan tahlili istedi verdim ama negatif çıktı hemen kanda çıkar mı ? Bu testlerde var mı pil
Adete 11 gün varken kan vermek boşuna olmuş.çıkmaz cunku. Eğer adetleriniz düzenliyse 17. Gün geç başlamışsınız keske 13-14.gün başlasaydınız. Testlerı yapmanıza grek yok, gün aşırı 2 kez daha bırlıkte olursanız zaten yeterli olur, adeti beklersınız sonra.
Bu testlerde pik yok,

Şimdi test ettim bir taraf tertemiz diğer taraf negatif bölüm kopkoyu çıktı,14.şubat yumurtalamam bu ayda olmadı hayırlısı Rabbimden,bilmiyorum gebe kaldıysam soğuk algınlığı ve ateş düşürücü ilaç almam gerekiyor çok kötü düştü bedenim yutkunamıyorum ateşten gözlerimi açamıyorum eşim ilacı al diye dayatıyor test yaptım kafam rahat olsun diye erken mi oldu acaba 🤔 ilacı alıcam da doğmamış oluşmamış bebeği düşünüyorum zarar vermiyim diye 😏kafam ikilemde, her ay aynı umut bende
Aynı düşünce bendede var soğuk aldım boğaz spreyi sıkarken bile bunu düşünüyorum doktor a soracagım pazartesi yoksa kafayı yiyeceğim 😄

X