🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kuzu benim de 20. Günüm ama bu ay sıfır beklentiyim sahte belirti olmadan daha mutlu geçiyor günlerim

İyi olmaya çalışıyorum kuzum. Toparlanmaya çalışıyorum ne kadar olabiliyorsa tabi. Gebelik zehirlenmesi geçirdim kuzum maalesef. Umarım düzelirim. Kimseye yaşatmasın rabbim
tweeetyyy kuzumm cooookkk üzgünüm canim benim. Okuyunca yazdiklarini resmen sarsildim. Allah sana sabirlar versin. Saglikla sihhatle guzel hayirli bir evlat nasip etsin insallah tekrardan. Nasilsin simdi? Toparlanabildin mi nasil hissediyorsun kendini?

Amin kuzum. Fiziken toparlandım ama psikolojik olarak iyi değilim kuzum. Psikiyatriye başladım ilaç kullanıyorum. Nefesim kesiliyor sanki nefes alamıyorum. Aşmaya çabalıyorum sen nasılsın kuzum?

İyi olmaya çalışıyorum kuzum. Toparlanmaya çalışıyorum ne kadar olabiliyorsa tabi. Gebelik zehirlenmesi geçirdim kuzum maalesef. Umarım düzelirim. Kimseye yaşatmasın rabbim
Çok geçmiş olsun canım Allah bir daha yaşatmasın inşallah. Dualarımız seninle. İnşallah toparlarsın hemen

Amin kuzum. Fiziken toparlandım ama psikolojik olarak iyi değilim kuzum. Psikiyatriye başladım ilaç kullanıyorum. Nefesim kesiliyor sanki nefes alamıyorum. Aşmaya çabalıyorum sen nasılsın kuzum?
Kiyamam yaa insallah cok cok iyi olursun canim. Ama hic basit degil yasadigin oyle hissetmen cok normal. Belki de bu aciyi simdi yasayip geride birakmak iyidir. En kisa zamanda toparlanman dilegiyle. ben de iyiyim canm sukur bildgn gibi devam ediyorum iste

Kızlar yaa ben bu ay ovu testi yapıyorum yine ama 3 gündür pik çıkıyor yani çarşamba günü tam pik gördüm ama iki gündür eşit hala silikleşmedi çatlama uzun mu sürüyor anlamadım bakarmısınız bi birinci foto çarşamba 2. Perşembe 3. Bugünün

Eklentiler

• IMG_7841.jpeg
    91,5 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_7844.jpeg
    135,9 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_7853.jpeg
    114,8 KB · Görüntüleme: 52
Bugününkü çatlamış görünüyor canım ya sonuçta C den daha silik

aynen kuzum benimde öyle istemediğimde korunmasaydım keşke neyse bakalım inşallah diyelim umudumuzu kaybetmeyelim mübarek günlerin hayrına
Öyle canım nasip valla o yüzden üzülüp yıpranmaya gerek yok herkes kendi vaktini bekliyor başkalarıyla kıyaslamamamız lazım kendimizi su akar yolunu bulur

Canm bazen lh nin vücuttan atılması uzun sürebiliyormus
Sen miydin hacamat yaptırcak olan

Amin kuzum, inşallah Allah kimseye yaşatmasın bunları

Canm bazen lh nin vücuttan atılması uzun sürebiliyormus
Sen miydin hacamat yaptırcak olan
evet canım bendim :) yaptırdım ben kasıklardan da yapılıyor diye duymuştum burda da yazanlar olmuştu kasıklardan falan diye ama kadın asla kasıklardan yapılmaz dedi bel kısmıma kuyruk sokumuna bel bölgemin etrafına yaptılar sonuç alan çok kişi var dedi inşallahh güzel sonuçlar alırız

Insallah hayırlara vesile olur bende istiyorum yaptırmak bel kuyruk sokumu o bölge acidimi biraz tırsıyorum da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…