🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kızlar selam. Yarın sabah köpüklü hyfosy rahim filmi çektireceğim. HSG ye göre çok daha konforlu ve ağrısızmış.Umarım sorunsuz geçer. Bu ay da olmayınca kısırlık infertiliteye gittim. Hormonlarım, yumurta rezervim herşeyim gayet ii, vajinal ultrasonda herşey yerli yerinde temiz. Bi bakılmayan o kalmış dedi dr.. Eşim yarın sperm testi verecek ben de film sonucuna göre önüme bakıcam. Böyle her ay her ay kendi kendime salak salak ümitlenmemiş olurum bi bilene emanet ederim kendimi en azından.

Son düzenleme:
O nasıl bir film ki canım ilk kez duydum

Normal adet gibi olduğunu söylüyor canım yanlış okumadıysam. Bence ara kanama kist vs den de olabilir

yok canım pembe falan değil. Reglin ilk günü kanaması gibi. Yani afedersiniz sulu kırmızı çok değil ama pet koydum reglin ilk günü böyle olur zaten benim. Hiç anlamadım ne oluyor bu ay
Kist filan var mı ara kanama gibi duruyor ama bence folik asit yapmaz ya sanmıyorum bi uzmana danışın isterseniz bi kontrol yaptırın

O nasıl bir film ki canım ilk kez duydum
canım ben de yeni öğrendim. Hyfosy yazınca youtube a çıkıyor. Doktorum acısız ve muayene havasında geçtiğini söyledi. Bir köpük veriliyormuş diğer rahim filmleri mantığında tüplerden geçerse açık geçmiyorsa tıkalı yapışık vs anlamına geliyor işte. Tıkanıklıkları da açıyormuş.devlet ilacı karşılamıyor özel satın aldık 5.000 TL fiyatı var.yarın göreceğim bakalım nasıl bişey

Yok canım yaptırmadım. 1 sene önce smear vermiştim sadece. Ultrasonla bakmadı hiç o da.
Yaptırabilirsin
Kanama durmazsa hatta ara randevu al.
İlk denemeniz mi bu ay ?
Bazen rahim ağızı veya rahimde minik parçacıklar olabiliyormuş zararsız ama hamile kalmada zorluk çıkarabiliyormuş spiral gibi etki ettiği için ve ara kanamalara yoğun adet kanamalarınada sebep olabiliyormuş.
Çaresi kolay ama, küçük müdahale ile alınıyormuş.

Acısız bir islem ozman normal muayene gibi sanırım izleyip de psikoloji mi bozmak istemiyorum inşallah güzel geçer haber ver olur mu belki bı umutla yaptırırım bende

6. Ay canım bu ay. Ya şöyle benim reglim 1 gün bile gecikmez. Hep çok düzenlidir, yumurtlama tarihlerimde öyledir ( ovülasyonla arada bakıyorum) yani bu ay ne yaşıyorum hiç bilmiyorum.

Kist filan var mı ara kanama gibi duruyor ama bence folik asit yapmaz ya sanmıyorum bi uzmana danışın isterseniz bi kontrol yaptırın
Yok canım, yani bildiğim kadarıyla yok. Hep çok düzenli adetlerim, yumurtlamam. O yüzden hiç bi baktırayım var mı yok mu kist demedim. Kanama az yoğun değil, ama yine de ped takıyorum.

Kızlar bugün 20. Günüm karnım adet olacakmışım gibi ağrımaya başladı yaaaaa. Adet olacağım sanırım gerçi döngün 28 gün ama adet belirtileri başladı. Okadar yoruldum ki adet ağrılarım başlamasa da bi ümidim olsa. Herşeyi harfiyen yapıyorum olmuyor olmuyor asla isyanım yok ama çok üzülüyorum özellikle gebe arkadaşlar lütfen dualarınızı eksik etmeyin

Ben artık olmuyo daha da uğraşmıyorum dediğim ay hamile kaldım stres yaptıkça baskılanıyor. Benim ilk belirtilerim kasıklarımda batma hissiydi ve adet olacakmış gibi sancılarım olup geçiyordu. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Hamilelerimize de sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Kuzum zaten bir kaç ay o kafadaydım ramazandan sonra tüp bebeğe bakarız demiştim o yüzden rahattım ama ister istemez belirtiler başlayınca insan üzülüyor inşallah dediğin gibi olur tüp bebeğe gitmeye de gerek kalmaz

Ne zaman hamile kaldın canım bi de 38 yaşındayım onunda stresi oluyor tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…