🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Merhaba 03 subatta pik gordum degerlendirdim 9 subatta testim koyulasmaya basladi anlam veremedim alttaki fotoda hersey daha detayli yardimci olursaniz cok sevinirim

Eklentiler

• IMG_20240210_224103.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 108
Merhaba 03 subatta pik gordum degerlendirdim 9 subatta testim koyulasmaya basladi anlam veremedim alttaki fotoda hersey daha detayli yardimci olursaniz cok sevinirim
Testlerınız bnımkılere benzıyor. Adetlerınız düzenlimi? Yoksa bıkaç gun gecikiyormu, bnde yumurtlama goruyordum ama lh vucuttan hemen atılmıyordu, megerse yumurta çatlıyormuş aslında. Lh durumu kişiden kişiye değişiyor, siz piki gormuşsunuz zaten, 17.gun pik olmuş. Diğer günler pik değil

Adetlerim duzenli evet 30 gunde bir olurum evet 17. Gun pik gordum catlamada oldu siliklesti baya ama 23 .gun tekrardan t ve c ayni koyuluktaydi

Canım sondaki ovulasyon testi maviler gebelik

Eklentiler

• 20240210_223925.jpg
    103,5 KB · Görüntüleme: 97

Canım sanırım hamileyim S simurgggg

Eklentiler

• 20240210_223925.jpg
    103,5 KB · Görüntüleme: 93
Kizlar bende varım yumurtlama gördüm ilk defa hangisi bilmiyorum ama değerlendim Ocak 21 de adet oldum adet döngümun 21.gunune girdim

Eklentiler

• IMG_20240210_160622.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 60
Canım şuan değerin nasıl ne yaptın ulaştinmi doktoruna

Canım seni üzmek istemiyorum ama değerlerin çok sağlıklı görünmüyor pazartesi mutlaka doktora görün bence artık progestanda kullanma tabi yine doktora söylersin hamileliğinde sağlıklısı canım diğer türlü daha yıpratıcı biliyorsun

Bende dış gebelik geçirdimm ekimde değerim 705 te son buldu 2 doz mtx oldum tek dozla düştü sonra yeniden arttı değerim kuzum düzensiz artıyordu benimde zarar vermez inşallah tüpüne merak etme ama yarın mutlaka kadın doğuma görün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…