🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kızlar hepinize teşekkür ederim yanımda oldunuz olumsuz olanı söylediğiniz de bile kırmadan üzmeden söylemeye dikkat ettiniz. Ben iki yıl önce kimyasal gibi bir şey geçirdim takı kürtaj olana kadar anca düştü değerim. Şimdi kafamda deli sorular yani yine ona gerek kalirmi dış gebelik ise tüplere zarar verir mi ne yapayım şimdi progestan devam mi kab vermeye devam mi Edeyim. Doktor uma ulaşamıyorum. Eşimle ne yapacağımızı şaşırdık. Tikabasa Tikabasa beyons beyons ve etiketleyemedigim diğer bacılarim

Okadar haklısın ki ben ilk 4 ay eşimi aşırı strese soktum. Adam birlikte olmak bile istemiyordu kaç tane yumurtlama dönemi gitti kaç kere kavga ettik. En son bana çocuk olayını unut istemiyorum dedi noktayı koydu. Sonra ben bu sefer ona senin spreminde sıkıntı var kilo aldın sigara içiyorsun diye yüklendim sürekli belki benden bile soğudu o dönem. Sonra bende kasmamaya başladım hoş gerçi ozmaanda olmadı ama en azından onun kafası rahatladı testten sonra da biraz daha kendine güveni geldi. Son dönemde çatlatma iğnesi yok yumurta büyütme filan aslımda rahmim yoruldu kendi normal akışına geçtim. Sol tarafımda sürekli kıpırdayan bir şey var onuda son muayene de soldaki yumurtanın geliştiğini söyledi doktor o beni çok rahatsız ediyor. Onun haricinde Rabbim böyle nasip ettiyse böyle dedim kuzum ya inşallah tüp bebek sürecine gerek kalmadan dualarla gebe kalmam nasip olur. Desteğin için çok teşekkür ederim canım Rabbim evlatlarını sana bağışlasın
İnşallah cnm amınn🌹çok saol🙏 hep şöyle dua etmiştim, Allah önce hiç olmayanlara versın🙏isteyenlere versın🙏
Eş olayında çok haklısın, dediğin gbi eşler soğuyor süreci bu sekılde yönetmelıyız

Kızlar hepinize teşekkür ederim yanımda oldunuz olumsuz olanı söylediğiniz de bile kırmadan üzmeden söylemeye dikkat ettiniz. Ben iki yıl önce kimyasal gibi bir şey geçirdim takı kürtaj olana kadar anca düştü değerim. Şimdi kafamda deli sorular yani yine ona gerek kalirmi dış gebelik ise tüplere zarar verir mi ne yapayım şimdi progestan devam mi kab vermeye devam mi Edeyim. Doktor uma ulaşamıyorum. Eşimle ne yapacağımızı şaşırdık. Tikabasa Tikabasa beyons beyons ve etiketleyemedigim diğer bacılarim
Cnm bu sekılde progestan kullanılmaz ki doktoruna mutlaka ulaş, oda progestan kullanma, dış gbelık olabılır dıyecek,
Bnım doktor bna kese görmeden kan sulandırıcı iğne bıle kullandırmadı. Ya dış gebelikse dıye. Önce keseyi görcem dedi. Çok üzgunum 😔değerlerin kimyasalda olabılır, dış gbelıkte olabılır. Artıp artıp, düşebılır ama mutlaka doktorla bırlıkte ilerle,

Cnm bu sekılde progestan kullanılmaz ki doktoruna mutlaka ulaş, oda progestan kullanma, dış gbelık olabılır dıyecek,
Bnım doktor bna kese görmeden kan sulandırıcı iğne bıle kullandırmadı. Ya dış gebelikse dıye. Önce keseyi görcem dedi. Çok üzgunum 😔değerlerin kimyasalda olabılır, dış gbelıkte olabılır. Artıp artıp, düşebılır ama mutlaka doktorla bırlıkte ilerle,
Başka bir doktora mi gitsem aşılama diye bir kaç doktor kendi doktor un ile görüş dedi

Eklentiler

• IMG_20240210_154158.jpg
    IMG_20240210_154158.jpg
    101,5 KB · Görüntüleme: 52
iyi akşamlar kızlar bugün regl günüm ama tık yok öyle bir belirti falanda yok her zamanki rahim ağzı açıklığı da yok ya hamileyim ya da bu ay adetim baya geç olacak bilmiyorum

X