🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kızlar bugün de 105 çıktı öncesi 59 idi doktor ile görüştüm umut vaat ediyor dedi siz ne düşünüyorsunuz
Ben burdan bi kaç kişide daha tanık oldum canım. Beta yükselirken bazen çok az artanı da gördüm. Ama sonraki değerlerde toparlamışlardı. Çok şükür seninki de öyle olmuş. Hemen kimyasaldı bilmem neydi kafanı bulandırma bazen olabiliyor. Senin bebiş mücadeleci maşallah 🧿 %60 üzeri artış normal kabul ediliyor. Gayet güzel artmış 😍💕

Ben burdan bi kaç kişide daha tanık oldum canım. Beta yükselirken bazen çok az artanı da gördüm. Ama sonraki değerlerde toparlamışlardı. Çok şükür seninki de öyle olmuş. Hemen kimyasaldı bilmem neydi kafanı bulandırma bazen olabiliyor. Senin bebiş mücadeleci maşallah 🧿 %60 üzeri artış normal kabul ediliyor. Gayet güzel artmış 😍💕
Yaa ben buna niye ağlıyorum. Mücadele ettim o da benim gibi mi şimdi 🥺🥺🥺🥺🥺🥺 aşırı duygusal im. Ayrıca doktor umutlu idi 15 gün sonra gel keseyi görelim dedi

Kızlar bende şuna kafamı taktım rahim kalınlığı 8 mm dedi doktor daha çok olması gerekmiyor muydu lekeye ağrıya normal dedi kan istedi bakalım 😇

X