🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Ne degisikmis bizde ovulasuonla takip edip çizgiyi goruyoz ilişki oluyor herseyi yapiyoz yine olmuyor regl biter bitmez hamile kaldıysa erken yumurtluyordur yoksa nasıl olcakki

Benim döngüm 24 gün . Ovülasyon testlerinde hiç pik görmedim. Çoğu zaman silik çizgi bile görmedim.11.gün-12.gün-14.gün ve 17.gün deneme oldu.

Benim döngüm 24 gün . Ovülasyon testlerinde hiç pik görmedim. Çoğu zaman silik çizgi bile görmedim.11.gün-12.gün-14.gün ve 17.gün deneme oldu.
Canım benimde geçen ay ovu. testlerim hiç pik olmadı ,bir kaç kere silik oldu onun haricinde silik bile çıkmadı o yüzden ben de yumurtlamadığımı düşünmüştüm hatta. Peki sen testleri dikkat ederek yaptın mı yani aynı saat en az iki saat sıvı tüketmeden falan dikkat ederek mi pik görememiştin

Kızlar bu ay 2. Klomen denemem yumurtalarım çok güzel büyümüş ama doktorum bugün endometrium 4 mm çok ince tutunması imkansıza yakın yine de denemek istersen iğne vereyim dedi iğne vuruldum ama çok moralim bozuldu. Bu konuda bilgisi olan var mı aranızda

Canım tam aynı saatler olmadı. İşten çıkıp eve gelince yaptım. Bir yere uğradıysam biraz gecikti. Genelde 18.00-18.30 gibi yaptım ortalama. İş yerinde 4 ten sonra du içmedim.

Ben yumurtlamadığımı düşündüm hatta ama eşimden gizli ovülasyon testi yaptığım için yumurtlamadım. Denemeyelim demedim. İyili dememişim

Catlamayi gordukten sonra progestan vermesi gerek buda endometriyumu kalinlasdiriyor

Kızlar reglim dün olması gerekiyordu ama gelmedi. Gebelik yok ama Ovulasyon testi yaptım tekrar yumurtluyor olabilir miyim acaba sizce

Evet rahat olmak gerekiyor biraz stres olunca daha kötü oluyor bence de. Biz daha bu ay yeni bırakacağız korunmayı doğum sigortasi yaptırdım regl olmayı bekliyorum sonra bırakacağız umarım ilkte olur ve isteyen herkesin

Canım umutlandırmak istemem tabiki sonra hüzün olmasın diye ama.. önceki gebeliğimde erken test reglim bir gün geçmesine rağmen negatifti. Sonra kan da çıkmıştı.
ahhh ne güzel olur aklıma gelmiyor değil ama 2 ay önce kürtaj olduğum için regl düzenim de değişti diye düşünüyorum. Ancak yumurtlamayı gördükten sonraki 16.günüm bugün ona göre ve eski döngü günlerime göre de dün olması gerekiyordu. Kafam iyice karıştı yani

Kızlar reglim dün olması gerekiyordu ama gelmedi. Gebelik yok ama Ovulasyon testi yaptım tekrar yumurtluyor olabilir miyim acaba sizce
Eki Görüntüle 3383550
Bir kere benim de böyle oldu hatta t daha koyuydu ama bende gebelik olmadı canım sanırım gebelik için t nin çok koyu olmadı gerektiğini söylüyorlardı hayırlısı belki de vardır normal test yap bence

Kızlar benim sol kaşığımda çok şiddetli batma oluyor dünden beri regli lekelenmeye sayarsam 14. Söküldüğünden itibaren sayarsam 11. Gün. İlk kez ben böyle bir
Kasık batması yaşıyorum regli 3. Gün doktora gittiğimde 21 mm yumurtam duruyordu Buda erir bugğn yarın dedi acaba kist mi oldu sol yumurtam da. Kist böyle batma yapar mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…