🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kızlar benim sol kaşığımda çok şiddetli batma oluyor dünden beri regli lekelenmeye sayarsam 14. Söküldüğünden itibaren sayarsam 11. Gün. İlk kez ben böyle bir
Kasık batması yaşıyorum regli 3. Gün doktora gittiğimde 21 mm yumurtam duruyordu Buda erir bugğn yarın dedi acaba kist mi oldu sol yumurtam da. Kist böyle batma yapar mı
Aynı batmayı ben de yaşadım ara ara geliyor acaba kist mi diye endişelendim ama 10 15 günde kist olur mu bilemedim 🤷🏻‍♀️

günaydın kızlar moralim bozuk😢 sabah lavaboya gittiğimde peçeteye kahverengi sulu akıntı geldi ara ara da hissettiren regl ağrıları var korkuyorum, bugün doktora gideceğim inşallah kötü bir durum yoktur.
Aynı durumdayım canım bende hakkımız da hayırlısı olsun gidip 2. kani verdim bende ama dün akşam son testimi yaptım koyulaşma vardi anlamadım yani 😔

Eklentiler

• IMG_20240208_001335.jpg
    IMG_20240208_001335.jpg
    118,6 KB · Görüntüleme: 71
Kızlar benim sol kaşığımda çok şiddetli batma oluyor dünden beri regli lekelenmeye sayarsam 14. Söküldüğünden itibaren sayarsam 11. Gün. İlk kez ben böyle bir
Kasık batması yaşıyorum regli 3. Gün doktora gittiğimde 21 mm yumurtam duruyordu Buda erir bugğn yarın dedi acaba kist mi oldu sol yumurtam da. Kist böyle batma yapar mı
Kuzu senle aşağı yukarı aynı gidiyoruz dün ovü testi yaptım henüz pik göremedim bir saate test yapacağım. İnşallah yumurtlama ağrısıdır diyelim

X