🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Cnm silik çizgi gördum ama normaldede geçmi yumurtluyorsun.
Eger bat yarınsa çizgi çok silik çunku
Bat aslında bugun kuzum normalde 16. Günümde falan yumurtluyorum ama bu ay kür falan yediğim için arkadan gelen yumurta falan da çatlamış olabilir diyorum yumurta geliştirici çünkü yediğim kür

gölge var kuşum ama biliyorsun bu gölgelerden çok umutlanmamız lazım tahmini kac günün var adete
Adet döngü tarihime göre bugün aslında bebeğim bu tarçın kurunden dolayı acaba diyorum ikinci yumurtlama falan mı oldu insallah öyledir umutlanmadan bekleyeceğim iki gün daha

O zaman bakmıştır evet sadece sabretmek kalıyor sana bu süre içinde stres de etkiler bu arada stres yapmamaya çalış dedigim gibi ovulasyon testi kullan. Umarım hemen olur bebisin canim. D Defne hanim
Amin teşekkür ederim bu seferde olmazsa ovulasyon kullanıcam ama zaten gün aşırı yapıyoruz hep. Normalde bu ay aşılama için gidecektim adet olunca gel demişti doktor hem çok çok erken oldum hemde adet gibi değildi çok azdı diğer aya atar diye gitmedim geri

Benim kafam çok karışık yahu normalde 27 Ocak innovitada pik gördüm 28 Ocakta günü hafif ağrım vardı yumurtladim kesin dedim test yaptım ilk 10 dakkayi baz aldım normale nazaran birazcık daha silikti ama internette falan 20 dakkayi baz alın yazıyordu 20 dakka da aynı pik gibi olmuştu neyse pazar çatladı diyerek ilişki oldu ertesi gün pazartesi tekrar ilişki oldu pazsttesi günü yani 29 ocakta tekrar koyulasti pik resmen aynı pikti neyse salida yani 39 ocakda pik oldu carsamba yani 31 ocaktest siliklesti 20 dakkada beklese 30 dakkada beklese silik haliyle kaldı acaba diyorum 28 de değilde 31 demi çatladı 31 de ilişki olmadı kendi evimde değildim çünkü şans işte 29 ocakta iliski oldu birde 1 Şubat'ta ilişki oldu hangisi baz almalıyım 28 ocakmi 31 ocakmi kesin 31 de tam silikti ama 28 de de ağrım olmuştu o 28 yumurta buyuyorduda onun agrisimiydi acaba çatlama değilde ben 28 çatlama sanıp öyle hesaplama yaptım 31 se eğer çok erken mi test yapmış olurum cumartesi kesin regl olmam gerek asla 6 aydır sekmez adet söktürücü içtiğim için ilaç bitince muhakkak 5 ci günü olurum adet söktürücü neden iciyosun diyceksiniz doktor kontrolünde icmrm şart pcosum ya icmeyince adet duzensizlediyor bu kullandığım söktürücü düşüğe sebep olmayan gebelik varsa bebegin rahime tutunmasini sağlayan eğer yoksa adet yaptiran bı ilac doktorum olurda hamile kalırsam adetlerim.duzensix diye bilmeden adet söktürücü icmeyim diye hep bunu içmem gerektiğini söylüyor düşüğe neden olmadığı için sizce hangisi yumurtlama kesin 31 Ocak degilmi

bekle canım inş regl gelmez bebiş gelir canım sen kürü sabah akşam mı yedin yoksa sadece sabah mı
İnşallah bebeğim sadece sabah aç karna yedim kuzum benim yumurtlama zaten normalde her ay yumurtladigim için kist falan yapar ya da çok fazla yumurta büyümesin korkusuyla sabahları yedim sadece aşkım

Kızlar ne yapsam bilemedim ya adetim 5 gün gecikti 2 gün önce test yaptım negatif. Gidip test almayada bıktım artık. 1 haftadır adet olacakmış gibi ağrı geliyor bir kaç dakika sonra geçiyor 2 gündür şeffaf akıntım var. Ovülasyon testi yaptım o da böyle silik çıkıyor gebelik olsa daha koyu çıkar diyorlar. Ne yapsam bilemedim adet söktürücü kullanmak istiyorum ama içimdede şüphe var

Eklentiler

• IMG_0760.jpeg
    122,8 KB · Görüntüleme: 36
  • image.jpg
    102,6 KB · Görüntüleme: 32
Bende 31 ini baz al kuzum

Kızlarım birşey söylemek istiyorum sizlere belki yararı dokunur sizede bana dokundu çünkü ben Ocak ayında ek olarak demir eksikliği için vitamin ve balık yağı kullanmaya başlamıştım onun etkisi çok büyük diye biliyorum yumurtalara bide gerçekten hareket berekettir diyorlar 1 aydır spora gidiyorum beslenmemi de düzene soktuktan sonra hamiş olduğumu öğrendim

sağlıklı beslenme ve spor bayağa etken bunu herkes söylüyor haftaya bende dahiliyeden randevu aldm bakalm değerlerime baktrcam imşallah sağlıkla kucağına alırsın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…