🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

rabbim sana huzur dolu sağlık dolu bir gebelik nasip etsin.

Hamile misin şimdi

Benim 2 ci asilamayla 2 buçuk sene sonra oğluma hamile kaldım o kadar çok zorduki o dönemler şimdi ikinciyi istiyorum 1 buçuk senedir korunmuyoruz ama yine olmuyor daha çok yeniymis arkadaşımızı da dediği gibi pcos olmama rağmen doktorlar 1 sene bekletip tedaviye aldı 1 buvun senede tedaviyle uğraştım şimdi ikinci olsun çabasındayım hastalık ilerlemeden daha çok yeniymis inşallah olur zamanini bekliyordur

Amin amin kuzum İnşallah çok güzel dua ettin Allah razı olsun senden ilk gebeliğim de o kadar sorunlar yaşadım ki hamileliğin tadını hiç çıkaramadım valla umarım bu çok güzel geçer
Rabbim cümlemizden razı olsun, sen kötüyü çağırma güzel geçecek Allah'ın izniyle, sağlıkla kucağına alırsın. inşallah ben de o sevinci duyguyu yaşarım benim yumurtlama günümde 26sıydı. değerlendirdik kan versem çıkar mı acaba? regl gecikmedi ama..

kötüyü çağırmayalım hep iyi düşünelim iyi olsun, rabbim neylerse güzel eyler, geciktiriyorsa vardır bizim için bir planı güzelleştiriyordur.

Arkadaşlarım bugün gecikmenin 3. günü dün test yaptım negatif. Ne sancı ne başka bir şey var. Zaten hastayım baya her yerim ağrıdığından bir ağrı ayrımı yapamıyorum regl olamamak canımı sıkıyor (test negatif olduğu için) söktürücü mü kullansam böyle doğal yoldan adaçayı kekik falan beklesem mi bilemedim. Doktora da randevu bulmak öyle zor ki gideyim desem 10 gün sonraya anca alırım gibi

Ben zaten hamile kalamadığım için gitmiştim doktor ona da bakmamış mıdır ki.. Bilmiyorum en son rahim filmi çekildim

Benim içtiğim ilaç etkiliymis baya ayrıca pekmez de içiyorum bence serum gerektirecek kadar düşük değil kanım ki belirti bile yok ne dökülme var ne de halsizlik 3 hafta önceki tahlilim bu belki de yükselmiştir tekrar tahlil yaptırip bakayim ben en iyisi. Bide ben bir arkadasa sordum onun da kanı düşükmüş hamile olmadan önce ama hamile kalmış bi sorun yaşamamış doğurdu bu arada çok takma kanı falan dedi.

Ben zaten hamile kalamadığım için gitmiştim doktor ona da bakmamış mıdır ki.. Bilmiyorum en son rahim filmi çekildim
E devletten e nabızina gir orda tahlillerim var oraya bak görünüyordur tsh değerin kaçmış. Yani doktor neden kaynaklandığını söylemedi mi sana? Ovulasyon testi falan al sende o etkili oluyor genelde o şekilde dene istersen bide.

Söyledi işte bir sorununuz yok her şey temiz ve normal dedi sebepsiz infertilite dedi yani bu tüm hormonlara kan değerlerine gerekli herşeye vs baktığı anlamına gelmiyor mu

O zaman bakmıştır evet sadece sabretmek kalıyor sana bu süre içinde stres de etkiler bu arada stres yapmamaya çalış dedigim gibi ovulasyon testi kullan. Umarım hemen olur bebisin canim. D Defne hanim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…