🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

aynı ben :))) Sinirlendirip beni çığırımdan çıkarınca belki olmamasının vardır sebebi diyorum ama sonra barışınca ne biçim konuştum ya diyorum :p bak siz daha yeni denemeye başlamışsınız denemelere yanlış okumadıysam Aralıktan beri diye yazmışsın. Umarım süreciniz çok uzun sürmez de bu tarz şeylerle yıpranmazsınız. Biz temmuz ağustostan beri deniyoruz. Aylarrrca deneyince tahammül azalıo acaba neden olmuyorlarla bazen abuk subuk düşünüp karşı tarafı kırabiliosun. Hepsi hepimizin yaşadığı şeyler. Sanıyor musun ki şu forumda herkes güllük gülistanlık. Asla değil.. Öyle diyen de yalan söylüyordur.Stress yapmamaya çalış, stress çok etkiliyor doğurganlığı.
stres benim göbek adım :KK43: anksiyete var ben de her şey için evhamlanıyorum ne yazık ki. evet evet Aralık ta başladık denemeye çok şükür tam gaz devam bazen diyorum keşke planlı yapmasaydık doktora gidip kafa bulandırmasaydık akışa bıraksaydık ama işte..

maşallah ya erkende pozitifi görmüşsün canımm.. :anneadayı::KK200: benim 15. gün yumurtlamadan sonraki ama regl gelmezse 12 şubata test yapmayı düşünüyorum. kuzenim 3 haftalık öğrendi kalp atışı ve kese için beklerken çok zorlandı. en güzeli sabırla 5/6 haftayı beklemek :KK49: tabii yine de sen bilirsin :KK15:
Bugün hem kaset hem erken gebelik testi yaptım birşey çıkmadı canim kuruma cizgisiydi heralde o bir gebenin günlüğünle değilde laboquik marka kaset prodector marka erken gebelik bişey cikmadi bugün yumurtlamanın 9 cu günü regle 5 gün var saldım artık ya büyük ihtimalle yok ama inşallah sen de vardır 🌸 regli bekliycem.artik

Reglime 4 gün var, cumartesi günü erken gebelik testi yaptım ama negatif çıktı sonuç, belki erken yaptım diye umutluyum hala 🤭 bilmiyorum cuma günü gelen giden olmazsa 🥰🥰🥰🥰🥰 test vericem

Bugün hem kaset hem erken gebelik testi yaptım birşey çıkmadı canim kuruma cizgisiydi heralde o bir gebenin günlüğünle değilde laboquik marka kaset prodector marka erken gebelik bişey cikmadi bugün yumurtlamanın 9 cu günü regle 5 gün var saldım artık ya büyük ihtimalle yok ama inşallah sen de vardır 🌸 regli bekliycem.artik

kendime yumurtlama arkadaşı buldum :))) benim de dpo 9. günüm bugün. Koskoca negatiflerle güne devam ediyorum :) Bişey olsaydı çıkardı heralde.

Canım daha önce kimyasal geçirdiğim için korkuyorum bide bat geçince çizgi koyu çıkarsa baya öyle kan vereyim diyorum 🥰benim ilk bebeğim tüp Bebek ti üçüncü deneme de oldu iki tane tüp Bebek le kimyasal bir tane de doğumdan sonra Aralık ayında kimyasal gebelik geçirdim yani beş buçuk senedir evliyim ilk defa normal yolla hamile kaldım çok korkuyorum heyecanlıyım oğlum da altı aylık olmak üzere zaten 🥰 başka marka test yaptım oda silik çıktı inşallah sağlıkla ilerler Rabbim isteyen herkese nasip çok iyi bilirim beklemek ne demek onlarca hatta yüzlerce test yapmak ne demek eşimde bende bissuru tedavi olduk ameliyat olduk yani kimse umudunu kaybetmesin zamanı geldiğinde mutlaka olacak 😇
Oyyy kuzum benim inşallah bu kere saglikla alacaksin kucağına 🤎🙏🏻

Merhabalar, ben de bu ay 2.gebeliğimi planlıyorum. Ama eylülde bir kimyasal gebelik geçirince doktor biraz dinlenmemi tavsiye etmişti. Bat 9 Şubat diye tahmin ediyorum. Dayanamadım test yaptım hızlı bir şekilde 2.çizgi çıktı ama yine kimyasal olur diye hemen sevinemiyorum. Bir de bu markayı “ Albi”ilk kez duydum güvenilir mi bilmiyorum.

IMG_4705.jpeg

Merhabalar, ben de bu ay 2.gebeliğimi planlıyorum. Ama eylülde bir kimyasal gebelik geçirince doktor biraz dinlenmemi tavsiye etmişti. Bat 9 Şubat diye tahmin ediyorum. Dayanamadım test yaptım hızlı bir şekilde 2.çizgi çıktı ama yine kimyasal olur diye hemen sevinemiyorum. Bir de bu markayı “ Albi”ilk kez duydum güvenilir mi bilmiyorum.

Eki Görüntüle 3382170
inşallah kimyasal değildir, gecikme sonrası kan verirseniz içiniz rahatlar elbette. rabbim yüzünüzü güldürsün

Eki Görüntüle 3382170
İnşallah bebeğiniz sizinledir 🤲🏻🤲🏻

Kan testi verince güzel haberler alırsınız inşallah

Listeye isim alımı bitmiştir arkadaşlar bilginize!

Güzel annelerim ve anne adaylarım,
Hepimizin güzel haberi alacağı hayırlı bir ay ve topik olsun inşallah. Kimimiz yorulduk, belki kimimiz yeni başlıyor. Ama hepimiz biliyoruz ki yolun sonunda güzel şeyler bizi bekliyor. Şimdi kendini toparla güzel annem, yolculuğumuz devam ediyor 🤎🙏🏻

İsmini listeye yazdırmak isteyen güzel annelerim bana Özel mesaj atsınlar lütfen veyahut beni etiketleyerek sat ve bat tarihlerimizi yazalım.🤍

🤎🦋 SAT BAT Sonuç.
@ArasaNillGerek4 Ocak1 Şubat 🩸🌻
@Keskeolsa1 Ocak1 Şubat🩸🌻
@cans161 Ocak1 Şubat
@mrstroisy31 Ocak1 Şubat🩸🌻
@degisimdonusum4 Ocak2 Şubat🤰🏻🌻
@sirius 822 Şubat
@yanasip5211 Ocak2 Şubat
@astralseyahat2 Ocak2 Şubat
@nilanka569810 Ocak2 Şubat🩸🌻
@ecemlhn6 Ocak3 Şubat
@iamarwen8 Ocak3 Şubat
@lila0048 Ocak4 Şubat
@nurumik3 Ocak4 Şubat
B burdabikiz 11 Ocak4 Şubat🤰🏼🌻
@arwen4210 Ocak4 Şubat
@Eymennnannesi4 Şubat
@beyons9 Ocak5 Şubat🩸🌻
@mersaa7 Ocak5 Şubat
@Myhearts4 Ocak5 Şubat
@uniq129 Ocak5 Şubat🩸🌻
@incirlikekim5 Ocak5 Şubat
@eflaak9 Ocak5 Şubat
@Anjelique949 Ocak5 Şubat
@Yesmar Yesmarr6 Ocak6 Şubat
@zesamu9313 Ocak6 Şubat
@_okyanus14 Ocak6 Şubat
blackkdahlia blackkdahlia 11 Ocak6 Şubat
@itsnotabigdeal7 Ocak6 Şubat
@ruzgarr189 Ocak6 Şubat
M Minnos28 5 Ocak6 Şubat
@1fafeyla9 Ocak6 Şubat
Mervenur277 Mervenur277 9 Ocak7 Şubat
@Bahar esinti10 Ocak7 Şubat
@hemsirebiri7 Ocak7 Şubat
@Esra080610 Ocak7 Şubat
Hayat su Hayat su 10 Ocak7 Şubat
@Askkadiniii12 Ocak7 Şubat
kelebek_vadisi kelebek_vadisi 3 Ocak7 Şubat
@Eleni112 Ocak8 Şubat
@rashellim8 Ocak8 Şubat
@imagination forever11 Ocak8 Şubat
@bademlicikolata12 Ocak8 Şubat
@mucizelerbenibulur10 Ocak8 Şubat
@tufiberry9 Ocak9 Şubat
@outoffit13 Ocak9 Şubat
@namuzmr13 Ocak9 Şubat
@Bebikoo13 Ocak10 Şubat
@Nogaa6 Ocak10 Şubat
R rabianizzz 12 Ocak10 Şubat
@Yaseminnn3513 Ocak10 Şubat
@Perlitik13 Ocak11 Şubat
@misshaa11 Ocak11 Şubat
@brcubrcu010113 Ocak12 Şubat
@laylsari12 Ocak12 Şubat
@sbkt8616 Ocak12 Şubat
@sevayd17 Ocak14 Şubat
@Elma_armut15 Ocak14 Şubat
@yesilruyaa17 Ocak14 Şubat
bestmb bestmb 10 Ocak16 Şubat
@Numi Nata20 Ocak16 Şubat
@sundy9419 Ocak17 Şubat
@Bedii19 Ocak17 Şubat
@berrawst18 Ocak18 Şubat
@sundy9421 Ocak20 Şubat
@Hatike21 Ocak20 Şubat
@Minaa9525 Ocak21 Şubat
@OLENA MIRA25 Ocak25 Şubat
@orchagoci25 Ocak27 Şubat
@sevgisaygidan27 Ocak27 Şubat
@Fatoss0630 Ocak27 Şubat
@muallime4730 Ocak27 Şubat
Candy7777 Candy7777 31 Ocak28 Şubat
@Keskeolsa31 Ocak28 Şubat
@ArasaNillGerek31 Ocak28 Şubat
@kuence29 Ocak29 Şubat
@kirmizi puantiye
Merhaba ben regli oldum malesefki listeden çıkarabilir misin 😓😔

canım tekrar maşallah tebrik ederim, ne zamandır deniyordunuz? yumurtlama günlerini takip ettin mi? bizi de aydınlatırsan yol göstermiş olursun.
4 aydır deniyorduk herhangi bi sorun olmamasına rağmen olmuyordu yumurtlama takibi yaptım 4 ay boyunca hep pik ve çatlama gördüm ama tutmamıştı bu ay moralim çok bozuktu takmadım hiç gelişine güzel değerlendirdim her ilişkiye girdiğimizde çocuk için girmeyi aklımdan çıkarmıştım öncelikle ovülasyon testi yaptım 6-7 tane hep silikti yumurtlamadım heralde bu ay dedim attım çöpe yumurtlama ağrısı akıntısıda olmadı çünkü beklemiyordum bu ay spora gittiğim için reglimede az kaldı diyerekten öylesine yapayım dedim 🙈

X