🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Merhabalaaar
Ben aslında bu ay elendim ama takvimime göre şubat ay’ı için tekrar katılabiliyorum :KK70:
Regl döngüm bu ay kısa sürdü, yani adetim iki gün erken geldi.
Şimdi kullandığım regl takvimi yumurtanın çatlama gününü de otomatikman 2 gün öne aldı ve regl döngümü kısalttı.
Böylelikle biraz aklım karıştı çünkü aslında regl döngüm 28 gün. Aplikasyon sırf bu ay sebebiyle 25 e düşürdü.
Sizde regl bitiminden kaç gün sonra yumurtlama gününüz?
Hem eski döngümü hem bu ayki döngümü dikkate alırsam her günü değerlendirmem gerekecek 😅
Benimde geçen ay böyle oldu canım benim regl biter bitmez yumurtlama oldu sandım 19nda kontrolüm vardı doktor yumurtayı o zaman gördü bence sende yumurtlama testi yapabilirsin herkesin döngüsü kendine has 😍

Hayır değilim, sadece bu ayı değerlendirdik
Hamile olmasamda ki bu ay çok hastayım herhangi bir şey olmadı bu ay iki yumurtalığımda ağrıyor değerlendirdiğim aylarda da hep ağrı olur sağda da solda da ama hamile bile kalamadım. Hiç böyle düşünmemiştim. İnşallah sağlıkla hamile haberinizi alırsınız

Merhabalaaar
Ben aslında bu ay elendim ama takvimime göre şubat ay’ı için tekrar katılabiliyorum :KK70:
Regl döngüm bu ay kısa sürdü, yani adetim iki gün erken geldi.
Şimdi kullandığım regl takvimi yumurtanın çatlama gününü de otomatikman 2 gün öne aldı ve regl döngümü kısalttı.
Böylelikle biraz aklım karıştı çünkü aslında regl döngüm 28 gün. Aplikasyon sırf bu ay sebebiyle 25 e düşürdü.
Sizde regl bitiminden kaç gün sonra yumurtlama gününüz?
Hem eski döngümü hem bu ayki döngümü dikkate alırsam her günü değerlendirmem gerekecek 😅
3 gün oynamış adet döngünüz çok bir şey değişmez hergğnü değerlendirmenize gerek yok adet biriminden 10.15. gün arası önemli olan zaten bu aralıkta yumurtlarsınız gün aşırı devam etmeniz yeterli olur canım

Koca kişisine çok sinirliyim kendi suçu olmasına rağmen bana boşu boşuna sinirimi bozuyorsun diyo. Bide yarın doktora gidecektik tedavi için. Böyle yapınca hiç çocuk falan istemiyorum, tedavide istemiyorum😔. Şu çocuk mevzuları olmasa sağlam trip atıp sürünene kadar konuşmazdım. Alttan aldım şimdilik Rabbimin izniyle bi hamile kalıyım bu yaptıklarını burnundan fitil fitil getirmez miyim🙁🥺

Kızlar göbek deliğimin hizasında saniyelik bıçak saplanır gibi ağrı oluyor sızı şeklinde sizce gebelik belirtisi olabilir mi kasikta olsa ihtimal vercem de karinda olduğunu duymadım hiç

Balım ben kendimi dinlendirmeye aldım eşime bu ay nasıl istiyorsan öyle olsun dedim. Benim taktiğimle olmadı belki onunkiyle olur😅 Canını sıkma onlar da strese giriyorlar benim için bile bazen görevmiş gibi geliyordu onlar için de aynı olmuş olabilir bazen rahatlamaya her iki tarafın da ihtiyacı var bu ay test almadım nasipte varsa tek ilişki bile oluyor yeter ki görev bilinciyle olmasın. Akışına bırak boşver. Kendi kendimizi üzüyoruz boş yere

Kızlar göbek deliğimin hizasında saniyelik bıçak saplanır gibi ağrı oluyor sızı şeklinde sizce gebelik belirtisi olabilir mi kasikta olsa ihtimal vercem de karinda olduğunu duymadım hiç
Canım kişiden kişiye değişir kimisi için gebelik belirtisidir kimisi için regl. Benim geçen ay kasık ağrıları vardı sürekli kesin oldu dedim ama tutmadı,sen de benim gibi olacak diye bir şey yok ama stres yapma her iki duruma da hazırla kendini

Balım ben kendimi dinlendirmeye aldım eşime bu ay nasıl istiyorsan öyle olsun dedim. Benim taktiğimle olmadı belki onunkiyle olur😅 Canını sıkma onlar da strese giriyorlar benim için bile bazen görevmiş gibi geliyordu onlar için de aynı olmuş olabilir bazen rahatlamaya her iki tarafın da ihtiyacı var bu ay test almadım nasipte varsa tek ilişki bile oluyor yeter ki görev bilinciyle olmasın. Akışına bırak boşver. Kendi kendimizi üzüyoruz boş yere
En iyisini yapıyorsun kuzum😊. Aslında stresten değil bizimki başka bir mevzu, kalbimi çok kırdı tartıştık. Yarın doktora gidicez dedim gitmiycem diyor offf çok kötüyüm ağlayasım var😢

En iyisini yapıyorsun kuzum😊. Aslında stresten değil bizimki başka bir mevzu, kalbimi çok kırdı tartıştık. Yarın doktora gidicez dedim gitmiycem diyor offf çok kötüyüm ağlayasım var😢
Kendi bilir boşver konu ne olursa olsun biz üstlerine düştükçe ters tepiyor. Gönülsüz yapılan işten de hayır gelmez bırak biraz kendi halinde takılsın bence

Herkese merhaba, benim son 4 gün gündür ara ara tekrar eden sırt ve kasık ağrım oluyor regli ağrısı gibi bat yarına dün heyecanıma yenik düştüm test yaptım ama negatifti. Ama bu kadar uzun süren ağrı olmamıştı hiç ne yapabilirim?

Ohooo bizde ne kavgalar oldu alttan almaktan alt taraflarım kalmadı 🤣🤣🤣 bi zaman sonra yüzsüzleşiyosun. Başlarım tribine diyosun. Hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz. Yani ben bu ay tutmazsa aşkım yeni bi şey deneyecez deyip ağzına kürekle vurmak istiyorum mesela 🤣🤣

Kendi bilir boşver konu ne olursa olsun biz üstlerine düştükçe ters tepiyor. Gönülsüz yapılan işten de hayır gelmez bırak biraz kendi halinde takılsın bence
Haklısın kuzum diretmeyle zorlamayla hiçbir şey olmaz bazen kendimi sorguluyorum neden sadece ben uğraşıyorum diye. Ama bundan sonra kendi bilir ben herşeye yetmek için uğraşmıycam

Ohooo bizde ne kavgalar oldu alttan almaktan alt taraflarım kalmadı 🤣🤣🤣 bi zaman sonra yüzsüzleşiyosun. Başlarım tribine diyosun. Hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz. Yani ben bu ay tutmazsa aşkım yeni bi şey deneyecez deyip ağzına kürekle vurmak istiyorum mesela 🤣🤣
🤣🤣🤣🤣🤣kız ağlamaklı halimle güldüm Allahta seni güldürsün. Hiç gurumu ayaklar altına alasım yok ama mecburum köprüyü geçene kadar ayıya dayı…
Tabi onca laf ettim şimdi nasıl geri dönecem diye düşünüyorum 🤨

🤣🤣🤣🤣🤣kız ağlamaklı halimle güldüm Allahta seni güldürsün. Hiç gurumu ayaklar altına alasım yok ama mecburum köprüyü geçene kadar ayıya dayı…
Tabi onca laf ettim şimdi nasıl geri dönecem diye düşünüyorum 🤨
Kuzu biz defalarca kavga yüzünden yumurtlama dönemi kaçırıdk. Bu yüzden şöyle bi karar aldık her ne olursa olsun o dönem kaçmayacak diye. Böyle bişi konuşabilirsiniz

X