🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Merhaba kızlar günaydın. Toplu test günüydü bugün 🤗 Sabahı zor ettim ve dün aldığım iki testi bu sabah kullandım.
Bana silik çizgi var gibi geldi ama siz görebileceksiniz misiniz acaba 🙏🏻

Prodoctor 5. Dk-artımed 3. Dk fotoğrafları

Elimde predıctor hızlı test kaldı. Onu da yarın sabah yapayım dedim
Var görünüyor canım hayırlı uğurlu olsun 🥰

Toplu test gününe ben de katıldım bugün, koyulaşmayı gördüm kızlar 🥰
Umarım sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun,
Çift çizgi çıkmayan arkadaşlarım sizler için de kendim için de hayırlısı demekten başka birşey gelmiyor elimden
Vardır bir vakti zamanı 🙏
Doğru zamanda en hayırlı şekilde kucağınıza almanızı diliyorum bebeklerinizi ❤️

Burda daha belirgin gibi. Ben mi hayal görüyorum ya ? Yoksa yerleşirken mi yakaladım bu siliklikle 😀 ama adet olacakmış gibi ağrılarda girip çıkıyor 🤷‍♀️🤦🏻‍♀️

Eklentiler

• IMG_0651.jpeg
    IMG_0651.jpeg
    94,9 KB · Görüntüleme: 104
Bence en büyük belirti adet geçmesi gerçekten. Bu ay hiç yaşamadığım belirtiler yaşadım ve hamile değilim. Boşuna gebelik testi yapıp kendimi strese soktum. Bu sefer de acaba test yanlış olabilir mi gibi başka şeylerin araştırmasına giriyoruz boş yere. Kendimizi o kadar dinliyoruz ki normalde farketmediğimiz şeyleri bile belirti olarak algılıyoruz.

Dilerim ki hamilesinizdir. Ancak yine de adet gününüzün 2 gün geçmesini bekleyin derim en kesin sonuç o zaman belli olur 😊
Dayanamadım bugün sabah yaptım reglime 6 gün var,maalesef hamile değilim, hayırlısı bakalım, zaten bu ayı çok değerlendiremedik, bakalım bir sonraki aya yada başka aylara 🥰

Eklentiler

• IMG_20240203_083856.jpg
    IMG_20240203_083856.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 90
Kızlar merhaba ben de bu kervana katıldım, normalde reglim yarına ama 2 gündür kasık ve sırt ağrım var. Ne yapmalıyım sizce

Kızlar günaydın testim prodoctor 5. Dk bi
Merhaba bugün regl günümdü henüz olmadım, bir tane prodoctor test yaptım, ilk 10 dkda çıkmayınca kenara koydum sonra 1 saat sonra baktıgımda test bu şekildeydi, bu testin hassasiyeti nedir acaba? 2 saat sonra da daha koyu oldu.. ne düşünüyors
Canım sanirim kuruma çizgisi benimde başıma gelmişti 1 saat sonra olan testler maalesef ki yaniltabiliyor bence yarın sabah ilk idrarınla testini yenile Allah'ım hayırlısını versin inşallah hamişsindir🙏

Kızlar günaydın pazar regl olmazsam test yaparım demiştim ama bugün mide bulantım var ilk çişimide yapmıştım 8 gibi sonra hiçbirşey yiyip içmeden tekrar uyudum şimdi test yapsam doğrı çıkar mı acill dönermisiniz bana😂

Kızlar günaydın pazar regl olmazsam test yaparım demiştim ama bugün mide bulantım var ilk çişimide yapmıştım 8 gibi sonra hiçbirşey yiyip içmeden tekrar uyudum şimdi test yapsam doğrı çıkar mı acill dönermisiniz bana😂
Ben ilk hamileliğimde akşam yapmıştı çıkmıştı, ben çok saate takılmıyorum o yüzden

X