🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Valla bende sigara olayına bugünden itibaren inşallah son verdim. Vitamin aldım bugün içinde baya farklı vitaminler varmış. Ballı kür dediğin çörekotu dimi? O tarz karışımlarla ilgili şey duymuştu. Bi hormonu düzenliyor diğerini bozuyor. Bilmiyorum artık ne kadar doğru. Allahtan uzun zamandır paketli gıda hayatımda yok.
Canım bal tarcın ve corekotu ne yapabılır kı en fazla,otlardan bende korkarımda baldan tarcından corekotundan korkmuyorum.normaldede yedıgım seyler oldugu ıcın,bız deneyelım ıyı olursa o zaman denersın sende ıstersen😊

Tabi canım çok gittim tüp bebek hariç herşeyi yaptım eşimin değerleri de kötü benim, rahim filmini kesinlikle yapmalısın belki hemen ardından gebe kalacaksın çok var öyle örnek tüplerinşn açık oldupundan emin olmalısın canım
Benimki biraz sebepsiz kısırlık gibi duruyo bi sezaryenim var yani dr öyle söyledi o zamanlar yumurta takibi yaptığı aylarda. Eşinde problem yoksa rahim filmi isteriz. Bazen sezaryene bağlı semptom geliştirmiş olabilir rahim filmiyle daha net teşhis koyuluyo demişti. Tüplerde skıntı olsa yumurta gelişir mi mesela? 20-21 mm ye kadar yumurtam da gelişiyo iki tane de gelişebiliyo çatlatma da mı problem var diye düşünüyorum o sebeple havuc kürüne başlamıştım

Canım bal tarcın ve corekotu ne yapabılır kı en fazla,otlardan bende korkarımda baldan tarcından corekotundan korkmuyorum.normaldede yedıgım seyler oldugu ıcın,bız deneyelım ıyı olursa o zaman denersın sende ıstersen😊
Ay yok yok yaparım bende. Dediğin gibi bal tarçın çörekotu. Zaten normalde de kullandığımız şeyler. Ki diyet listemde bal dışında her ikisi de bol bol var. Şimdi önemli olan bunu nasıl yapıcaz. Hergün mü ve ne zamana kadar. Var mı böyle kuralları

Benimki biraz sebepsiz kısırlık gibi duruyo bi sezaryenim var yani dr öyle söyledi o zamanlar yumurta takibi yaptığı aylarda. Eşinde problem yoksa rahim filmi isteriz. Bazen sezaryene bağlı semptom geliştirmiş olabilir rahim filmiyle daha net teşhis koyuluyo demişti. Tüplerde skıntı olsa yumurta gelişir mi mesela? 20-21 mm ye kadar yumurtam da gelişiyo iki tane de gelişebiliyo çatlatma da mı problem var diye düşünüyorum o sebeple havuc kürüne başlamıştım
Tabi canım yumurta yumurtalıkta gelişip büyüyor tüplerle direkt alakası yok ama çatlayan yumurta tüplerden geçip rahime geliyor ve senin bir tıkanıklığın falan varsa ancak filmle anlaşılabilir .yani olmazsa eper , ki inşallah olur , film aklında olsun illaki.

Eklentiler

• IMG_6430.png
    IMG_6430.png
    212,4 KB · Görüntüleme: 26
Yaa Hira ismini de çok severimm sen zaten kız olsun istiodun dimi aşkımm ayyy sağlıkla gelsin annesiiii
2 kızım var kuzum bir kızım daha olacak inşallah saglıklı olsun da hiç önemli olmuyor onun tekmelerini hissettigin zaman 3 kız kardeş olacaklar ve kimseye ihtiyaçları olmıcak inşallah. Kim bilir belki bir tane daha yaparım bir tane de erkek olur belki düşünsene 3 tane görümcesi olur gelinin 😂😂😂😂😂😂

Canlarım bebıslerım,bılıyorsunuz artık klomene baslayacagım.bugun adetımın 3.gunu sabah dr kan aldı benden ve sonuclar boyle.Sizce be demek bu sonuclar?pazartesı yorumlayacak.(lh a bakmamıs degısık bı drmus.)eskıden fsh ım 7-8 cıkardı hep 5 cıkması benı cok sasırttı.bu testestron nedır yuksekmı sızce nasıl dusurulur neden yukselır benı aydınlatın mınnoslarım🥰❤️❤️ melisaa93 melisaa93 melegim can melegim can fnd_50 fnd_50 Mervenur277 Mervenur277 beyons beyons sevayd sevayd A Afratafrac ve dıger kuzular
Bebişim hayırlısı olsun. Açıkçası kanla ilgili çok bilgim yok benim. Ancak doktorun zannediyorum buradaki sonuçlara göre tedavini ilerletir.

Yumurta yumurtalıklarda gelişiyor kuzum yumurta çatlayıp döllenirse ve tüplerden geçiş yapamazsa rahme ilerleyip yerleşemez ve böylece adet olursun. Bende klomen kullandım 1 seneye yakın 2 yumurtam gelişip çatlıyordu ama hamile kalamadım 9 ay sonra kaldım düşük yaptım sonra 17. Ayda tekrar hamile kaldım ve kaldıgım ay eşimde varikosel oldugunu ögrendik ama çok şükür saglıkla ilerledi darısı hepinize olsun inşallah Çok uzun süre bekliyorsan tüplerine baktır kuzum

Güzel annelerim ve anne adaylarım,
Hepimizin güzel haberi alacağı hayırlı bir ay ve topik olsun inşallah. Kimimiz yorulduk, belki kimimiz yeni başlıyor. Ama hepimiz biliyoruz ki yolun sonunda güzel şeyler bizi bekliyor. Şimdi kendini toparla güzel annem, yolculuğumuz devam ediyor 🤎🙏🏻

İsmini listeye yazdırmak isteyen güzel annelerim bana Özel mesaj atsınlar lütfen veyahut beni etiketleyerek sat ve bat tarihlerimizi yazalım.🤍

🤎🦋 SAT BAT SONUÇ
ArasaNillGerek ArasaNillGerek 4 Ocak1 Şubat
@degisimdonusum4 Ocak2 Şubat
beyons beyons 9 Ocak5 Şubat
uniq12 uniq12 9 Ocak5 Şubat
@Yesmar Yesmarr6 Ocak6 Şubat
@zesamu9313 Ocak6 Şubat
Mervenur277 Mervenur277 9 Ocak7 Şubat
@Hayat su10 Ocak7 Şubat
@Askkadiniii12 Ocak7 Şubat
@Eleni112 Ocak8 Şubat
imagination forever imagination forever 11 Ocak8 Şubat
@tufiberry9 Ocak9 Şubat
R rabianizzz 12 Ocak10 Şubat
@Yaseminnn3513 Ocak10 Şubat
Perlitik Perlitik 13 Ocak11 Şubat
@bestemilka10 Ocak16 Şubat
@kirmizi puantiye
Sat 12 Ocak bat 12 Şubat

2 kızım var kuzum bir kızım daha olacak inşallah saglıklı olsun da hiç önemli olmuyor onun tekmelerini hissettigin zaman 3 kız kardeş olacaklar ve kimseye ihtiyaçları olmıcak inşallah. Kim bilir belki bir tane daha yaparım bir tane de erkek olur belki düşünsene 3 tane görümcesi olur gelinin 😂😂😂😂😂😂
Kız az önce yazdım sana niye cevap vermiyon resmi değiştirdim diye tanımadın mı 🥹

Canım bir gebeningunlugunden almıştım onu kullanıyorum bu ay bal tarçın çörek otu kurude başladım bide folik asit bunları yapacam bide şu yakı da merak ediyorum bele yapıştırılan onuda yapsammi diye düşünüyorum 😁
Bir gebenin günlüğü 20 mmre üstünü saptiuor diyorlar daha düşük mmre yumurtalarda hep silik çıkıyormuş bende ondan almadım innovita kullanıyorum

X