🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Ay gerçekten sinirlerim bozulduu. Üsttekiler gece yaptıklarım alttaki simdi

Eklentiler

• IMG_0381.jpeg
    171,8 KB · Görüntüleme: 114
anladım canım bizde alışkınız negatife hiç gebelik oluştumu ne zamandır deniyorsun

Ya sizn pozitifliginizi yerim evt bnm geç çatladı biz elimizden geleni yapalım hayat ne getirir görelim bakalm

Çok geçmiş olsun, sizi çok iyi anlarım çünkü benimde ilk gebeliğim kürtajla sonuçlandı.
Üzerinde sadece yavaşlattığını yazmışlar öldürme tarzı şeyler yazmadığı için sorun olmaz diye düşünmüştüm.
Çok teşekkür ederim ilginize, doktoruma soracağım.

anladım canım bizde alışkınız negatife hiç gebelik oluştumu ne zamandır deniyorsun
Oldu bir kez kimyasalla sonuçlandı. O zamanda benim ateşim hiç düşmemişti. Ordan tahmin etmiştim pozitifti testim. Valla benim deneme zamanı çok uzun yaşım 35 bu son deneme senem. Dediğim gibi tüp bebekten devam etcem. Eşimi ikna çabalarım biraz zaman aldı benim

hakkında hayırlısı olsun canım benim eşimde istemiyor olursa öyle olsun diyor napalım hakkımızda hayırlısı

hakkında hayırlısı olsun canım benim eşimde istemiyor olursa öyle olsun diyor napalım hakkımızda hayırlısı
Valla artık seve seve istiyor. Yaş 35 olunca bazı şeyler ciddiye biniyor artık. Bide sanırım artık kendisinin de çocuk özlemi ağır bastı. Ya biz ne dersek diyelim neticede Allahın takdiri

kaybın için çok üzüldüm canım allah bir daha yaşatmasın o kadar doğru söylüyorsun ki çok aşırı kafaya takıyoruz kürler testler vs vs ben mesela aklımdn çıkaracğım diyorum sabah gözümü açar açmaz aklıma geln tek şey gebelik olayı nasıl atacağım aklımdn onu da bulamıyorum çok zor bir durummuş gerçekten allah beterinden korusun tabiki

Bnmde tam tersi canm esim ilk evlendiğimde itibaren tüp bebeğe gideriz diyordu ben istemiyordum şimdi baktm olmuyor kuzu kuzu tamm dedim artk

Var canım hayırlı uğurlu olsun saglıkla gelsın regline kaç gun var hangı günler bırlıktelık oldu gun aşırımı? Bıze bıraz bılgı verırsen sevınırızhabıde kaçıncı denemen soru yağmuruna tuttum

Ay hepimizin kocası aynı inan ne badireler atlatıyoruz değerlendirene kadar valla gebe kalsak da kurtulsak

Var duruyor canım bat kaçıydı yumurtlama ne zamandı bi şey deneyecem de hayırlısıyla kanını ver bakalım

Ay hepimizin kocası aynı inan ne badireler atlatıyoruz değerlendirene kadar valla gebe kalsak da kurtulsak
sorma canım aramız bozulacak adam ilişkiden soğuyacak diye ödüm kopuyor o yüzden akışına bırakıyorum kullanmayacağım testleri saldım gitti ve gerçekten keyif alamadığımızı farkettim kısa sürüyor ve aşk dolu olmuyor cidden. vücudumuzun kimyası bozuluyor stres olunca da amaaaan karışık konular işte. Rabbim hayırlı zamanda nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…