2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benimki 6 aydır ayri1

Benimki 6 aydır ayri1
Ooo çok olmuş ben çok ayrı kalınca uzaklaşırım ya şimdi bile eskisi gibi hissedemiyorum eski günleri özlüyorum çok değiştik önceliklerimz değişti önceden eve gelice hemen sarılırdık öperdik şimdi kimse kimsenin suratına bakmıyor bende onunla ilgilenmiyoruö nazen ona kızıyorum ilgisizsin diye ama benimde hiç ilgim yok kendime bile zor bakıyorum

Benimki kışın öyle yapıyordu çocuk ağlayınca direk salona gidiyordu şimdi salonda uyuyoruz klima burda diye. Kaçacak yeri yok

Bu muhabbet aynı. Ben iş yerinde kimlerle uğraşıyorum biliyor musun diyor kafası doluyormuş ben evimde rahatmışım. Stresimi illa eve mi yansıtayım diyor. Sen sıcacık evinde oturuyorsun ben saçma sapan insanlarla uğraşıyorum diyor.

Gerçekten bu uyku çok zor dün doktora söyledim dedi ki bütün gün yorun rahat uykuya geçer dedi. Dedim yorulunca daha zor geçmez mi öyle okumuştum zorlanır daha zor uyur dedim yok dedi rahat uyur. 2 3 saate bir kalkıyor dedim olabilir normal kendisi öyle istiyor felan dedi bu konuda pek açıklama yapmadı. Uyku eğitimi almayı düşünüyorum ama geçen biriyle konuştum Instagram da aşırı pahalı geldi geri bir durdum. Bilemiyorum böyle bize de yazık. Doktor bana sen de bol bol dinlen rahat ol diyor ne mümkün gece kaç kere kalkıyoruz. Artık her kalkmaya emzirmemeye çalışıyorum acaba alıştığı için mi diye düşünüyorum.

Kesinlikle dün gece uyusa bile ben hemen uyuyamadım üzüntüden eşime de anlatamadım böyle böyle ağladık diye gülerdi kesin akşam geldi noldu neyin var diyor çok yoruldum diyip geçiştirdim.
Anlasalar keşke de dertlerimizi paylaşsak. Ben eşime bir çok şeyi anlatmaz oldum beni hiç anlamıyor diye.

Desteksiz mi uyutuyorsun yatağında ?

Bence hepimiz birbirimizi anlıyoruz aynı yollardan geçiyoruz hiç bir derdi küçümseyecek değiliz

Hiçte öyle düşünme canım, günlüğe yazar gibi yaz illaki seni anlayan senle aynı durumda olan biri sana cevap verecektir. Cevap vermesine bile gerek yok, sen içini dökmüş olursun... Bak benim 3., yaş desen 40 belki annelerimizin babalarımızın dede nine oldukları yaştayım ama bende hala öğreniyorum ve hala işin içinden çıkamıyorum.
Mesela ek gıdaya bir türlü gecemedim... Neden kocam doktora gidelim öyle diyor, amenna aldım kabul ettim, Eeee randevu al doktora "tamam alırım ne var, doktor kaçmıyor ya" eee sonuç... Doktorumuz kaçmışmuayenehane açmış pazartesi hasta kabul edecekmiş. Gelde sinir olmaaaaaaaaa. Yoruldum mm merkezzzz

Kesinlikle. Bende çok özlüyorum eski hallerini ne bilim tek bana olan ilgisi vardı şimdi çocukla ilgileniyor beni görmüyor gibi bende öyle yapıyor diye kendisi ile ilgilenmiyorum. Bazen eski resimlerimize bakıp ağlıyorum

İlk aylar bende de vardı o baya şimdş azaldı yine ara ara ruhum daralır ama nedense artık ağlayamıyorum nazen bağırıp çağırıyorum baya öyle kavga anında ağlarsam ağlayamamak çok kötü içim çok sıkılıyor o yüzden

Kesinlikle dün gece uyusa bile ben hemen uyuyamadım üzüntüden eşime de anlatamadım böyle böyle ağladık diye gülerdi kesin akşam geldi noldu neyin var diyor çok yoruldum diyip geçiştirdim.
Benimki şimdi 2 saattir uyuyor arada bi emdi tekrar uyudu ilk defa böyle bir şey yaptı ama ben nasıl olsa uyanır diye uyuyamadım

Bence bunu konuşun bizde ilk 2 ay bebeğimle salonda yattık sonra odamıza geçtik eşimle yatmaya başlayınca daha mutlu oldum . Ama tabi iş durumu da önemli eşiniz erkenden uyanıp işe gidiyorsa bir şey diyemem

Nasıl yorucazbunları benimki sadece kucağımda duruyor oturmaya oturamıyor yürüyemiyor oyunvakla oynamıyor zor valla

Ay benim vermediğim bir sürü sebze var o zaman ya bezelye vermedim hiç
Benimde bi sürü vermediğim var tek ben böyleyim herkes denedi sanıyorum ama biz 1.5 ay oldu başlayalı da çok düzenli ilerlemedik hatta bazen bişey yapmadığım oldu fırsatım olmuyor bazen düzen oturtamadık bi türlü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…