2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ay aynı bizi anlattık dün oğlumunyatağınna yatırdım artık az kocamla uyuyayım dedim mız mızlandı durdu alıyprjk emziriyorum uykuya dalıyorum koyuyorum ama kaç kere kalktım böyle yanımda olsa yattığım yerde açıyorum memeyi bazen uyuyorum öyle gece olavak gibi değil dedim bari dursun yanımda ha bire dönüp babasına ayaklarını dayıyor ben çekiyorum o dönüyor sonra uyandı eşim salona gitti bende onu yanıma aldım uyuduk ama zaten 1 buöuk 2 saat sonra tamamen uyandı aslında oğlumla uyumayı öok seviyorum böyke ikimizde rahat yatıyoruz ama eşimle de uyumak istiyorum baya ayrı düştük çok yalnız takılmaya başladık bu durum hoşuma gitmiyor artık

Ya bende böyle çok mutluyum ama galiba çevremden etkilendim annem niye kocanla ayrı yatıyorsunuz diyor kayınvalidem galan da dedi 5 çocuk büyüttüm hiç yatak ayırmadık galan kendimi kötğ hissetmeye başladım eşimi salonda yatırdığım için ama bu öocuk ben bakıyorum kocam salonda bilr yatsa uyuyornsabaha kadar ben elli kere kalkıp uykusuz kalıyorum

Sizin bebişler anne yanı beşikte yatmıyor mu kızlar

Ya şu uyku düzenleri ne olacak çok merak ediyorum benim oğlum yanıma alınca yine biraz daha iyi uyuyor ama uyutup yatağına koyunca ağlayarak kalkıyor artık yatağına alıştırmak istiyorum ama çok zor
Bende yanıma almak istiyorum alışık değil normal de ama benim hoşuma gidiyor bazen :) alışır mı acaba

Ben şimdi yumurta sarışını sütlü irnikli ballı kaşık mamasını bide cici bebeyi ezdim yedi güzelce maşallah biz direk tanımsız ek gıdaya geçtik bide 60 cc mama içti

Ay kız benimki de horluyor gece kaç kere dürtüyorum ona da acıyorum gece defalarca uyanmayı kim ister. Çocuk uyanıyor ama ne yapim

Bende yanımda yatırmayı denemek istiyorum

Aynı biz de yazdığın şekilde yatıyoruz canım geçen hafta sonu tatil dönüşü kendi yatağında yatırmaya başladım maksimum 40 dakika yarım saat bir saat yatıyor onun dışında uyanıyor ağlıyor emiyor zar zor pış pışlıyorum sakinleştiriyorum öyle geri yatırıyorum çok ağlayarak uyanıyor saat başı eşim de salonda yatıyor dediğin gibi aslında yatırdıktan sonra ben yanıma gelsin istiyorum ama yok çok yoruluyorum yok işte çok sıcak bilmem ne deyip gelmiyor rahat yatamıyormuş bilmiyorum bu durum beni rahatsız ediyor biraz çocuğu da yanıma da yatırsam besiginde de yatsa aynı yanımda yatırınca daha güzel uyusa yanımda yatıracağım ama yanımdayken de yarım saatte bir kalkınca o zaman daha da bana geliyorlar

Uykuya sürekli ağlayarak geçiyor uyanıyor benim saç diplerimi çekiyor zar zor sakinleştiriyorum sürekli yatağa defalarca yatır kaldır yapıyorum pazartesi doktora gideceğim orada soracağım uyku eğitimi muhabbetini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…