2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Yanlış bilmiyorsam altında birşey varmış onu çıkartmak gerekiyormuş. Bı baksana kuzum

Kizlar bebegim 4 gün sonra 6aylik oluyor yeni yeni desteksiz oturmaya basladi 1 -2 dk falan duruyor sonra yana yigiliyor. Simdi oturmayi ogrenince asla sirt üstü durmuyor hemen huysuzluk hemen aglama nasil basa cikacagim bilmiyorum.
Çıkamiyoruz cikamayacagiz kuzum. Sürekli güncelleme geliyor bebelere :)

İnşallah toparlar canım benimki de seninki de

Geçmiş olsun canım bi ara devlet hastanesinde bi doktor 1 yaş altına fitil önermiyorum demişti bize
Ama benim Kız 12 yaşında doğumdan sonra hastaneden çıkarken yazdıkları genel ilaçlar içinde fitil vardı ve 5 günlükken sabaha kadar ağlayınca doktora gitmiştik. Doktor annesi fitil uokmuydu verseydin dedi ve hemşireye al ablası yarım fitil verelim dedi. Bir yakınımın oğlu 10aylık sünnet oldu yeni devletteki Prof. Ağrı kesici olarak fitil vermiş.

Doğrudur fitil formunda agrı kesici var

Büyük oğlumun ateşi çıkmıştı ateş düşürücü fitil verdik yarısını uzunlamasina kesip. Doktorda iyi yaptınız demişti. Risk durumuna göre seçmek lazım

Ben öğrensin diye eline veriyorum alıştırma bardağını ama çok bi çekip içemiyor henüz arada tesadüf çekiyor. Ebebekten aldığım sularda başlık var delikli onunla içiyor genelde

Ben simdilik kaşıkla veriyorum. Munchkin aldim ben de bebekli arkadaslar tavsiye etti hatta bosuna digerlerini alma dediler hay allah cok mu zor tüh onlara guvenip hic arastirmadim acikcasi
Yani öneren cidden çok doktor bile direkt onun adını verdi başka bir şey alma dedi kızım içmeyince ben kendim denedim ben bile çekemedim suyu siz de bi deneyin isterseniz

Bana da lagman yaptırma sakin ha sakiiiiin diyolardi hatta fitil de asla kullanma dediler. (Doktor dışı kisiler) lagmana alisirmis fitil olmazsa yapamazmis mis mis. Simdi hamd olsun düzene girdi. Çatır çatır yapiyo.
Yaşayan biliyo neyin zor olduğunu bacim. Rabbım sifa versin.

geçmiş olsun çok. paranox fitilse yarısı kadarını uygulayın tek dozda. bebeğinizin kilosunu bilmiyorum ama en fazla 2/3ünü uygulayın tek seferde. normalde tamamı 10-12 kilo kadar bi bebek için

Gerçekten yaşayan biliyor, çocuk içemiyor kusuyor kaşık tan soğudu yavrum

geçmiş olsun çok. paranox fitilse yarısı kadarını uygulayın tek dozda. bebeğinizin kilosunu bilmiyorum ama en fazla 2/3ünü uygulayın tek seferde. normalde tamamı 10-12 kilo kadar bi bebek için
Evet o fitil Doktor günde 1 tane verin demiş, arkadaşın doktoru da 6 kilodan fazlaysa 1 tane verebilirsiniz demiş kafada deli sorular. Bugün 8595 72cm geldi. Geçen ay 600gr almıştı bu ay ki neredeyse 35 37 güne 450 gr almış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…