2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kizlar kılmasını antreye taktıran var mı ?kullanım olarak fikir istiyorum
Ben yeni klima aldım koridora takmadılar okadar ısrar etmeme bebeğim var o sebebple aldık odaya gelsin salona takarsanız odalara gelmez ozaman dememize rağmen hayır olmaz filan dediler aama arkadaşımda benle aynı ev formuna sahip koridora takmışlar boruyu geçirmek için delmişler kapı girişini orda odanın tavanından balkona miss.Düzeltmiyolarda sonrada düzeltten varsa fikir olur bnada paylaşım yaparsa varlık şçinde yokluk çekiyoruz bebemle

Oda ıyımıs kullancak olan sensın dedıgın yere talsınslr tüm sorumluluğu alıyorsan klıma benı hep çarpar içtiğim soğuk bısı bıle benı hasta eder boğazlar sıser bebelerımde bana cekmıs benım öküz yaz kıs buz dolabından şu içer masallahhh

Klıma yok bende ama olsa sın ayarda calıstırır uyuduğu odada hem balkon kapısı hem cam acık daha yetmez dıger odalarıda açar sonra benım ev toz içinde

Üfff ne kadar çok istemiş 1500 tl tek kişi camlarla birlikte temizlik.2500 tl iki kişi firma değil

Keşke bulsam 1500 TL'ye birini valla bulamazsam bir ara gene eşimi ikna ettim perde pencere ve camlara el atıcam inanılmaz kirlenmiş
Ben temızkık yaptımı esım ben ayak altında dolanmayın ben dıye kaçar benımde ıstıyor temızlık dıplı köklü nasıl olcak bılmem rutınn işler oluyornuemek camasır bulaşık başka bısı yok

Gunlık toz Sleepy temızlık memdılı ile arkasına robot her gün böyle kedı oldıgundan bebek te yerlerde hep çok hateketlı benım kınya tam donemıyır yüz üstü donuyır gerı donemıyır ama tepıne teoıne odanın her tarafına gıdıyır nasıl becerıyır onu bilmiyorum yan yan döne döne kafa yasyıktayken bır geliyorum ıcerı ayaklar yastıkalrın oraya gelmıs

Bana sleepy mendil yetişmiyor

Kızlar ya aklıma bişey takıldı. Ya diğer ay ben kıyma alıcam bebeğim için kuzu kıyma. Nasıl porsiyonlayıp buzluğa atabilirim azıcık bişey kullanıyoruz zaten. Neyin içinde porsiyonlamamı tavsiye edersiniz bilemedim ben aklıma takıldı eti çözdürüp hepsiyle yapamam sonuçta en azından ufak ufak yiyeceği kadar ayırım dedim ama neye koyacağımı bilemedim

Canım kilitli poşetlere elinle yay sonra cetvel bıçak gibi şerit kullanabilecegim birşeyle onu dama gibi ayır dolaba at donunca zaten o kısımlar ince olcagi için ihtiyacında kırar alırsin. Veya streçlere istediğin kadar porsiyonla. Varsa buzlugunda buz kabı içine yerlestir donsun. Başka alternatif yok zaten

Mantıklı canım sağol

O üçlü setten acıkınca yer isimli olandan çektim
Evet aynı setten bahsediyorum arkadaşım almıştı ilk oğluna linkini istemiştim bende ama herşeyini yapamadım çok karışık tarifler vardı yaptıklarımıda çok fazla yemedi karışık diye hep midesi bulandı demişti şimdi 1. Sınıfa gidiyor herşeyi yemiyor ama kızımda öyle yapmadım hep ınstadan baktım ve karışık şeyler vermedim ve bebeklikten herşeyin tadına baktırdım serçe parmağımla şimdi herşeyi yiyor demişti kızı için

Ah ah inşallah bende bu şekilde alışrırmaya çalışcam bakalım anası çok iştahlı oda öyle olsun yesin herşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…