2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ahhh ahh yaa eski hallerimiz fotoğraflarda kaldı bir zamanlar kirpik perması takma tırnak her hafta güzellik merkezindem çıkmazken şimdi bi emzirme atleti alttada şort saçta hep topuz dağınıkk her bebek öyle benimde arkadaşşarımın bebekleri koltuğa koyuyo bi bakıyırum uyumuş kız kırk çeşit yemek yapmış filan ama biizm değil ama bu şubat grubuna full bizim gibi bebeler gelmiş şubat ayı bebeleri yaşamı kaçırmayı sevmiyor demekki full uykusuz bir dönemden geçiyoruz allah yardımıcımız olsun uyku sorununu ilk çözen aşama aşama yazarsa büyük sevap kazanıcak

O normal değilmiş gibi geliyor demeni malesef benim kv yapıyor çocuk kendisinde ağlayınca geçen çocuğuma acıyarak baktı sanki bişeyi varmış çocuğumun gibi. Utanmasam seni sevmiyor ondan sende ağlıyor diyecektim.
Mesela en çok gördüğü tanıdığı kişiye karşı da mı öyle yapıyor yoksa az gördüğü için mi? Belki unutuyor tanımıyor diye çünkü bizim ki tanımıyor diye öyle yapıyor genelde

Aa vallahi ha tüm Şubat grubu bu şekilde olmuş gerçi bizim ki Ocak doğumlu
Bende eski fotolarıma bakıp ya çok güzelmişim diyorum ağlayasım geliyor

Bende berbat durumdayım ve göç bıseyım olmuyor yakısmıuor tepeden bır topuS Don bol atlet dev anası gıbısı

Benim kız benim kucağımda herkese gülücük atıyor. Ama alınınca kıyamet. Bir de tanıdığında duruyor mesela beni görünce al diye ağlamaya başlıyor resmen. Bende napim gizleniyorum bazen. Uyumuyorda hep yakamda çok bunaltıyor beni. Anneler diyor ya uyuyunca özledim bende dyorum bi uyuda bende seni özleyeyim

Benimkide herşeyiyle aynı. Çocuk şarkıları açıp söylüyorum oynuyorum onunla bir yandan da işimi yapmaya çalışıyorum yok illa kucak istiyor. Bırakıyorum ağlasın ama asla pes etmiyor ya. Bir yere arabayla gidiyorum mesela ağlayacağı tutunca inip kucağıma alana kadar susmuyor. Bazen yanımdakiler ağlamasından rahatsız oluyor bende tık yok alıştım valla.

Ben alışamadım ya çok üzülüyorum hala ağlayınca susmadığını anlayınca alıyorum kucağıma

Kızzz uyur

Ben oldum canım sadece 1 ay içinde iki kere oldum geçen ay onun dışında düzenli oldum hep
Bende doğumun 5. Ayında ilken aşırı yoğun şekilde oldum. Sonra gelmedi. 2. Aydayim belirtiler oluyor ama sökülme olmadı. Düzen oturması hemen oluyo mu yoksa düzensizlik normal mi acaba. Bi sorun olur diye endişe ediyorum

Düzensiz olur diyolar normalmis mesela ben geçen ay ömrümde ilk defa yaşadım 1 ayda 2 adet, istersen doktora da sor canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…