2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar yürüteç hakkında ne düşünüyorsunuz? Aslında kullanma taraftarı değildim ama emin değilim alıp almama arasında kaldım
Doktorlar önermiyor omurga bel sağlığını etkilemesi, ilerde parmak ucu yürümeye neden olması ve ev kazalarına davetiye çıkarması sebebiyle. Ben almayı düşünmüyorum ama çevremden almam için baskı var. Al rahat edersin diyip duruyorlar

Kızlar yarın 2. Doz rota aşısı olacak var mı yan etkisi çok oldu mu 1. De olmamisti bisey

Benimki de yanımda yatmaya alıştı yanımda yatınca bazen uzun uyuyor ama hafta da 1 yanda 2 kere yatağına koyunca dediğin gibi yarım saate uyanııyor artık uyanmasından değil ağlayarak uyanmasından yoruldum birden bire ağlıyor ya inşallah düzene girer şuan gece uykusu bizim için çpk önemli en azından kendi adıma diyim gündüz giç uyuyamam ben gece de uykum çok bölünürse baya sinirli oluyorum

Aynen desteksizlik zor ama bir de destek olup bunun lafını yapacaklar bazen insan iyiki yoruldum diyor

Bizimkide ilk doğduğunda şimdiki halinden daha azdı sonra nerdeyse tamami döküldü şimdilerde yeni yeni uzayip gurlesme var gibi. Ama değil lastik toka citcit tokalar bile tutmuyo. Bandana bi ara alıştırmayın çalıştım ama çok rahatsız oluyo. Takarsamda 15 20 dk anca duruyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…