2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Galiba bende geri kaldım bu konuda çünkü doğru düzgün koltukta destekli oturtma yapamadım genelde kucakta oturuyor mama sandalyesinde deniyorum öne doğru devriliyor

Çok uzun süre aç kalınmıyor mu güçsüz düşmeyesin
Gerçi nasıl yapılıyor bilmiyorum hiç

Yaaa cocuuummm kız valla bırak dönmesin canıma ot tıkadı ya hala geri dönmeyi beceremiyor, öğrenmeye de niyeti yok bas bas bağırıyor anca

Kızlar su meselesini bende sorayım ben arıtmadan su içiriyordum hiç kaynatma felan yapmadım yanlış mı yapıyorum hazır su mu vereyim yoksa

Galiba bende geri kaldım bu konuda çünkü doğru düzgün koltukta destekli oturtma yapamadım genelde kucakta oturuyor mama sandalyesinde deniyorum öne doğru devriliyor
R Rainbow12 kızlar bence öyle düşünmeyin ben de oturtuyorum kucak harici ve doktorum da öyle söyledi altıncı aydan önce destekle oturtma yapma dedi

Ben hazır suyu kayanyıyotum terminali koyuyorum sonra kalan suyu da soğuyorum bır köşede ıkısını karıstırıp yapıyorum

B nımkıde aynı canım

Yaaa cocuuummm kız valla bırak dönmesin canıma ot tıkadı ya hala geri dönmeyi beceremiyor, öğrenmeye de niyeti yok bas bas bağırıyor anca
Ben de geri dönememesinden çok dertliydim çok şükür iki haftadır yüz üstünden sırtüstüne dönebiliyor, bu sayede arada uyanmalar oluyordu o azaldı. Egzersiz yaptırdım be, he işe mi yaradıı yoksa zamanı geldi de kendisi mi bu işi becerdi bilemiyorum

Ben de kucağımda oyun matında yine kendlme destekleyerek, koltukta köşeye yaslayarak alıştırmaya çalışıyorum. Özellikle koltuk köşesine koydum mu kendisini geri atıp kaydırıyor, mama sandalyesinde daha rahat duruyor (henüz ek gıdaya başlamadık, alıştırma için oturtuyorum)

R Rainbow12 kızlar bence öyle düşünmeyin ben de oturtuyorum kucak harici ve doktorum da öyle söyledi altıncı aydan önce destekle oturtma yapma dedi
Bizim doktorda 4. Aya girişte canlı destek dedi ne bilim böyle koydum koltuğa oturdu ama gerçi hersekilde oturcak insAllah. Bu çocukların ilk okulda çarpım tablosu ezberlemesi gibi ilk zorlaniyor sonra illa öğreniyorlar :)

Mama sandalyesi oğlumun Chicco idi çok memnundum. Sırt ayarı vardı ona hafif eğimli oturtuyodum yine ona benzer alicam sanırım geniş alan kaplıyor ama bebek için konforlu. Teşekkür ederim. Bende çok hızlı ilerlemiyorum ek gida da sıcak zaten tam otursun inşallah

Kız doğumla beraber beyin hücrelerimizazaldı ben artık böyle düşünüyorum tamam oğluna her şeyi doğru yapıyorum ama kendime veya çevreme salak gibi oldum iyice

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…