2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bu erkeklerin inatla ailelerinin larini görmek istememelerini anlamıyorum

İt ıtı atmaz derler anladın kendı wılerı melek bızımkıler köpek olur hep genelı böyle
Çok haklısın benim ailem bizim için bebek için çırpınıyor onunkiler kılını kıpırdatmıyor aksine hep sinsiden laf söz sokma peşinde onları duymuyor bile hala sevdirmeye saydırmaya çalışıyor benimkilerin adı okunmuyor. Çok üzülüyorum bu duruma

Grnelı böyle aslında çok farkındalar ama zorlarına gidiyor ağırlarına gıdıyır ne yapacak bu durumda esını bastıracak hıc üzülme boşver salla umursama sana yazık inan kımsenın umrunda bıle olmaz üzüldüğün

Benimde eşimin kardeşinin düğünü var bende şimdiden düşünüyorum nasıl olacak diye. Zaten yabancı ortamlar da hiç durmuyor çok ağlıyor nasıl yapacam hiç bilmiyorum
Aynı ilde ise annene bırak o bakar.. Bn d kız kardeşimin düğününde kaynanama bırakmıştım kafam rahattı hiç olmazsa

Kız param olsun gotum kalksın ne olacak hep milletin mi kalkacak

Ay aynı ya annem hep destek oldu onun annesi kız kardeşi hep bahane buldu hamileyken temizliğe çağırırdık bahane bulurlardı annem gelip yapardı hep çocuk için bakmaya çağırırdık ki bana kalsa hiç çağırmam da hep eşim bunları içime dahil etmeye çalışıp durdu hep bahane ile gelmediler şimdi de ben konuşmayı kestim. Nefret ediyorum annenden dedim artık burnuma kadar geldi

Bide en çok zoruma giden de benim ailem bi sürü masraf yapıyorlar çocuğuma bi sürü şey alıyorlar onun ailesi hiç bişey yapmaz verdikleri sözleri tutmaz ama bi kere bi ayakkabı kıyafet getirseler onlardan iyisi yok ama benim ailemin aldıklarını görmez hiç bir kere de hep yanımızdalar demez.

Iste bak biz daha ev olayına bile başlayamadık Mevlam herkese ama herkese ev nasip etsin. Olur ya. olduğu kadar artık
Rabbim ailelerimize saglık mutluluk nasip etsin.Para pul ev araba her şey olur olur gider.üstte yazdığın yazına o kadar çok katılıyorum herseyi geçtim ne kadar doğru söyledin zamanın dahi bir bereketi kalmadı.Annelerimiz biz yaşlarındayken ben hatırlıyorum ne kadar dinclerdi vücuden.Ben kendime bakıyorum her yerim ağrıyor şimdiden.Gün bitiyor iş hala bitmiyor.Bir dünya telaşı aman yarabbi ne kadar hiçbir şey yapmayıp nasıl bu kadar çok şey yapılıp hiçbir şey yetişmiyor.ne dostluklar kaldı ne komşuluklar.eskiye hasret

Aynı ilde ise annene bırak o bakar.. Bn d kız kardeşimin düğününde kaynanama bırakmıştım kafam rahattı hiç olmazsa
Ben çocuğu düğüne götürmessem bir ton yaparlar neymiş halasının düğüne getirmemişim olur. Ben götürücem gözleri ile görsünler çocuk durmayınca çıkarım. Ki ona da laf ederler

Demi ya anlıyorlar da işine gelmiyor
Kalın kafalılar bi zıkkım anladıklarını sanmıyorum
Diyebildiysen bravo ben öyle bir şey dersen evliliğim biter çünkü sevmediğim için ben kusurlu olurum sevmememe neden oldukları için onlar değil. O yüzden ağzımı bile açmıyorum artık.
Aaaa evet o benimde inanılmaz canımı sıkıyor. Ben gözüne sokuyorum artık.
Ona da yorumum şu ailesinin yapmadığını bizimkilerin yaptığını gördükçe onların adına utandığını ve ezildiğini düşünüyorum. O yüzden bi kuru teşekkürden fazlasını yapmıyor. Şükürsüz yetiştirmişler hepsini çünkü

Ben çocuğu düğüne götürmessem bir ton yaparlar neymiş halasının düğüne getirmemişim olur. Ben götürücem gözleri ile görsünler çocuk durmayınca çıkarım. Ki ona da laf ederler
Ya kusura bakmayın da kızlar laf edenin dili dolansın artık sokmayin minnacık çocukları düğün salonuna lütfen kulak zarlarının canı ne onların.
Bizim düğünler gürültüden başka bir şey değil. Rahatsız olacak sabiler sonra sabaha kadar günlerce yine siz üzülecek uğraşacaksınız. Bırakın konuşan konuşsun.
Emin olun aaaaa el kadar çocuğu getirmişler diyen de çıkacak.
Demem o ki önünde sonunda birileri konuşacak. Yavrularınızı düşünün lütfen
Hem bide hastalık kol geziyor aşı takvimi bitmedi daha bebeklerimizin.

Kız param olsun gotum kalksın ne olacak hep milletin mi kalkacak
Dgshsgahaxhshhx
Ben sapitirim ya. Yani çok çok multi zengin felan olursam hele napicam o kadar parayla. Ömrüm boyunca kıt kanaat gecinmisim hep sürekli para sayarım heralde sgshaghah deli çıkarım diye de Allah vermiyo fazlasını sanirim sgshagshsh

Bunu iki sebebi var aslında. Biri ahir zamanın etkileri. Bir diğeri de aha da bunlar elimizdeki teller. Herseyi yapıyoruz diyoruz işler duruyo bitmiyo diyoruz bi yandan da burda gevezelik pesindeyizdsgsgsggxgsg

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…