2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bir de bilmediğim için soruyorum.Bu irmik neden çok kullanılıyor bebeklerde herhangi bir faydasında da zararı var mı

Bişey olmadı dimi çok mu pimpirik yapıyoruz acaba ille şu olsun bu olsun diye ya bazen kendime kızıyorum
Yok şükür bir şey olmadı şimdiye kadar ama hiçbir konuda çok özel bir şeyler yapıp almayı düşünmüyorum hem bana zor hem ilerleyen süreçte çocuğa belki sıkıntı olacak diye biraz salık durumdayım çoğu konuda

Maşallah ne güzel günlük inek sütü mğ

Kızlar bir de bilmediğim için soruyorum.Bu irmik neden çok kullanılıyor bebeklerde herhangi bir faydasında da zararı var mı
Ben kullanmayi düşünmüyorum sindirimi zor bir besinmis bebekler için 1 yaş.alti tavsiye edilmiyor diye video izledim canım

Canım benim gece hep kucağında mı uyuyor? Benimki de asla gündüz uyumuyor biri destek olmasa pert olurum ne yemek yerim ne tuvalete giderim. Mesela bugün desteğim yok kesin perişan olacam. İnsan cidden destek istiyor. Yerine koyunca uyuyan bir bebek olsa hem işini yaparsın hem kendine vakit ayırırsın ama zor bir bebek olunca destek olmazsa işte biz perişan oluruz. Annen yardımcı olmuyor mu yada eşin. Sana da yazık az dinlensen keşke hem böyle çocuğa da yansıtırız. Biz iyi olalım ki bebeğimize iyi hissettirelim

Tmm yaparsan haber edersin buradan örnek olur
Günlük süt alirim 1 lt zaten onlar pastorize edilmis oluyor. Isitirim sadece parmagimla kontrol edip (6- 7 sn kadar sicakliga dayanmasi ve yanmamasi lazim parmaginin ) kavanozlar icine 1er tatli kasigi yogurt koyar sütü de üzerlerine döküp karistirirm diye düşündüm. Böyle yapiyorum hep ben. Sonra kapaklari tam kapatmadan kavanozlari sofra bezine sararak bir 4 saat disarida tutarim. Ordan hop dolaba ertesi gün yemeye hazir

Fırında tutmayı deneyin çok güzel oluyor

Moni moni canım sen irmik hakkında ne düşünüyorsun? Pirinç unu keçiboynuzu unu , bebek bisküvisi vs tariflerde kullanacak mısın? Bilgilerini bizimle paylaşabilirsen çok mutlu olurum

Nedense yoğurttan bir tırsıyorum ondan ilk yoğurt vericem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…