2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    290
Ay sorma keşke öyle kolay uyuyan bir bebek olsaydı 😓 ben de bugün kanguruda uyudu yerine koyarken uyandı kucağıma aldım orda uyudu 2 saate yakın ama 10 kere ağlamaya yeltendi piş pişle uyuttum geri her seferinde. Hem az uyuyor hem aşırı kalitesiz uykular. Daha bide atak haftası gelmedi o zaman ne yapacağız acaba 🤦🏻‍♀️
Evett bide bu çıktı uykuda ağlama.. Bazen yerine koyuyorum salona geliyorum daha totomu koymadan ağlıyo hemen koşuyorum pışpış yapıyorum bazen uyuyo bazen birlikte salona geliyoruz 😒

Canım öğlen 2.3 kere denedim 10.15 dk uyudu sonra sanki 2 saat uyumuş gibi dinç uyandı en son 3 te Markete çıktık bebek arabasında uyur diye orda 1.5.saat uyudu eve 5gibi geldik.. 7de uykudan bayıldı.. Allahim dedim sanırım oldu yerine koyduk 20dk uyudu uyandı o saatten beri uyanık şuan memede 😪😪
Uyumadığı içinde huysuz ağlıyor sürekli
Bende bu uyku işini çözemedim gündüz 2 saat uyuyordu en azından o da yok artık

Kızlar acayıp saclarım dökülüyor anlatamam avuç avuç bıde çenem soyuluyor kızarıklık var kel kel 1 haftadır boyleyım ya pıl pul cıldım
Canım benim aşırı saç dökülmem vardı. Saçıma türlü tedavi yaptırmama rağmen(mezoterapi, prp, kök hücre) hiçbir şekilde faydası olmadı. Tesadüfen bir eczanede bu şampuana denk geldim. 1.5 yıldır kullanıyorum ve dökülmemi ciddi oranda azalttı ne gebelik ne emzirme dönemi hiç dökülme problemi yaşamadım. Herkeste aynı etkiyi sağlar mı bilmiyorum ama denemeye değer mutlaka bir dene.

Eklentiler

• IMG_7637.jpeg
    IMG_7637.jpeg
    59,8 KB · Görüntüleme: 22
Sen sakın ol bizim gerginliği mız den stresımızden bebekler de etkılenıyor ağlama burnunu falan aç o zaman da almaya bılır
Beslenmeyi reddiyo resmen. Günde 450 ml falan içiyordu 350-400 arası diyim. Dün 275 anca içirdimm. Bugün 290 içti eşim uğraşıyo şu an bakalım ne kadar daha içircek. Gece göğsüm doluyor ama gündüz öyle değil.

Biraz emme düzeldi sağımda yapıyorum ama yanma geçmedi sırtım belim göğüslerim nerdeyse tüm vücudum cayır cayır yanıyor. Spiralden dolayı olduğunu düşünmeye başladım yarın kontrole gideceğim
Ben sadece göğüslerde zannettim o zaman dediğiniz gibi olabilir geçmiş olsun

Uyku düzenimiz baya bozuldu ilk uykusu 3 saat sürüyordu artık 1.5 2 saat sonra kalkıyor sonrası da hep saatte bir kalkıyor. Öyle olunca bende ha uyanacak diye diye uyuyamıyorum 🥱 çok uykum var tahmini ne zaman uyuruz 😂
Aynen yaa berbat oldu gece uykuları ve meme ve biberon reddini aynanda yaşıyorum iki gündür almıyor napcam ben böyle bişi yaşayan var mı

X