2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kasık ağrısı oluyor canım ilk başlarda bende de vardı şimdi daha hafifledi. Bende hatta karın ağrısı da oluyor bazen gaz ağrısı gibi canım
Akşamları cok oluyor ayakta kalırsam oluyor
Zaten sürekli idrara çıkıyorum gaz sancıları bitmiyor daha yeni ama oluyormus heralde

Hayırlı olsun gebeliğiniz, sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏
Kuyruk sokumu ağrısı bende de vardı doktora yazdım normal ama istirahat et ağrın olduğunda dedi
endişe etmeyin
Aminnn... sizde sağlıkla kucağınıza alın inşallah.
Ayakta kalirsam oluyor eveet uzanip dinleniyorum doktora gidince iyice ayrıntılı öğreneceğim her şeyi

tekrar merhaba arkadaşlar.
5+2 deyim.bulantı vs hiç
Bir şey yok.Sadece çok iştahlılık ve baş ağrılarım var.
Bebeğim muhtemelen aralık sonu doğacak.
Çay içme konusunda çok zor durumdayım çünkü çaya çok düşkünüm. Günlük iki fincan çok açık için diyorlar.Siz ne yaptınız bu çay mevzusunu?

Sizde henüz doktora gitmediniz kese için sanırım😊 aynen sürekli wcdeyim bende gaz sancısı bazen çok fena giriyo😃
Persembe gunu gittim ama ben oyle kontrole gittim hamile oldugumu bilmiyordum yani bu ay umudum yoktu yumurtlama takip etmedik hiç bayramdi bide sehir disindaydik bir kac kez o yuzden bu ay salmıstik baya

Persembe gunu gittim ama ben oyle kontrole gittim hamile oldugumu bilmiyordum yani bu ay umudum yoktu yumurtlama takip etmedik hiç bayramdi bide sehir disindaydik bir kac kez o yuzden bu ay salmıstik baya
Nasip işte canım sağlıkla dogum yapmayı nasip etsin rabbim hepimize inşallah🥰

5+2 deyim.bulantı vs hiç
Çay içme konusunda çok zor durumdayım çünkü çaya çok düşkünüm. Günlük iki fincan çok açık için diyorlar.Siz ne yaptınız bu çay mevzusunu?
Bende de bulantı yok çok şükür inşallah hiç olmaz😊

5+2 deyim.bulantı vs hiç
Taze nane yaprağı ve bir kaç damla limonla güzel bir çay yapabilirsin. Hem oluşabilecek mide bulantısını önlemek için birebir

5+2 deyim.bulantı vs hiç
En büyük sıkıntılardan biri çay benim içinde:KK43: başım çatlıyor içmedikçe ve alternatif bir sıcak içecek de yok gibi

Cok iyi anlıyorum sizi, o yorgunlugunuzu.
Ovulation testlerini kullandiniz mi hiç?
Rabbım en en güzel şekilde, en uygun zamanda nasip edecektir, moralini bozma🌹
Evet canim ve suan catlatma igne 17gun oldu sabah test yaptim.negatif sonrasında hayalet cizgi olmus suya tuttum gitmedi cizgi kuruma cizgisi heralde

Eklentiler

• 20230507_185056.jpg
    20230507_185056.jpg
    33,1 KB · Görüntüleme: 42
Cok iyi anlıyorum sizi, o yorgunlugunuzu.
Ovulation testlerini kullandiniz mi hiç?
Rabbım en en güzel şekilde, en uygun zamanda nasip edecektir, moralini bozma🌹
Yani resimde çok belli olmuyor ama kaset testte bariz belli bir hayalet cizgi var ama saatler sonra fark ettim onu sabah ilk10dakkada baktığımda gormedim kuruma çizgisi suya tutunca gider yazıyor netteki yorumlarda ben suya tuttum kaseti komple ve damlama panelinde şu damlattim ama cizgi aynen duruyor

Bende aynı canım 🥲 yarın gidicem doktora bakalım inşallah keseyi felan görürüz sonrada kalp atışlarını duyarız 🥰 ilk gebelik mi şeninde
Evet canım ilk gebelik benimde ama inşallah güzel şeyler olur bebeklerimize sağlıkla kavuşuruz inşallah🥰

X