2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar merhaba benim bat 4 mayıstı. Bugün testim pozitif çıktı. Fakat ben hamileliğimi bilmeden idrar yolu enfeksiyonu için antibiyotik kullandım son adet bitiminden hemen sonra 5-6 gün kadar. Bu konuda zararının olup olmayacağına dair bilgisi olan var mı doktora bir hafta sonra gideceğim
Daha oluşmamışken kullamışşın bi zararı olmaz inş.
Canım benim ayın 4 ünde betam 2290 di benim 12 sinde randevum var acaba keseyle beraber kalp atışını da duyar miyim 12 sinde 5+5 olcam
5+5 kese gözükür ama kalp atışı için 7.hafta daha garanti

Merhaba bende dün öğrendim tesadüfen hamile olduğumu hic beklemediğim bir aydı adetin 2. Gunu test verdim 143 çıkmıs ama pco ve kilo oldugu için çok korkuyorum. Kasık ağrısı ve kuyruk sokumu ağrısı var normal mi bu ağrılar pazartesi tekrar kan verecem yükselmeye bakmak için

Kızlar merhaba benim bat 4 mayıstı. Bugün testim pozitif çıktı. Fakat ben hamileliğimi bilmeden idrar yolu enfeksiyonu için antibiyotik kullandım son adet bitiminden hemen sonra 5-6 gün kadar. Bu konuda zararının olup olmayacağına dair bilgisi olan var mı doktora bir hafta sonra gideceğim inşallah
Sorun olmaz canm korkma ben de covide yakalandım maalesef gebeliğin başındayım direndim ama daha fazla dayanamadım dr antibiyotik kullanabilirsin dedi

Bat 27 Mart, 5+6gunluguz:) Aralık mı Ocak mi doğum bilemiyorum iki grupta da olmak istedim 😂 hepimiz sağ sağlım alalım inşallah kucaklarimiza ❤️

Merhaba bende dün öğrendim tesadüfen hamile olduğumu hic beklemediğim bir aydı adetin 2. Gunu test verdim 143 çıkmıs ama pco ve kilo oldugu için çok korkuyorum. Kasık ağrısı ve kuyruk sokumu ağrısı var normal mi bu ağrılar pazartesi tekrar kan verecem yükselmeye bakmak için
Hayırlı olsun canım,
Normal kasık ağrısı oluyor adet ağrısı gibi.
Bende de pco var ve bende 72 kiloyls hamile kaldım. Artık laçka doğuma giderim bilmiyorum :)

Kasık ağrısı oluyor canım ilk başlarda bende de vardı şimdi daha hafifledi. Bende hatta karın ağrısı da oluyor bazen gaz ağrısı gibi canım

Hayırlı olsun gebeliğiniz, sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏
Kuyruk sokumu ağrısı bende de vardı doktora yazdım normal ama istirahat et ağrın olduğunda dedi
endişe etmeyin

Bat 27 Mart, 5+6gunluguz:) Aralık mı Ocak mi doğum bilemiyorum iki grupta da olmak istedim 😂 hepimiz sağ sağlım alalım inşallah kucaklarimiza ❤️
Hoşgeldin canim, seninle aynı gunumuz. Benim de 27 mart son adet tarihim.
Uygulamaya gore, tahmini doğum gunumu 1 ocak 2024 gösteriyor. Muhtemelen aralıkta anne oluruz nasipse.
Ama surecimiz bu ayla uyumlu olur diye buradayım 😊

X