💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

3 defa progestan fitil alıyorum ben öğlene denk geliyor biri iş yerinde fitil kullananız oldu mu nasıl yaptınız ?
Evet öğlen iş yerinde tuvalette koydum. Şimdi nasıl anlatılır bılemem ama bildiğiniz yaptıgınız gibi yapın. Zaten uzanmadıgımız için geri eriyip akıyor. Sahsen benım erıyıp akıyordu. Yapcak birşey yok🤷🏻‍♀️

Hımm benim öğlen yok. Sabah akşam. Ama sanırım tuvalette yapardım. Sonra da peçete koyup sandalyede otururdum canım.
Ayakta
Evet öğlen iş yerinde tuvalette koydum. Şimdi nasıl anlatılır bılemem ama bildiğiniz yaptıgınız gibi yapın. Zaten uzanmadıgımız için geri eriyip akıyor. Sahsen benım erıyıp akıyordu. Yapcak birşey yok🤷🏻‍♀️
ayakta mı koydunuz yani otururken mi 😂 odam var ayrı yöneticiyim ben kimse girmezde uzanmam imkasız otururken yapabilir miyim

Kızlarr alakasız olucak konuyla ama sizler tecrübelisinizz çogunuzu tanıyorum yumurtlamam sabittir hep aynı dönemde olurum uygulama ile perşembeydi ama o gün evde değildim en üstteki çarşamda diğerleri cuma cumartesi pazar pek saatine vs dikkat etmedim hep nedne aynı çıkar ki anlamadım
Kuzum seni görmek ne güzel 😍 nasılsın? bazen böyle çatlamaya çalıştığı oluyor yumurtanın. Ona denk gelmiş olabilir gibi geldi bana.

Canımmm iyiyim seni takip ediyorum heyecanla bekliyorum güzel sonuçlarını sen nasılsın nasıl hissediyorsun kendinii🥰🥰
Canım benim ❤ ben test günüm yaklaştıkça korkuyorum. Yine negatif görme ihtimali malesef beni çok korkutuyor kuzum. İki embriyomu 5 Nisan'da transfer oldum. Çarşamba test günüm. Umarım ömrümde ki ilk pozitifimi görebilirim 🙏🙏

Canım benim ❤ ben test günüm yaklaştıkça korkuyorum. Yine negatif görme ihtimali malesef beni çok korkutuyor kuzum. İki embriyomu 5 Nisan'da transfer oldum. Çarşamba test günüm. Umarım ömrümde ki ilk pozitifimi görebilirim 🙏
Insallah pozitif olcak 🙏🏻 negatif dusunme
Kendimde ayni sekilde cok korkuyorum ama pozitif dusun ki oyle olsun.
Hem boyle dusun 2 tane transfer edildigi icin sansin daha cok 🙏🏻❤️Insallah guzel olcak☺️❤️

Hoşgeldin canım ekledim tablomuza 🙏🌈 hayırlı bebiş haberlerini birlikte alırız inşallah 🙏 idrar testi yapmayı düşünüyor musun canım? Belirtin var mı?
Teşekkür ederim 🌸
Bugün sabah dayanamayıp erken testten yaptım tek çizgiydi ama negatife hazırlıklıydım erken olduğu için :)
Sabah yapacağım test de hazır şimdiden :)
En çok sırt ağrım var transferden itibaren. Kasık ağrıları, şişkinlik ve erkenden uyanıyorum
Genelde uyku hali olur derler ama ben 5 aylık hamileyken bebeğimdeki rahatsızlıktan dolayı hamileliğimi sonlandırmak zorunda kalmıştık. O hamileliğimde de erkenden uyanıyordum o yüzden benim için bir belirti olabilir diye düşünüyorum

Teşekkür ederim 🌸
Bugün sabah dayanamayıp erken testten yaptım tek çizgiydi ama negatife hazırlıklıydım erken olduğu için :)
En çok sırt ağrım var transferden itibaren. Kasık ağrıları, şişkinlik ve erkenden uyanıyorum
Genelde uyku hali olur derler ama ben 5 aylık hamileyken bebeğimdeki rahatsızlıktan dolayı hamileliğimi sonlandırmak zorunda kalmıştık. O hamileliğimde de erkenden uyanıyordum o yüzden benim için bir belirti olabilir diye düşünüyorum
Allah sabır versin canım kaybın için 🙏 umarım belirtilerin sana bebiş olarak döner 😍 6. Gün daha çok erken canım. İnşallah sonraki günlerde pozitifi göreceksin 😍 hatta bize de haber et gün gün 🧿 inşallah sana uğur getiririz

Teşekkür ederim 🌸
Umarım hakkımızda hayırlısı olsun. Ben de sabah idrar testi yapmayı düşünüyorum. İnşallah çift çizgiyi görürüz 😍

X