💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Allah sabır versin canım kaybın için 🙏 umarım belirtilerin sana bebiş olarak döner 😍 6. Gün daha çok erken canım. İnşallah sonraki günlerde pozitifi göreceksin 😍 hatta bize de haber et gün gün 🧿 inşallah sana uğur getiririz
Rabbim isteyen herkese en hayırlı ve sağlıklı şekilde versin 💖 dualarım herkes için 🤲

Kızlaaar günaydın, sabah idrar testi yaptım ve sonuç 😍 Gerçek mi görüyorum hayal mi bilemedim 😁 Bugun kan tahlili versem mi? Kanda çıkmadan güvenim yok 😊
IMG_1408.jpeg

Son düzenleme:
Kızlaaar günaydın, sabah idrar testi yaptım ve sonuç 😍 Gerçek mi görüyorum hayal mi bilemedim 😁 Bugun kan tahlili versem mi? Kanda çıkmadan güvenim yok 😊Eki Görüntüle 3414728
Günaydın canım masallah kaçıncı günün benim de 8.gün böyle çıkmıştı şimdi sağlık ocağına kan veremeye gıdıcem 6 da kalktık uyanmadım heyecan oldum nedense

Günaydın canım masallah kaçıncı günün benim de 8.gün böyle çıkmıştı şimdi sağlık ocağına kan veremeye gıdıcem 6 da kalktık uyanmadım heyecan oldum nedense
Benim de 6.günüm. İnşallah kan sonucun çıkınca bana da haber ver. Güzel haberlerini bekliyorum. Kaçıncı günün bugün? Normal test günün mü? :KK200:

Bu gün transferin 9 gunu test yaptım negatif sizce ilaçlara devam etmelimiyim açıkcası umudum yok bırakmak ıstıyorum. 5 gun embrıyosuydu

Dün gece eşime test aldırdım güya bu sabah yapacaktım ama saat 6dan beri heyecandan kalp çarpıntım var ter içinde kaldım eşim de bu halde yapma diyince yapamadım çok korktum negatif çıkmasından.. O yüzden yalan oldu bugün idrar ya da kan testi verme çabam🙊 Çarşamba tüm gün işte olacağım için mecbur yarın artık vercem kanı kaçışım yok🥲

8. günden önce yapmış mıydınız hiç test acaba
Yok hic yapmadım 3 Nisan 3.gün tek embriyo benım çıkmaz diye yapmadım bunu da 11.gün yapmıştım böyle çıkmıştı aslında yapmasak daha ıyı kan verıp kesın sonucu öğrenmek ama dayanamıyoruz işte 😂

Eklentiler

• IMG_0477.jpeg
    IMG_0477.jpeg
    13,2 KB · Görüntüleme: 36
X