💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Canım zaten hamişlikte de regl ağrısı var, bence hiç endişelenme bebiş habercisi olabilir o ağrılar. Göğüslerim benimde ağırlaştı, ağrı var ama o da ilacın etkisi biliyorum. Progestorondan kaynaklanıyor. İnşallah allalım kuzum güzel haberlerimizii, gerçekten beklemek çok zor. Ben hiç birşey hissetmiyorum ya. Beni de bişey hissetmemek endişelendiriyor. İnşaallah hevesimiz kursağımızda kalmaz.

Ya sen ne kadar güzel kalpli bir kadınsın rabbim gönlündekinden daha güzelini yaşatsın herkese hayr diliyorsun inşAllah çok güzel haberler alırsınn
Amin amin amin kuzummmm iki yıldır burası ailem gibi oldu. Daha önce aşılama grubum vardı. Hamişler çıkınca kendim hamile olmuşum gibi seviniyordum ❤ şimdi de tablomuza bakıp bakıp mutlu oluyorum Allah sağlıkla ilerletsin inşallah bebeklerinizi, isteyenlere ikizlerini versin ❤ inşallah bu sefer bana da nasip olur, hem de ikiz

Canım sonucun çıkınca bize mutlaka haber ver. Çok merak ediyorum. Bence sen hamişsin ❤ öyle hissediyorum. Daha önce doğal yoldan hamile kalmışsın bu da olacak ve bu sefer sağlıkla ilerleyecek Amin
Malesef negatif oldu… değerim 1.20 çıktı şaka gibiydi şoka girdik eşimle. Toparlanmaya çalışıyorum geride kalan embriyoları değerlendireceğiz

İlk kez duydum ismini bakarım çok teşekkür ederim. Bu süreçte 2 kez tüp bebekle tuttu kalp atışını duyamadan düştü. bir kez aşılama ile tuttu dış gebelik oldu. Tek tüpüm alındı kendiliğinden hamile kaldım 9 sene sonra ilk kez kalp atışınolusmaya başlamıştı ama yavastı doktorum zaten olumsuz konuşmuştu oda düştü. Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın . Sağlıkla kolaylıkla hepimize anne olmayı nasip etsin

Kızlar ben 29 Mart transfer oldum
9 Nisan değerim 19,24
11 Nisan 28
14 Nisan yani bugün ise değerim 47,73
Sizce nasıl ilerliyor tedirginim biraz

Malesef negatif oldu… değerim 1.20 çıktı şaka gibiydi şoka girdik eşimle. Toparlanmaya çalışıyorum geride kalan embriyoları değerlendireceğiz
Gerçekten ben de çok şaşırdım. Daha önce bebeğin olabildiği için tüp bebekle de kolaycacık olur diye düşünmüştüm ama bir hayır vardır kuzum mutlaka. Allahın bizler için düşündüğü var elbet hiç moralini bozma. Sağlıklı olsun geç olsun bizim olsun. Bak ne güzel embriyoların var öyle düşün. Benim negatif olunca tüm işleme baştan başlıyorum. Embriyom olmuyor. İnşallah hakkında hayırlısı olsun ❤

Kızlar ben 29 Mart transfer oldum
9 Nisan değerim 19,24
11 Nisan 28
14 Nisan yani bugün ise değerim 47,73
Sizce nasıl ilerliyor tedirginim biraz
Canım bence önemli olan değerin iki katına çıkması. 7 ile başlayıp sağlıkla ilerleyenleri gördüm ben burda. Geç tutunmuştur inşallah. 14 Nisan'da çıkması gereken değer 13 ünde çıkmış gibi, Doktor'un ne diyor canım ❤

Son düzenleme:
Benim de 7 yaşında bir oğlum var ve 2 senedir çocuk sahibi olamıyorum. Üzerine de bir negatif aşılamam ve bir negatif tüp bebeğim oldu. Şimdi 2. transferin sonucunu bekliyorum. İnşallah hepimizin hayırlı evlatları olsun

Maşallah oğluna ve sana inşallah ona bir kardeş gelecek bu ay

Insallah canim benim sen de endiselenme cok kisi var ya belirtisiz pozitif alan sen de onlardan biri olacaksin Allahin izniyle inaniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…