💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Yedinci günüm bugün 🥹 Allahım inşallah doğrudur yaa duygular şelale şuan bende 😂😂😂
7 gün ise tutmuştur inşallah sonra tekrarlarsınız test. Bende 5 gün sabah negatifti akşam tekrar yaptım seninki gibi çıktı ertesi günler koyulaşmaya başladı. Kaset test 5 gün göstermedi 7 gün gösterdi. 9 gün de kanda öğrendim. Darısı başına canım bunlar güzel duygular her anını yaşa

7 gün ise tutmuştur inşallah sonra tekrarlarsınız test. Bende 5 gün sabah negatifti akşam tekrar yaptım seninki gibi çıktı ertesi günler koyulaşmaya başladı. Kaset test 5 gün göstermedi 7 gün gösterdi. 9 gün de kanda öğrendim. Darısı başına canım bunlar güzel duygular her anını yaşa
Senin de çift embriyoymuş canım kese görmeye gittin mi çift mi tutundu acaba bekleyişler bitmiyorr ama şükürler olsun harika bir duyguymuş çizgi görmek bile 😍

Günaydın, 2. transferime gidiyorum güzel enerjilerinizi bekliyorum ❤️❤️❤️
Canım bebeğini alıp evine dön, sana sıkı sıkı tutunsun inşallah ❤🙏
Günaydınnn kızlar ellerimm titriyor doğru mu görüyorumm ağlayacağım
Ayyy nasıl sevindim. Her gün test yapıp koyulaşmayı mı takip edeceksin? Kan testi mı vereceksin kuzum? Maşallah sağlıkla artsın 🧿

Bu süreçte pozitif gören tüm anne adaylarını tebrik ediyorum 💐

Negatif gören anne adaylarımız ne olur üzülmeyin siz bitti demeden bitmez! Nisan değilse mayıs mayıs değilse haziran! Allah en güzelini bilir ve size verir. Doğru zaman. Pes etmeyin yeterki moral çok önemli 🙏
Canım çok sevindim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 😍 ♥️

Canım bebeğini alıp evine dön, sana sıkı sıkı tutunsun inşallah ❤🙏

Ayyy nasıl sevindim. Her gün test yapıp koyulaşmayı mı takip edeceksin? Kan testi mı vereceksin kuzum? Maşallah sağlıkla artsın 🧿
Her gün test yapıcam kanda yüksek değerle öğrenmek istiyorum öyle miydi böyle miydi diye tedirgin olmiyim şimdi değer düşük olunca da bi stres 😅

X