💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Çok üzüldüm Rabbım diğer bebeğini kucağına almayı nasip etsin doktor diğer bebeğinizin kalp durmasıyla alakalı birsey dedimi ilk kalp atışlarını dinlediğiniz de daha mı az atıyordu biri sebebi bellimi

Çok iyiymiş iyi inşanlara denk gelebilmek çok önemli gerçekten

Amin canım çok teşekkürler. Çok hızlı atıyordu o bebeğimin kalbi son 2 muayenede ve en son kontrolde 189 a çıkmıştı atış hızı, biraz amniyon sıvısı da azalmıştı. Amniyon sıvısı tekrar artmış, ama kalbi dayanmamış. Doktorum demişti zaten genelde bu kadar yüksek atımlar olunca bebeklerin kalbi durabiliyor bir şok yaşama söylemek zorundayım diye ama tabiki insan buna kendini nasıl hazırlar yine de şok geçirdim. Bir sağlık sorunu olabilirmiş muhtemelen. şuan ikiz olunca hiç bir inceleme yapılamıyor herşey belirsiz çünkü ikiz gebelikte 2 bebeğin sonuçları birbirine karışıyormuş ayırt edemiyorlarmış. Ayırt ettikleri yöntemlerde riskliymiş o yüzden diğer bebeği hiç tehlikeye sokacak birşey yapamıyoruz.
Amin canım çok teşekkür ederim

Canım kaybettiğin bebeğin için çok üzüldüm , Allah diğer bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Prenses geliyor

Kalp atis hizi ne kadar hizliysa o kadar sağlıklı olur diye düşünmüştüm şuan o kadar korkuyorum ki hatta bu korku hiç geçmiyor diyebilirim inşallah sağlıkla kucağımıza almak nasip olur

Kızlar benim de bir kızım daha oluyor
Ben baştan beri böyle hissediyordum ama ilk kızım olduğu için sanırım bana hep erkek olacak dediler , beni de etkilemişler demek doktor kız deyince kendim bile şaşırdım
Sağlık afiyetle gelsin hepsiiii
Ama farklı geçiyor ilk gebeliğimden
Mesela ilkinde bir sabah kalkmıştım aa midem bulanmıyor diye farketmiştim öyle geçivermişti 2 ay kadar sürmüştü
Şimdi yanma başladı ağız tadı hiç geçmiyor
15. Haftadayız tamamen geçeceği günleri iple çekiyorum çünkü ikinci trimester çok güzeldi
Keyifle iştahla yemek yemek ve hareketli olmak
Hayırlsıyla inşallah

Canım maşallah tebrik ederim. Gelsin çiçekli elbiseler. Biz zor bi zaman geçirdik ailecek onun için aktif olamadım. Seni de merak ettim. Benim fetal DNA sonucumuz cumartesi çıktı. Pazartesi verdik, cumartesi sonucu aldık. Çok şükür risk yok çıktı

Teşekkür ederim canım. Tahmin ettim bir sıkıntı olduğunu, her şey yolundadır umarım şimdi. Şükür senin minik oğlun da iyi

Hayırlı uğurlu olsun canım sağlıkla gelsin kızın çiçekli elbiseler merhaba

Uzun zamandır girmiyordum buraya transfer olduğumuz dönemler kimin tuttu kimin tutmadı heyecanı vardı sitede şimdi de cinsiyetler öğrenilmiş maşallah ne güzel benim gibi tutmayan tekrar transfer olacaklara duanızı esirgemeyin olur mu kızlar hamişlerin duası kabul olur

Her zaman dualarımdasınız canım , Allah tez zamanda kavuştursun yavrularınıza

kızlar kan ilacı kullanan varmı bana baya yan etki yapıyor normal bulantılarım kalmadı çok şükür fakat kan ilacını
kullandığımdan beri çok kötü yapıyor. kullananız varsa nasıl alıyorsunuz?

Kızlar merhaba. Karnımdan oksapar yapıyorum. Normalde hep eşim yapardı ama bir kez ben yaptım çok mu bastırdım yoksa yeterince içeri mi itemedim bilmiyorum yaptığım yerde deri altında misket gibi bir şey oldu ve çok morardı. 1 haftadır da geçmedi. Böyle apse oldu mu hiç sizde, dışardan bakınca gözükmüyor elleriğimde elime geliyor. Bunu yaşayan oldu mu hiç?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…