💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Yeni yolculuğun bebeğine kavuşmana vesile olsın canım
Maşallah kuzum tek olsun sağlıklı olsun, sağlıkla büyüsün bebeğin demek ki lekelenme olursa çok tedirgin olmayacaksın inşallah kuzum zararsız lekelenmelermiş
Kızlar birde bebeğin gelişimi için neler yemeye özen gösteriyorsunuz. Ayrıca başka ilave vitamin alıyor musunuz?
Bulantım olmasa ve Yiyebilseydim eğer; yumurta, ayran, kefir, avakado, kabak çekirdeği, badem ceviz yerdim. Ben çok salata sevmem ama Salata yemeye çalışırdım, mutlaka protein için et tüketmeye gayret ederdim.
Maşallah canım sağlıkla büyüsün bebeğin

rabbim sağlıkla sana güzellikler ihsan eylesin en yakın zaman da kavusursun inşallah yavruna çok zor ama herşeyde bir hayır vardır her zorluğun sonu güzelliktir inşallah

Yaa orda görünüyor da minnacık çok zor kuzum ya. Allah dayanma gücü versin. Allah aklımıza mukayyet olsun, sağlığımız bozulmasın inşallah. Bakalım genetikten ne çıkacak. Yarın inşallah kolaycacık geçer senin için, bir an önce toparlarsın

Dün ceyda Düvencinin 10. Hafta gebelik videosunu izledim youtubedan. Ordaki uzman kadın 10. Haftada bile kalp atışı duyulan gebelikler oluyor, endişe etmeyin diyordu kuzum

Kızlar sat 26 mart kendi doktorum 9 haftalık diyo kalp atışı yok kürtaja katar verdi ücret çok olduğu için fakülteye geldim bunlarda sata göre değil transfer tarihine göre hesaplanır diyolar 6+4 çıktı almayız 7-8 de kalp atışı ol ulaşabilir diyolar anlamadım ben hangisine göre hesaplanmalı

Canım üzülme diyeceğim ama elden birşey gelmiyor. Genetik bakılmış mıydı size. Olmuyorsa rabbim güzelleştiriyordur unutma. Rabbim en doğru zamanda verecektir.

Çok zor süreçlerimiz canım Allah yardımcımız olsun çok teşekkür ediyorum

Canım üzülme diyeceğim ama elden birşey gelmiyor. Genetik bakılmış mıydı size. Olmuyorsa rabbim güzelleştiriyordur unutma. Rabbim en doğru zamanda verecektir.
İnşallah canım yok bakılmamıştı. Hatta önceki kürtajda sormuştum. Gerek yok demişti. İlk gebelikte olabilir gözüyle bakılıyor.

Transfer tarihin nedir acaba canım. Ben de üniversite hastanesinde mi aldırsam diye düşünüyorum. Ama onlar da böyle zorluklar çıkartıyor.

İnşallah canım yok bakılmamıştı. Hatta önceki kürtajda sormuştum. Gerek yok demişti. İlk gebelikte olabilir gözüyle bakılıyor.
Ah kuzum ya. Bir düşükte yada iki yıl gebelik elde edilmeyince bile hemen genetik test istiyorlar. Nasıl bakılmaz ki, bazen dr Lara çok kızıyorum. Bir çoğu ticari bakıyor. Mesela benim dr umda, ikinci de hamile kalabildim ama ikinci sefer de birincisinden farklı bir tedavi uyguladı. Madem bunlar vardı neden ilk tedavide uygulamıyorsunuz. Mesela kardeşiminde tüp bebek ile gebelik elde etti. Aynı dr ile devam etti. Üçüncü de yapıştırma işlemi uyguladı. Tuttu. Bunlar hep zaman kaybı değil mi? İnsanlar ne zorluklarla tüp bebek yaptırıyorlar, ki bazı insanlar tüp bebek ücretlerinden dolayı yaptırmıyorlar bile

Çok çok üzgünüm, umarım en kısa sürede sağlıkla mutlulukla güzel haberi alırsın

Hep bi umudum vardı senin için ama olmamış çok çok üzüldüm canım benim de 2 kere böyle olmuştu doktorum spontan bir gebelik denemeyeceğiz mutlaka genetik test yapılmış embriyolarla hamile kalmam gerektiğini söylemişti. Haklıymış da toplama sonrası oluşturulan embriyoların hepsinde genetik hasar çıkmıştı.Sen de böyle yap rabbim sonunda doldurcak o kucakları inşallah

Canım inşallah bir mucize olur. Benim 23 mart sat. Bebek şuan tam 10+0 . Adetimle tutuyor benim ama herkesinki tutmuyor sanırım. Ben adetin 14. Gününde transfer olmuştum. 18-20. Günlerde de olanlar oluyor. Değişiyor sanırım. Bir mucize olur inşallah kalp atışını duyarsınıZ

Dün ceyda Düvencinin 10. Hafta gebelik videosunu izledim youtubedan. Ordaki uzman kadın 10. Haftada bile kalp atışı duyulan gebelikler oluyor, endişe etmeyin diyordu kuzum
Kuzum ben eğer 10 haftaya kadar duyamazsam ki allah korun ben kalpten giderin heralde inşallah duyucam bu akşam sizede güzel haberler vereceğim

Kızlar, 7+5’teyim şu an. Tam1 haftadır ağzımda inanılmaz metalik ve acı bir tat, sürekli bir şeyler yeme isteği ve açken hep mide bulantısıyla yaşıyorum. Sadece 1 kere kusabildim. Kussam rahatlayacağım ama yok. İştahım inanılmaz arttı. Bir şeyler yediğimde o tat yok. Yediğim şeylerin tası baskılıyor ama yemediğimdeki durum O kadar saçma ki… böyle bir durum yaşayan var mı? Neler yaptınız

Kızlar birde bebeğin gelişimi için neler yemeye özen gösteriyorsunuz. Ayrıca başka ilave vitamin

Kızlar birde bebeğin gelişimi için neler yemeye özen gösteriyorsunuz. Ayrıca başka ilave vitamin alıyor musunuz?
Saglikla ilerlesin insallah. Benim doktorum ilk haftalar icin kendini zorlama bebege etkisi yok dedi vitaminleri bile kesti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…