💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Yaş 38
2. Deneme
Tek 5. Gün embriyosu
Transfer tarihi 24 yada 25 Nisan
Canım inşallah bebiş haberleriyle ayrılırız bu gruptan ekliyorum seve seve listemize
Bu gün transferin 9 gunu test yaptım negatif sizce ilaçlara devam etmelimiyim açıkcası umudum yok bırakmak ıstıyorum. 5 gun embrıyosuydu
Canım en iyisini Doktor'un bilir. Bence ona sor kuzum.
Ah seni o kadar iyi anlıyorum ki tatlım. Bence aynı heyecan ve korkuya sahibiz. İnşallah Rabbim pozitifımızı göstersin
Senin adının yanına hamiş emojisi koymak için sabırsızlanıyorum bu pozitif değildir de nedir. Bence 200ün üstünde değerin

Kuzum pozitif görmek tek dileğimiz tabiki dualarımız o yönde ama negatif olsa bile pes etmek yok pozitifi görene kadar uğraşıp çabalıycaz sen gönlünü rahat tut pozitifi göreceğimize kalpten inanıyorum

Ankarada önere bileceyiniz dr varmı kızlar özelde olsa olur
Canım ben Prof ahmet Erdem'e gidiyorum. Ama biraz tercih meselesi. İyi veya kötü diyemem. İletişimi az bir doktor ve gelenekselci daha çok. Gazi üniv. Bölüm başkanı kendisi. Tüp bebek bölüöünü gazi'ye getirmiş biri. Onu araştırabilirsin. Özel kliniğine gidiyorsun. Novaart adı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…