2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ben şu şarjlı göğüs pompalarından almıştım. Dün geldi bu sabah denedim. Beğendim. Baya süt sağdı. Kolay ve pratik. Bende hastane tipi ameda lactaline sağma makinesi de var. Ama onda sürekli elinle tutuyosun başka hiçbirşey yapamıyosun. Bunda bi göğsümü emzirirken diğerini sağdım. Benim sağ göğsüm sürekli yara oluyor. Arada dinlendiriyorum emziremiyorum o dönemlerde. Oyüzden sağarak boşaltıyorum. Bu makine daha pratik oldu. Belki sizlere de fikir olur diye paylaşıyorum.

Eklentiler

• IMG_9579.png
    IMG_9579.png
    232,6 KB · Görüntüleme: 28
Valla başka luxum yokki aciyorum napim öğlene kadar muge izliyorum öğleden sonra klasik müzik açıp tolerans etmeye calisiuorum 🤣🤣
Ahahahha iyiymiş bir de bebekler için zeka kartları var ya onun animasyon hali var youtube'da baby animation yazınca çıkıyor sanırım onlara çok bakıyor benimki

Kızlar ben şu şarjlı göğüs pompalarından almıştım. Dün geldi bu sabah denedim. Beğendim. Baya süt sağdı. Kolay ve pratik. Bende hastane tipi ameda lactaline sağma makinesi de var. Ama onda sürekli elinle tutuyosun başka hiçbirşey yapamıyosun. Bunda bi göğsümü emzirirken diğerini sağdım. Benim sağ göğsüm sürekli yara oluyor. Arada dinlendiriyorum emziremiyorum o dönemlerde. Oyüzden sağarak boşaltıyorum. Bu makine daha pratik oldu. Belki sizlere de fikir olur diye paylaşıyorum.
Adı ne acaba bununn ben de tavsiye istiyordum bu şarjlılardan

Ahahahha iyiymiş bir de bebekler için zeka kartları var ya onun animasyon hali var youtube'da baby animation yazınca çıkıyor sanırım onlara çok bakıyor benimki
Ben tv varlığından haberdar bile olmasın istiyorum becerebilirsek geçen bi rehabilitasyon merkezine gittik başka bisey için sahibinin görür gormez dediği tek şey 3 yasa kadar asla ekran göstermeyin oldu nefsime hakim olabilirsem onun görebileceği zamanlarda tv açmayı düşünmüyorum telefondan izlerim artık dizilerimi o uyurken 😁

Ben tv varlığından haberdar bile olmasın istiyorum becerebilirsek geçen bi rehabilitasyon merkezine gittik başka bisey için sahibinin görür gormez dediği tek şey 3 yasa kadar asla ekran göstermeyin oldu nefsime hakim olabilirsem onun görebileceği zamanlarda tv açmayı düşünmüyorum telefondan izlerim artık dizilerimi o uyurken 😁
Kız uyuduktan sonra biz de uyuruz dizi izleyip napcaz zaten bir sene falan uykuya hasret gezicez hepimiz, zor olan uyanıkken bir şeyle oyalanmak 😃 gerçekten 7 24 kucakta hiç bir şey yapamamak annesi de olsan çok yoruyor insanı.. Yani bilmiyorum ben çok çaresiz hissediyorum kendimi, bir yumurta bile kıramıyorum kendime sjdkdkd

Adı ne acaba bununn ben de tavsiye istiyordum bu şarjlılardan
Bebebao Bb-P1 Giyilebilir Göğüs Pompası - Pembe (Yurt Dışından)
Ben bundan aldım. Gelişi biraz uzun sürüyo. Ben 4 haziranda sipariş verdim dün geldi. Sabah denedim sağdı baya. Ama gece boyunca sağ göğsümü hiç vermemiştim. İnsta da ilkim büyükbostancı var. Bende ondan görüp aldım. Arabada, yolculuklarda falan da kullanırım pratik olur diye düşündüm

Kız uyuduktan sonra biz de uyuruz dizi izleyip napcaz zaten bir sene falan uykuya hasret gezicez hepimiz, zor olan uyanıkken bir şeyle oyalanmak 😃 gerçekten 7 24 kucakta hiç bir şey yapamamak annesi de olsan çok yoruyor insanı.. Yani bilmiyorum ben çok çaresiz hissediyorum kendimi, bir yumurta bile kıramıyorum kendime sjdkdkd
Gündüz uyuyamiyom ki ben mikirnadirsa pispisliyom devam etsin diye çünkü... uyku diye bisey kalmadı zaten bu gerginlikle umarım bosanmayiz🤣🤣

Kusucak ve boğulcak korkusuna gece hala aramızda yatırıyoruz minicik şey yatakta bizden fazla yer kaplıyo😂 yatağına alıştırmamız lazım diyoruz her gün asla yapamıyoruz ilerde çok zorlancaz ama bakalım artık. Gazını hep çıkartmama rağmen bazen çok kusuyo kaçıncı ayda biticek acaba bunlar☹️her gün tartıyorum çocuğu önce ben sonra onla beraber çıkıyorum ve doktorda birebir aynı sonuç çıkıyo
Biz de kusar diye reflü yastığında yatırıyoruz hala çocuk kayıp duruyo artık küçük geliyor. Düz yatağa koymaya korkuyorum gece

Kızlar bebişle ilgilenirken tv seyrediyor musunuz? Ben mağlum doğru dürüst ne kahvaltı hazırlayabiliyorum ne başka bir şey sürekli yapışık gezdiğimiz için tek aktivitem netflixden dizi izlemek, bebişle ilgilenirken tv ye bakmaya başladı gibi bazen kafasını çevirip izliyor. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? :KK43:
Bazen bakmaya calısıyor direk kapatıyorum tv yi

Bebebao Bb-P1 Giyilebilir Göğüs Pompası - Pembe (Yurt Dışından)
Ben bundan aldım. Gelişi biraz uzun sürüyo. Ben 4 haziranda sipariş verdim dün geldi. Sabah denedim sağdı baya. Ama gece boyunca sağ göğsümü hiç vermemiştim. İnsta da ilkim büyükbostancı var. Bende ondan görüp aldım. Arabada, yolculuklarda falan da kullanırım pratik olur diye düşündüm
Söyledim ben de, inşallah gelene kadar sütüm tamamen kesilmez..
Çok üzülüyorum hiç sağım yapamıyorum hiç dolmuyor. Nerdeyse günde 3 4 kez 5 dk emiyor sonra mama :KK43:

Söyledim ben de, inşallah gelene kadar sütüm tamamen kesilmez..
Çok üzülüyorum hiç sağım yapamıyorum hiç dolmuyor. Nerdeyse günde 3 4 kez 5 dk emiyor sonra mama :KK43:
Süt işi uyku su ve moral canını sıkma hiç o 5 dakika bile yeter zaten artık o kadar emiyolar çeneleri güçlendi eskisi gibi değil mesela süt sagiminda çorap geçirin görmeyin demisti biri hakikaten ise yaramisti kafanı oraya verdiğinde daha az cikiyo süt

Benımde 5 ıle 10 dk arası emıyor gayet doymaya yakın oluyor az bisi mama verıyorum hızlı emıyorlar bence

X