2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

çok düşük değil aslında sınır gibi. Tek başına amhı değerlendirmek yanlış olur diğer hormonlarla beraber değerlendirilir.
Doğru diyorsunuz doktorlar acele etmeniz gerekir filan konuştu bi ara Karalar bağlamıştım ama heralde insan alışıyor ve buraları okudukça hızlı kabulleniş ve olan şeyi güzel duruma çevirmeye başladım o zaman benim için süreç daha iyi gibi

Kivirbas95 Kivirbas95 canım nasıl oldunuz son durumun nasıl G gulcankn
Çıkartmadı doktor. Bugün de önlem amaçlı kal dediler. Ufacık bi kanama alanı kalmış o da biter herhalde bugün. İnşallah yarın taburcu edecekler. Ağrım sızım yok çok şükür. Allah razı olsun sorduğun için 🤍

Çıkartmadı doktor. Bugün de önlem amaçlı kal dediler. Ufacık bi kanama alanı kalmış o da biter herhalde bugün. İnşallah yarın taburcu edecekler. Ağrım sızım yok çok şükür. Allah razı olsun sorduğun için 🤍
Senden de Allah razı olsun canım çok şükür geçti gitti daha güzel olur inşallah ☺️

Doğru diyorsunuz doktorlar acele etmeniz gerekir filan konuştu bi ara Karalar bağlamıştım ama heralde insan alışıyor ve buraları okudukça hızlı kabulleniş ve olan şeyi güzel duruma çevirmeye başladım o zaman benim için süreç daha iyi gibi
Benim de amh 0.81 çok kötü değil. Daha düşüklerin gebe kaldığını gördüm. Endişelenecek bir amh değil inan içini rahatlatmak için söylemiyorum. Gerçekten öyle. Ha bizden 15-20 yumurta toplanmaz da 5-6 yumurta toplanır sağlık olsun buna da şükür 😅

Bende bugün iyiydim canım 🤗 genelde gün aşırı oluyor ne oluyorsa yarın kritik gün 😄 tabi işin şakası tüm gün iyiydim şükür 🤲🙏
Tanımadan burda birbirimizi sormamız etmemiz duygulandırdın beni🥲🤗🤗🤗🥰🥰
Çok şükür çok sevindim aklımdaydınız çok dua ettim inşallah güzel olacak Allahın izniyle yarın neden kritik gün 🥲

Merhaba , lekelenme çok olunca ilacı bırakmayı düşündüm, ama genelde şüphe ile hastanede test yaptırdım beta 14.12 çıktı , farklı kurumda 11.6 çıktı . Doktor rahim kalınlığın iyi bu lekelemeye takılma dedi .Ama şuan için gebelikten bahsedemeyiz bu yeterli değil dedi 🥺 dinlenmemi ilaçlara devam etmemi söyledi sonra tekrar test vericem . Bu değerde olup artan var mı ? 8 gün test vermiş oldum , genel 9 ve sonrası değer yüksek çıkıyor sanırım .

Kızlar günaydın yarın kalp atışına gideceğim inş 🙏 yalnız son 2 gündür duştan sonra adet ağrısı gibi ağrı hissediyorum. Normalde adetken duş rahatlatır söker ya, aynı onun gibi oluyor. Normal mi acaba
Aynisini bende yaşıyorum arada geliyor belime vuruyor rahimle bebis büyüyor sanırım 🙏

Kızlar benimde yarın test günüm hiç evde test yapmadım yarını bekliyorum bana dua edin güzel sonuçlarla dönebileyim.
Adet ağrılarım çoğaldı nerdeyse her gün geliyor bi adet ve bel ağrısı bu beni çok tedirgin ediyor iyi mi düşünsem kötü mü düşüncem gerçekten bilemiyorum 🥹🥲

Kızlar günaydın yarın kalp atışına gideceğim inş 🙏 yalnız son 2 gündür duştan sonra adet ağrısı gibi ağrı hissediyorum. Normalde adetken duş rahatlatır söker ya, aynı onun gibi oluyor. Normal mi acaba
a ne güzel görünce bize de yaz, canım benim de arada adet ağrısı gibi gidip geldiği oluyor, rahim büyüyor ya normal diyor doktorlar, bol şans yarın için 🐞🤍🍀😍

Normalde hiç yoktu. 2 gündür yaşıyorum o da duştan sonra. 1-1.5 saat sürüyo sonra geçiyo. Yoksa ne mide bulantısı ne başka bişey hiçbişeyim yok. Bazı günler öğlenleri uyku basıyo o kadar.
Peki o bahsettiğiniz ağrı regl ağrısı gibi mi nerde olduğu belirtisiz yoksa bi kasığa vuran tek taraflı bi ağrı mı acaba ? Yarın test günüm çok tedirginim o yüzden soruyorum🥹🥹

a ne güzel görünce bize de yaz, canım benim de arada adet ağrısı gibi gidip geldiği oluyor, rahim büyüyor ya normal diyor doktorlar, bol şans yarın için 🐞🤍🍀😍
Normal aslında aklımın bir kısmı bunu biliyo ama işte tedirginlik 😂 Geçen hafta yolk sac görünmüştü, inş yarın güzel haberleri veririm. darısı herkesin başına 🙏

X