2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ayakta duş alıyorum çok sıcak yıkanmıyorum aslında. Büyüsün bakalım minnoş ama korkutmasın böyle 🥹
Doktor söylemişti bana ilk hamileleiğimde oturarak duş almak yasak diye bide sıcak su yasak diye canım Allahın izni ile çok güzel büyüyecek annesin 🤗🤗bu arada V verayldrm benimde 4 sene sonra oldu kızım yani aslında 5 sene oluyor da hamile kaldığımda 4 senelik evliydik 🤗🤗 Rabbim hepimizin bebeğine sağlık versin inşallah bizde haberlerini sağlıkla güzellikle alırız 🤗🤗🤲🤲🤲🧿

Ay inş 🙏 sağlıkla kucağımıza alalım da. ben de çok güveniyorum bu arada bir sürü badire atlattı herkes maşallah bebekler sağlıkla devam:) 🧿
Kesinlikle öyle ben transfer zamanı da bir sürü badire atlattım transferin ilk günü çok yürümek zorunda kaldım havalimanında çevrem bile umutsuz bakıyordu bende bir ara umudu kesip tam günlük hayata geçtim ama rabbim o kadar büyük ki 🙏

Doktor söylemişti bana ilk hamileleiğimde oturarak duş almak yasak diye bide sıcak su yasak diye canım Allahın izni ile çok güzel büyüyecek annesin 🤗🤗bu arada V verayldrm benimde 4 sene sonra oldu kızım yani aslında 5 sene oluyor da hamile kaldığımda 4 senelik evliydik 🤗🤗 Rabbim hepimizin bebeğine sağlık versin inşallah bizde haberlerini sağlıkla güzellikle alırız 🤗🤗🤲🤲🤲🧿
Amin inşallah aslında problemsiz çiftlerde de 4-5 yıl beklenmesi gerekiyor bence insan hemen çocuk fikrine adapte olamıyor ben şu an düşünüyorum da eşimde sorun olmasaydı çok fazla çocuk istediği için ilk sene çocuğumuz olsa verimli bir anne olamayacaktım çok şükür iyi ki böyle oldu diyorum bu süreçte olgunlaştım eğitim hayatımı ilerlettim benim için çok iyi oldu bazen şer diye düşünüyoruz ama rabbim içine çok güzel hayırlar gizliyor 🙏

Kesinlikle öyle ben transfer zamanı da bir sürü badire atlattım transferin ilk günü çok yürümek zorunda kaldım havalimanında çevrem bile umutsuz bakıyordu bende bir ara umudu kesip tam günlük hayata geçtim ama rabbim o kadar büyük ki 🙏
Evet gerçekten öyle vakti zamanı gelince hiçbişey engel olamıyor. Ben de dalıp ağır kaldırdım bi kaç kez. Maşallah diyelim 🧿

Amin canım inş allahım hepimizin bebeğini korusun 🙏

Kahve rengi lekelenme az az da olsa bende var arkadaşlar yer diyorum sorun etmiyorum ama fitil atıyorum ya nescafe gibi böyle az ama biter herhalde

Kahve rengi lekelenme az az da olsa bende var arkadaşlar yer diyorum sorun etmiyorum ama fitil atıyorum ya nescafe gibi böyle az ama biter herhalde
Canım o bende de vardı ilk kahverengi lekelenme geldiiğinde koyuydu baya sonrası hafifledi dediğin gibi böyle peçetede rengi belli belirsizdi ama geçti çok şükür sonrası geçer korkma hiç 🙏

Bitti çok şükür çıktık hastaneden artık evde bol bol yatış 🥲🥰🥰🥰
Ohh çok şükür canım evde bol bol dinlen aslında en prenses zamanlarımız işte insanoğlu yatsak sıkılıyoruz çok aktif olsak yorulduk diye şikayet ediyoruz 🥲 senin ilk çocuk mu olacak başka çocuk yoksa dinlenmen de rahat olur ☺️

Be

Benim de tahmini doğum tarihi 30 Ocak, aralık erken ama ben de hem Ocak hem şubat grubunu takip ediyorum. Ocaktakiler de bence bize ışık tutuyorlar kanama alanları kalp atışları testler muayeneler fikir alıyorum onlardan. Şubattakiler çok gerideler daha yeni kan tahlili yaptılar daha kese görmeye giden bile yok
ay en mantıklısı aslinda, belli de olmaz birax geç ya da biraz erken gelebilirler ama takip açısından aynı haftalar olması evet 💯

Kızlar birde eskilerin dediğine göre kese yuvarlaksa kız uzunsa erkekmiş bebek ne kadar doğru bilemem ama çoğu kişi de tutan bir şeymiş söylemek istedim 😬 yakında cinsiyet tahminleri başlar

Kızlar birde eskilerin dediğine göre kese yuvarlaksa kız uzunsa erkekmiş bebek ne kadar doğru bilemem ama çoğu kişi de tutan bir şeymiş söylemek istedim 😬 yakında cinsiyet tahminleri başlar
Kızımda yuvarlak ve kocamandı daha bunh görmedik 😄 ama bu sene erkek senesi diyorlar bende inanıyorum 🤣🤣 çevremde 10 kişi hamile var hepsi erkek

Kızlar merhaba 🥰
Ben 1 mayısta transfer oldum 5.gun embriyosu, çift embriyo koydurduk, tek kese tek bebis suan. 6+1 de ayağa kalkınca bir anda kanamam oldu tek seferlikti durdu. Doktora girtik
Muayene olduk hersey yolundaydı doktorum tüp bebek hastalarında olabiliyor dedi. Düşük tehlikem veya kanama alanım yok çok şükür. Yinede tedbir amaçlı kalçadan veya göbekten progestan iğne vuruluyorum aynı zamanda akşam ve sabah 2 progestan fitil kullanıyorum. Daha öncesinde 5 gebeliğim oldu doğal yolla ama hepsinin öyküsü hikayesi birbirinden farklı bu sefer tüp bebek denedik ve çok şükür suan 8+1deyiz. Sormak istediğim benim ara ara açık pembemsi lekelenmem oluyor 2-3 kere doktora gittim muayenede hiçbir şey hiçbir sorun görünmüyor bebek gayet iyi dedi doktor. Rahim kasılmasından olabilir kırmızıya dönüşmediğini sürece korkma dedi. Tedbir amacli lugesro iğne verdi onu vurulunca lekelenme
Hemen kesiliyor bir kaç hiç olmuyor. Ama Bu 2-3 gündür gece fitil attığımda sabah lavaboya gittiğimde lekelenme oluyor ama geçiyor devam etmiyor. Bende suan enfeksiyon var, ondan kaynaklı mıdır yoksa fitilden tahriş mi oldu rahim içi bilmiyorum. Var mı benim gibi ara ara açık renk lekelenme yaşayan?

Hanımlar ben bişey sormak istiyorum 24mayis transfer oldum 3haziran pozitif olduğunu öğrendim on gün sonra keseye çağırdı beni onu da görsem rahatliycam demek istediğim şey tuttuktan sonra ki dönemle görmeye gidene kadar ki dönemde doktorun sizi kese için çağırdığı güne kadar neler yaptınız hala transfer oldugunzdaki gibi mi dikkat ettiniz ben okdr etmiyorum artık yanlış mı yapıyorum Perşembe günü kese gorucem insllsh darısı herkesin başına

Hanımlar ben bişey sormak istiyorum 24mayis transfer oldum 3haziran pozitif olduğunu öğrendim on gün sonra keseye çağırdı beni onu da görsem rahatliycam demek istediğim şey tuttuktan sonra ki dönemle görmeye gidene kadar ki dönemde doktorun sizi kese için çağırdığı güne kadar neler yaptınız hala transfer oldugunzdaki gibi mi dikkat ettiniz ben okdr etmiyorum artık yanlış mı yapıyorum Perşembe günü kese gorucem insllsh darısı herkesin başına
Merhaba, bence dikkat etmelisin çünkü pozitifi gördükten keseyi görene kadar ki süreçte çok önemli, ben yediğime içtiğime dinlenmeme dikkat ettim. İş yapmadım, kese görene kadar avakado ceviz havuç tükettim, beni de 10 gun sonra çağırmışlardı, hatta keseyi görmeye gittiğimizde erken olduğu için belki göremeyedebiliriz demişti ama muayeneye gittiğimde kese oluşmuştu hatta bebegimde oluşmuştu kalp ritimleri vardı henüz duyulması için erkendi ama doktor da şaşırmıştı bebeğin görünmesine vs, Tedbirli olmak da fayda var derim ❤️ hersey gönlünüzce gelişsin insallah, Rabbim sağlıkla dünyaya ve kucağınıza almayı nasip etsin 💙

Merhaba, bence dikkat etmelisin çünkü pozitifi gördükten keseyi görene kadar ki süreçte çok önemli, ben yediğime içtiğime dinlenmeme dikkat ettim. İş yapmadım, kese görene kadar avakado ceviz havuç tükettim, beni de 10 gun sonra çağırmışlardı, hatta keseyi görmeye gittiğimizde erken olduğu için belki göremeyedebiliriz demişti ama muayeneye gittiğimde kese oluşmuştu hatta bebegimde oluşmuştu kalp ritimleri vardı henüz duyulması için erkendi ama doktor da şaşırmıştı bebeğin görünmesine vs, Tedbirli olmak da fayda var derim ❤️ hersey gönlünüzce gelişsin insallah, Rabbim sağlıkla dünyaya ve kucağınıza almayı nasip etsin 💙
Çok teşekkür ederim Perşembe günü görmeye gidicem sizin HCG yüksek diye mi erkenden gözüktü acaba

X