2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bugün çok bel ağrım başladı ya nedendir anlamıyorum sürekli yatmıyorum da çalışıyorum Şuan hatta pozitif sonuç alan arkadaşlar sizde oldu mu

• Beğen
Reactions: dhn
Bugün çok bel ağrım başladı ya nedendir anlamıyorum sürekli yatmıyorum da çalışıyorum Şuan hatta pozitif sonuç alan arkadaşlar sizde oldu mu
Kaçıncı gündesin , benim de dün yani 5. Günde bel ağrım çok oldu bugün daha az ama dış gebelik oldu herhalde dedim o kadar ağrıdı

İnşallah ağzınızdan bal damladı yazarken😻 siz gebeydiniz değil mi? Adet günüm bıgün normalde adet belirtilerim geliyor korkusu yaşıyorum ama ya ne sıkıntılı bi süreç
Evet 7 haftalik. Genelde bende senin yaşadıklarını yaşadım burda benimle aynı anda transfer olup hiç belirtisi olmayan arkadas negatif almıştı o yüzden belki pozitif olabilirsiniz erken gebelik testinde çıkabilir aslinda

Evet 7 haftalik. Genelde bende senin yaşadıklarını yaşadım burda benimle aynı anda transfer olup hiç belirtisi olmayan arkadas negatif almıştı o yüzden belki pozitif olabilirsiniz erken gebelik testinde çıkabilir aslinda
Geçmişte yapıp çok üzdüm kendimi normal gebelik uğraşırken o yüzden hiç yapmıyorum canım. Pazartesi test günüm o güne kadar sabretmeye çalışıyorum inşallah bende sizin gibi buraya gebe olarak dönüş yaparım 😻🩷🩷🩷

X