2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Allah razı olsun canım inşallah 🤲 güzel haberler alırım.Kesinlikle hormanlar degisiyor iğne ilaç Zor oluyor .Vala sabretmek Zor ama hayırlısını istiyorum hep rabbim nasip etsin inşallah 🤲🙏💙♥️🌸 umarım pozitif sonuç alırız
İnşallah 🙏 sadece kendini strese sokma ve test için sabırsızlanma gününü ve zamanını bekle bebeklerimizin gününü ve zamanlarını beklediği gibi ☺️🙏

Bence gidin çok belli 🩷🩷 kızlar belirtileriniz nedir test gününe az kaldı hepimizin nasılsınız 🙊🙊
Benim cuma günü test günüm.
Bugün kasık ve bel ağrısınla uyandım. Normalde adet olacağim zaman yuzumde sivilce çıkar. Sivilcem çıktı dün. (Adet günüm geçti)
Ve duygusal inişler çıkışlar yaşıyorum. Herşeye ağlıyorum 🥺

Benim cuma günü test günüm.
Bugün kasık ve bel ağrısınla uyandım. Normalde adet olacağim zaman yuzumde sivilce çıkar. Sivilcem çıktı dün. (Adet günüm geçti)
Ve duygusal inişler çıkışlar yaşıyorum. Herşeye ağlıyorum 🥺
İnşallah pozitiftir canım🩷 benımde pazar günü test günüm üç gündür az az kaşık ağrıları yaşıyorum 3 gün sonra adet günüm korkuyorum ya adetim gelirse diye çok stresli bir süreç 😻

İnşallah pozitiftir canım🩷 benımde pazar günü test günüm üç gündür az az kaşık ağrıları yaşıyorum 3 gün sonra adet günüm korkuyorum ya adetim gelirse diye çok stresli bir süreç 😻
İlaçlardan dolayı adet olmuyormuşuz. Bende korkuyordum adet olacak miyim diye.
Şikayet etmiyorum ama evet stresli bir süreç 🙈

Ağrının nerede olduğunu da tam anlayamıyorum iki tarafta sancıyor gibi çözemiyorum sizin nasıl oldu acaba
Benim transferden 2 gün sonra şiddetli 1 gün süren ağrım oldu. Bel ve kasık ağrısı. Sonrası hafifledi. Ama bugun yine ağrılarla uyandım. Bazen iğne batması oluyor bazen adet sancısı gibi. 2 gündür kısa süreli mide bulantım oluyor sabahları.

Benim transferden 2 gün sonra şiddetli 1 gün süren ağrım oldu. Bel ve kasık ağrısı. Sonrası hafifledi. Ama bugun yine ağrılarla uyandım. Bazen iğne batması oluyor bazen adet sancısı gibi. 2 gündür kısa süreli mide bulantım oluyor sabahları.
Anladım inşallah pozitif güzel sonuçlarımız olur🩷🩷🙏🏻🙏🏻

X