2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Benimde ishalim vardı belki hatırlarsın il değiştirdim çok yoruldum belkide stres falan bilmiyorum transferden bir gün önce içmiştim nane limon kaynatıp sonra daha iyiye gittim diye içmemiştim ıhlamurun bir sorun etmediğini çok iyi biliyorum ama nane limon da sorun olmaz herhalde yarın sor doktoruna olmadı. C vitamini aşırı önemli afiyet şifa olsun inşallah 🤲
Saol canım benim amin inşallah 🤲🙏 doktorumla görüştüm fakat bu durumda bişey yapamam dedi benim ilgi alanım değil dedi sonuçta belli olmadigi için herhangi bir ilaç da vermiyor kulak burun boğaza gidebilirsin dedi zaten oraya gitsem hiç bişey yapmazlar bir şekilde geçireceğim artık İnslalah pozitif sonuç alırız 😘♥️

Konuştum doktorumla hiç bişey yapmıyor ya sonucum belli olmadığı için
Canım kan versen ya.. ben 8.gün verdim hep, hiç bir doktorum da aman erken verdin bekle demedi, ne negatifte ne pozitifte 😁😁 tabi yüksek değerle öğrenmek en güzeli ama rahatsızsın diye diyorum hani bir ilaç bişey alacaksan ona göre alırsın gebelere özel olandan 💕

Saol canım benim amin inşallah 🤲🙏 doktorumla görüştüm fakat bu durumda bişey yapamam dedi benim ilgi alanım değil dedi sonuçta belli olmadigi için herhangi bir ilaç da vermiyor kulak burun boğaza gidebilirsin dedi zaten oraya gitsem hiç bişey yapmazlar bir şekilde geçireceğim artık İnslalah pozitif sonuç alırız 😘♥️
Ben transfer olduktan 2 gun sonra felaket sekilde grip oldum ama oyl boyle degil oksurmekten uyuyamiyordum acile gittik kendi doktorumla gorustuk ama tek care ihlamur c vitamini sonucumz pozitifti ki ben o kdr oksurmekten aa tutmayacigna emindim ama bebegim benmle 😍

Canım kan versen ya.. ben 8.gün verdim hep, hiç bir doktorum da aman erken verdin bekle demedi, ne negatifte ne pozitifte 😁😁 tabi yüksek değerle öğrenmek en güzeli ama rahatsızsın diye diyorum hani bir ilaç bişey alacaksan ona göre alırsın gebelere özel olandan 💕
Vala çok iyi olur bende sabırsızlıkla bekliyorum sonucumu ama ne bilim içimde tarif edemediğim bişey var sende baya erken vermişsin benim test gününe 3 gün kaldı 😘😂♥️Evet haklısın ama şu durumda pek yapicak bişey yok yarın sabah yapabilirim belki testi gizli gizli 🌸🙏🤲Rabbim hayırlı sonuçlar nasip etsin inşallah 🤲 umarım pozitiftir .Belirti namına hiç bişe şey yok çünkü belirtisiz olanda var ama en azından bu kadar belirtisiz yoktur nerdeyse 10 gundeyim

Ben transfer olduktan 2 gun sonra felaket sekilde grip oldum ama oyl boyle degil oksurmekten uyuyamiyordum acile gittik kendi doktorumla gorustuk ama tek care ihlamur c vitamini sonucumz pozitifti ki ben o kdr oksurmekten aa tutmayacigna emindim ama bebegim benmle 😍
Ay ne güzel çok sevindim canım için ferahladi vala duyunca .Sağlıkla ilerlesin inşallah 🤲🙏🤲😍♥️ umarım benimde pozitiftir.Bende baya baya evde grip oldum ne gelenim ne gidenim var yattigim yerde hastalandım hapsurmaktan mahvoldum bende korkuyorum vala İnslalah pozitiftir.Bugun 9.gunum cuma test günüm

K Kubra Avci senin trasfer günü ile mi 9 oluyor yanlış mı hesapladım canım trasfer gününü saymıyoruz ya

İçimden yap kız testi Kübra git kan ver demek geliyor 😄😄😄😄🙈🙈🙈🙈🙈
Transfer günüyle beraber 9 gün sayiliyor biliyorum doktorlar o şekilde hesaplıyor genelde 😂😂Ay vala bacım sorma bende hemen gidip vermek istiyorum dayanamicam galiba 😂😂😂Ama eşim götürmüyor ya malesef evde de tepemde yapamıyorum

Kızlar bende sabah sağlık ocağına gittim 3 tüp kan verdim İzmiri göbeğinde oturuyorum cuma günü çıkacak dediler sonuçlar şaşırdım vallahi Mardin de Bile sabah veriyordum öğlen çıkıyordu neyse artık beklicez bakalım. Bu arada kilo 89 🙈 kızıma da 84kilo hamile kalmıştım ama bu sefer pek bulantı falan yok 120 Leri görmem inşallah 😔 tansiyonum yüksek çıktı ebemiz eve tansiyon aleti almamı tavsiye etti normalde hep düşüktür hamilelik sürecinde de 12-8 di hep ilk kez yüksek gördüm ilaçların etkisi varımdır acaba bilemedim

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında, bu süreçte olanların merak edip, soru sorup, paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍

ÜYE ADI TRANSFER GÜNÜEMBRİYO SAYISITEST GÜNÜSONUÇ:anneadayı:
belki2903 belki2903 13 Mayıs223 Mayıs:KK43:
S skacir 1 Mayıs211 Mayıs:anneadayı:
K Kubra Avci 27 Mayıs16 haziran
A Asli47 21 Mayıs131 Mayıs:anneadayı:
@Neptunnn2 Mayıs212 Mayıs:KK43:
@hopebaby11 Mayıs212 Mayıs:anneadayı:
@mercan606510 Mayıs221 Mayıs
Kivirbas95 Kivirbas95 7 Mayıs217 Mayıs:anneadayı:
@Zeynep35458 Mayıs118 Mayıs
@acitatlisos14 Mayıs122 Mayıs:anneadayı:
@aycicegix8 Mayıs120 Mayıs:KK43:
@tubiii8914 Mayıs225 Mayıs:KK43:
@Asihbe2 Mayıs112 Mayıs:KK43:
@sedu06630 Nisan111 Mayıs
@ecegul30 Nisan111 Mayıs:anneadayı:
@nehirgunes3 Mayıs216 Mayıs
@Hakmell29 Nisan111 mayıs:KK43:
partalina_ partalina_ 7 Mayıs215 Mayıs:anneadayı:
@Warriror2 Mayıs114 Mayıs:KK43:
@blahblah12330 Nisan112 Mayıs:KK43:
@hayallerrhayatlar17 Mayıs227 Mayıs:anneadayı:
@cidal19 Mayıs129 Mayıs:KK43:
@dimmplee4 Mayıs216 Mayıs
@Kmsl066 Mayıs217 Mayıs
@Rose2384 Mayıs214 Mayıs:KK43:
@Azmerr6 Mayıs216 Mayıs:anneadayı:
@yildizcml7 Mayıs116 Mayıs
@_tomrishatun10 Mayıs220 Mayıs
@symmm13 Mayıs223 Mayıs:KK43:
@emy34016 Mayıs215 Mayıs
@efnan078 Mayıs120 Mayıs:KK43:
@msjj9 mayıs219 Mayıs:anneadayı:
@Papatya4458347 Mayıs116 Mayıs:anneadayı:
@gulcankn8 Mayıs120 mayıs:anneadayı:
@anneolmaistiyorum17 Mayıs228 Mayıs:KK43:
@BY201510 Mayıs119 Mayıs:KK43:
@nilya ay6 Mayıs216 Mayıs
@mussset20 Mayıs21 Haziran
@severdi
Pinar314 Pinar314 9 Mayıs221 Mayıs:anneadayı:
@tulumbachen15 Mayıs225 Mayıs
@aysgl14 Mayıs224 Mayıs:KK43:
@Mucize08082013 Mayıs122 Mayıs:anneadayı:
@pembeciceksi14 Mayıs229 Mayıs
@masalinci113 Mayıs224 Mayıs:KK43:
@senem1997h14 Mayıs123 Mayıs:anneadayı:
K kbratp 24 Mayıs24 Haziran
@Piyanistkiz11 Mayıs123 Mayıs:anneadayı:
@duygukarakok2 Mayıs212 Mayıs:KK43:
@dhn24 Mayıs14 Haziran
@neslihaninblogu15 Mayıs127 Mayıs
@nazeliff23 Mayıs22 Haziran:KK43:
@hayattan bir kesit24 Mayıs11 Haziran:anneadayı:
Sonuç negatif

Kızlar bende sabah sağlık ocağına gittim 3 tüp kan verdim İzmiri göbeğinde oturuyorum cuma günü çıkacak dediler sonuçlar şaşırdım vallahi Mardin de Bile sabah veriyordum öğlen çıkıyordu neyse artık beklicez bakalım. Bu arada kilo 89 🙈 kızıma da 84kilo hamile kalmıştım ama bu sefer pek bulantı falan yok 120 Leri görmem inşallah 😔 tansiyonum yüksek çıktı ebemiz eve tansiyon aleti almamı tavsiye etti normalde hep düşüktür hamilelik sürecinde de 12-8 di hep ilk kez yüksek gördüm ilaçların etkisi varımdır acaba bilemedim
İzmir'e gelmenin etkisi vardır kesin, ben şu an İzmir'den İstanbul'a geldim, aslen İzmirliyim, çok nemli ve yoğun bir hava var, şu anda bunaltıcı sıcak başlamış zaten, geçen yaz hiçbir şey yokken hayatımda ilk kez sıcaktan tansiyonum çıkmıştı, dikkat et, kendini ferah tutacak bir formül bulmaya çalış canım.

İzmir'e gelmenin etkisi vardır kesin, ben şu an İzmir'den İstanbul'a geldim, aslen İzmirliyim, çok nemli ve yoğun bir hava var, şu anda bunaltıcı sıcak başlamış zaten, geçen yaz hiçbir şey yokken hayatımda ilk kez sıcaktan tansiyonum çıkmıştı, dikkat et, kendini ferah tutacak bir formül bulmaya çalış canım.
Dediğin gibi dün gündüz ve gece özellikle aşırı sıcaktı kızımın üstünü 3 kez değiştirdim yerden en son tek zınınla yatırdım belkide etkisi olmuştur aç gittim falan İzmir çok sıcak çok bir günde böyle oldu temmuz ağustos daha da sıcak olur

Canim bu donasyon sadece Kıbrıs'ta yapılan bir tedavi yok sorun değil canım benimde yumurtalıklarım Yok gibi bişey o yüzden bu şekilde bir tedavi oldu bende normal tüp bebek aşılama yada normal hamile kalamiyorum malesef ilaçla adet görüyorum zaten bu şekilde çok doktora gittim çözüm buydu malesef 🌸 başka çarem yoktu yani
Yani siz Kıbrıs’ta teda gördünüz o zman. Peki maliyet nedir. Çok şükür ki rabbim yine de derdinizin dermanını vermiş. İnşallah herşey gönlünüzce olur.

Yarın birbirimizi haber edelim inşallah ikimizde güzel sonuçlar alırız 😍 ben ya kötü bi şey duyarsam diye çok korkuyorum. Bi şey soracağım tüp bebekte de kimyasal veya dış gebelik gibi istenmeyen durumlar olabiliyor mu
Tabiki de canım olabiliyor çünkü tüp bebek de fark sadece embriyo farklı koşullarda oluşuyo. Sonra zaten yine aynı gebelik sürecine giriyor. Tutunması yerleşmesi vs vs. Birde ben geldim kontrolden kalp atışlarını bile duyduk çok şükür. Bende çok korkuyordum ama stres gerçekten çok kötü birşey dünden beri mideme sanki taş oturmuş gibiydim.

Yani siz Kıbrıs’ta teda gördünüz o zman. Peki maliyet nedir. Çok şükür ki rabbim yine de derdinizin dermanını vermiş. İnşallah herşey gönlünüzce olur.
Evet canım Kıbrıs'ta tedavi gördüm.Euro bazlı olduğu için maliyetler değişiyor canım.cok şükür tedaviye sonuç alıyorum ama henüz nasip olmadı kucağıma almak insalalh bu sefer olumlu sonuç alırız inşallah pozitif sonuç alırız 😍😘♥️🤲 Rabbim nasip eder

Evet canım Kıbrıs'ta tedavi gördüm.Euro bazlı olduğu için maliyetler değişiyor canım.cok şükür tedaviye sonuç alıyorum ama henüz nasip olmadı kucağıma almak insalalh bu sefer olumlu sonuç alırız inşallah pozitif sonuç alırız 😍😘♥️🤲 Rabbim nasip eder
Amin inşallah. Canım dualarım seninle tüp bebek annelerini gerçekten ben ayrıcalıklı görüyorum iğnelerimiz hormonlarımızın değişimi vs vs ama senin durumun bizden bir tık daha sabır isteyen bir durum rabbim sana hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah en kısa zamanda.

X