2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Merhaba arkadaşlar ben de size hikayemi kısaca anlatayım 21 yaşında meme kanserine yakalandım kemoterapiden dolayı AMH 0.3 civarında olduğu için ve kanserim rahime yumurtalıklarımı etkileyebileceği için onkoloji doktor bebek yapmamdan yana durdu biz de tüp bebek tedavisine başladık iki kez üçüncü gün ikişer adet embriyo transfer edildi ve negatif sonuçlandı şimdi başka bir merkezle anlaştım 27 Mayıs’ta 2 adet beşinci gün kaliteli ve orta kalite transferi oldu çarşamba günü kan verecekmişim doğal siklus ile yapıldı transferim progrstan fitil dışında ilaç kullanmadım tabi birde folik asit ve 4. Günde ovitrelle yarım doz yapıldı çok heyecanlıyım
Umarım güzel haberler alırsınız. Herşey gönlünüze göre olsun. Hastalığınız tekrarlamasın inşallah 🌸🤍

Merhaba arkadaşlar ben de size hikayemi kısaca anlatayım 21 yaşında meme kanserine yakalandım kemoterapiden dolayı AMH 0.3 civarında olduğu için ve kanserim rahime yumurtalıklarımı etkileyebileceği için onkoloji doktor bebek yapmamdan yana durdu biz de tüp bebek tedavisine başladık iki kez üçüncü gün ikişer adet embriyo transfer edildi ve negatif sonuçlandı şimdi başka bir merkezle anlaştım 27 Mayıs’ta 2 adet beşinci gün kaliteli ve orta kalite transferi oldu çarşamba günü kan verecekmişim doğal siklus ile yapıldı transferim progrstan fitil dışında ilaç kullanmadım tabi birde folik asit ve 4. Günde ovitrelle yarım doz yapıldı çok heyecanlıyım
Çok geçmiş olsun umarım hayatınız boyunca başka acılar yaşamayın 🤲
İnşallah hepimiz burada mutlu haberinizi alırız dualarımız sizinle 🤗🤲🤲🧿🧿🏵️🏵️🏵️🌸

K Kubra Avci canım geçmiş olsun ıhlamur içebilirsin ilaç tavsiye etmez bence doktorun da meyveyi bol ye korkma öksürük ve hapşuruk birşey yapmaz bebeklere Rabbim şifa versin inşallah 🤲🤲

K Kubra Avci canım geçmiş olsun ıhlamur içebilirsin ilaç tavsiye etmez bence doktorun da meyveyi bol ye korkma öksürük ve hapşuruk birşey yapmaz bebeklere Rabbim şifa versin inşallah 🤲🤲
Saol canım benim ♥️😘 nane limon içsem olur mu eşim portakal suyu sıktı içirdi birazda ateşim var.Canimda bişey istemiyor zaten zorluyorum fazlasıyla inşallah tutmuştur bir sorun olmaz cuma günü test günüm

Saol canım benim ♥️😘 nane limon içsem olur mu eşim portakal suyu sıktı içirdi birazda ateşim var.Canimda bişey istemiyor zaten zorluyorum fazlasıyla inşallah tutmuştur bir sorun olmaz cuma günü test günüm
Benimde ishalim vardı belki hatırlarsın il değiştirdim çok yoruldum belkide stres falan bilmiyorum transferden bir gün önce içmiştim nane limon kaynatıp sonra daha iyiye gittim diye içmemiştim ıhlamurun bir sorun etmediğini çok iyi biliyorum ama nane limon da sorun olmaz herhalde yarın sor doktoruna olmadı. C vitamini aşırı önemli afiyet şifa olsun inşallah 🤲

Bence yarın test yapın muhtemelen sonucunuz bellidir diye düşünüyorum eğer pozitif görürseniz mıtlaka doktorunuza danışın ona göre bi tedavi uygularsınız ateşiniz en yakın samanda geçer biter inşallah 🙏🏻🙏🏻😻😻

Ayy benimde saatler belli canım 12 de hapları içiyorum tam saati gelince içeyim dedim telefon geldi o an estrofemi içmiştim coraspini içip içmediğim aklımdan gitti artık ilaç vakti telefonda yok bu endişeyi yaşamaktansa 🥴
Canım ben aynı saatte içeceğim ilaçların hepsini avucuma koyup tek seferde içiyorum karıştırmamak için:) belki faydası olur

Kızlar merhaba çok fazla yeni kişi katıldığı için çoğunuzu tanımıyorum ama bende mayıs ayında başladım önceki yazılarda belki görmüşsünüzdür pozitifi gören biri olarak sizede tecrübelerimden bahsetmeye geldim neden geç kaldın derseniz eşim kadınlar kulübüne erişimi engelledi🙈 biz burada birbirimize destek oluyoruz bu çok güzel bişey evet ama bazen olumsuzlukları görüp olumsuz düşüncelerede kapılabiliyoruz eşim buna bir kaç kere şahit olduğundan böyle birşey yaptı.
7 Mayısta transfer oldum benim ilk transferimdi eşimden kaynaklı sorun olduğundan tüp bebek yaptırdık ve kaliteli tek embriyo transfer edildi ben biraz sıkıntılı olduğumdan transferim anestezili oldu ve embriyo glue yapıştırıcı diye geçiyor o kullanıldı.
14 Mayısa kadar büyük bir belirtim olmadı çok nadir arada kasıklarıma agrı giriyordu ama hiç belirtide aramadım açıkçası çok rahattım yani Rabbime bıraktım hayırlısı diyr dua ettim her gün meryem süresi dinledim ve hiç evde iş yapmadım annem yanımdaydı her gün kuruyemiş ananas ve avakadoyu mutlaka tükettim ve aşırı sağlıklı beslendim hiç paketli ürün rafine şeker vs yemedim ki çok severim 13 Mayıs gecesi kasıklarıma aşırı bir ağrı girdi yani bildiğiniz adet ağrısı ve ben zaten çok ağır geçiren bir insanım dedim tamam kesin hasta oldum yani o gece sabaha kadar ağrı çektim akıntıyla ve korkudan lavaboya gidemedim normalde kesinlikle evde test yapmayacaktım tahlili bekleyecektim fakat bu agrı olunca sabah kalkıp test yaptım ve çok silik çizgiyi gördüm tabi çok mutluyum ama ağrım devam ediyor ertesi gün sabah tekrar kalkıp yaptım ve çizgi yok öğlen tekrar yaptım çizgi yok tamam dedim olmadı umutsuzluğa kapıldım hatta niye yaptım diye kendime kızdım o yüzden testlere çok güvenmeyin 🤗 normalde 16siydi kan günüm 15de gidip test yaptırdım ve 131 değerle öğrendim 2 gün sonra 230 3 gün sonrada 600ler ayın 27sinde keseyi görmeye gittik ve gördük bugünde 6+1 ken vajınal ultrason ile kalp atışını duyduk ☺️ Bu süreçte burada tanımasamda herkese dua ettim halada etmeye devam ediyorum Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 🙏bugünkü tahlillerimde karaciğer enzimleri fazlasıyla çok çıktı kilolu bir gebelik yaşayacağım kilomdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum sizde bana dua ederseniz sevinirim 🙏
Rabbim ol derse olur bunu unutmayalım ne kadar strese girersek o kadar yıpranıyoruz zaten zor süreçlerden geçiyoruz Rabbim herkesin mutlu haberler almasını nasip etsin inşallah 🙏
belki2903 belki2903 tabloya beni işlersen sevinirim ☺️
Ay niyeyse ağlayasım geldi❤️

bol şans! iki tane avantaj, ayrıca ilaç protokolünde ovitrelle olması da bence çok işe yarıyor, benim iki taneden biri tuttu. senin de kaç tane hayırlıysa inşallah tutsun :nazar:

Bence yarın test yapın muhtemelen sonucunuz bellidir diye düşünüyorum eğer pozitif görürseniz mıtlaka doktorunuza danışın ona göre bi tedavi uygularsınız ateşiniz en yakın samanda geçer biter inşallah 🙏🏻🙏🏻😻😻
Bugün 9 gunum canım yapmak istiyorum ama eşim tepemde izin vermiyor bir türlü gününü bekle diyor 😘cuma günü test günüm.İnsalalh bellidir . Umarım pozitiftir.😍😘Doktoruma sordum da bişey belli olmadığı için bişey yapamıyorlar. Hayırlısı olsun inşallah ♥️☘️🤲

X