2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Merhaba bende 4 nde gidicem kontrole ha gerçi ilk gebelik ilk kontrol çok heyecanlıyım bende
Yarın birbirimizi haber edelim inşallah ikimizde güzel sonuçlar alırız ben ya kötü bi şey duyarsam diye çok korkuyorum. Bi şey soracağım tüp bebekte de kimyasal veya dış gebelik gibi istenmeyen durumlar olabiliyor mu

Ben de salı günü gideceğim ama ilaç olarak ne kullanıyorsunuz bir de tahminen Salı günü sizin kaç haftalık oluyor
İlaç olarak folik asit , e vitamini , coraspin, progestan dex iğne ve karnıma yapıştırdığım bantları kullanıyorum,siz ? Tahminime göre 5+2 oluyor .
Doktorum bana transfer gününü iki haftalık olmuş gibi kabul ettiğimizi söylemişti öyle sayılıyormuş

Merhaba kızlar transferin üstünden 6 gün geçti ama herhangi bir belirtim yok bu normal mi, belirtisi olmayıp pozitif çıkan var mı
Canım merhaba yarın benim 9 günüm olucak ve hala belirtin yok bel ağrısı dışında buradaki çoğu arkadaşlar da belirti olmadığını söylüyor ama pozitif olanda oluyor belirti olmadan umarım bizimde pozitiftir Evde test yaptın mı ?

Hayırlı olsun canım inşallah bizede poztifi görmek nasip olur bende Meryem ve Yusuf süresini dinliyorum annem geldi iki gündür bakıyor ama canım çok yemek yemekte istemiyor hatta öyle biseyler de çekmiyor açıkçası belirti sıfır bel ağrısı dışında o da bence çok yattığımdan ve ilaçlardan kaynaklı olduğunu düşünüyorum yarın 9 günüm olucak insalalh umarım pozitiftir dualarını bekliyorum

Ay kızlar ya ben çok kötüyüm fazlasıyla grip oldum galiba çok sık hapşuruyorum çok korkuyorum tutup tutmadığını bile bilmiyorum bu konuda ne yapmam lazım sizce doktorla mi konuşsam
Hapşırmanın bir zararı yok merak etme ama ilaç kullanman gerekiyorsa onu sor tabi. Onun dışında öksürme hapşırma vs sorun olmuyor

Canım olabilir benimde ilk hafta hiçbir belirti yoktu koşup zıplayasım geliyordu yani test yapmaya yakın adet sancısı başlamıştı
Merhaba test gününüze kaç gün kala regl sancısı başladı acaba ? Benımde var aynı durumum ve adetime 3 gün var test günüme de 5 gün kaldı korku var içimde ua adet olursam da arada giriyor sancı dünden beri sizin be zaman olmuştu acaba ve adetinize kaç gün bardı

Hayır henüz yapmadım 9. Güne kadar bekleyim dedim 12. Günde kan testi yapıcam ama idrar testi yapmaya çok korkuyorum yani o stresi o anı hayal edemiyorum Allah yardımcımız olsun

Kızlar benim normalde dün adet günümdü ve ağrılar başladı bugün mesela baya kasım ağrısı çektim ama bebek büyüdüğü içinde olabilir. Şöyle ki ilk halmileliğimde her ayın adet dünü geldiğinde kasın ağrısı çekerdim Mesel

Adet günüme bir gün kala transferimin 9. Günü kan verip öğrendim ben transferin 7. 8. Günleri ağrım başlamıştı ara ara geliyordu ama bel ağrısı hafif karın ağrısı bir gece de sıcak basması oldu

İnşallah bende öyle normalde hiç bilmezdim bile o süreçte bende çok zaman geçirdim ama işte bazen olumsuzluklar insanda tedirginlik yaratıyor
Evet doğru diyorsunuz o durum bende de oldu bazı yorumları okumaktan rüyalarıma kalbi atacak mı boş gebelik mi kafamda gidip geldi ama Allahın izniyle güzel olur inşallah her şey rabbim herkese güzel sonuçlar nasip etsin

Merhaba arkadaşlar ben de size hikayemi kısaca anlatayım 21 yaşında meme kanserine yakalandım kemoterapiden dolayı AMH 0.3 civarında olduğu için ve kanserim rahime yumurtalıklarımı etkileyebileceği için onkoloji doktor bebek yapmamdan yana durdu biz de tüp bebek tedavisine başladık iki kez üçüncü gün ikişer adet embriyo transfer edildi ve negatif sonuçlandı şimdi başka bir merkezle anlaştım 27 Mayıs’ta 2 adet beşinci gün kaliteli ve orta kalite transferi oldu çarşamba günü kan verecekmişim doğal siklus ile yapıldı transferim progrstan fitil dışında ilaç kullanmadım tabi birde folik asit ve 4. Günde ovitrelle yarım doz yapıldı çok heyecanlıyım

Hayır henüz yapmadım 9. Güne kadar bekleyim dedim 12. Günde kan testi yapıcam ama idrar testi yapmaya çok korkuyorum yani o stresi o anı hayal edemiyorum Allah yardımcımız olsun
Amin inşallah canım bende daha yapmadım yarın 9.gunum 12 gün test günüm bende korkuyorum çok Allah'ım nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…