2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Umarım güzel haberler alırsınız. Herşey gönlünüze göre olsun. Hastalığınız tekrarlamasın inşallah

Hapşırmanın bir zararı yok merak etme ama ilaç kullanman gerekiyorsa onu sor tabi. Onun dışında öksürme hapşırma vs sorun olmuyor
Geç olduğu için sormadım doktora ama yarın sorarım ama belli olmadığı için bişey yapar mı ilaç verirmi insalah bir şey olmaz

Çok geçmiş olsun umarım hayatınız boyunca başka acılar yaşamayın
İnşallah hepimiz burada mutlu haberinizi alırız dualarımız sizinle

K Kubra Avci canım geçmiş olsun ıhlamur içebilirsin ilaç tavsiye etmez bence doktorun da meyveyi bol ye korkma öksürük ve hapşuruk birşey yapmaz bebeklere Rabbim şifa versin inşallah

K Kubra Avci canım geçmiş olsun ıhlamur içebilirsin ilaç tavsiye etmez bence doktorun da meyveyi bol ye korkma öksürük ve hapşuruk birşey yapmaz bebeklere Rabbim şifa versin inşallah
Saol canım benim nane limon içsem olur mu eşim portakal suyu sıktı içirdi birazda ateşim var.Canimda bişey istemiyor zaten zorluyorum fazlasıyla inşallah tutmuştur bir sorun olmaz cuma günü test günüm

Saol canım benim nane limon içsem olur mu eşim portakal suyu sıktı içirdi birazda ateşim var.Canimda bişey istemiyor zaten zorluyorum fazlasıyla inşallah tutmuştur bir sorun olmaz cuma günü test günüm
Benimde ishalim vardı belki hatırlarsın il değiştirdim çok yoruldum belkide stres falan bilmiyorum transferden bir gün önce içmiştim nane limon kaynatıp sonra daha iyiye gittim diye içmemiştim ıhlamurun bir sorun etmediğini çok iyi biliyorum ama nane limon da sorun olmaz herhalde yarın sor doktoruna olmadı. C vitamini aşırı önemli afiyet şifa olsun inşallah

Bence yarın test yapın muhtemelen sonucunuz bellidir diye düşünüyorum eğer pozitif görürseniz mıtlaka doktorunuza danışın ona göre bi tedavi uygularsınız ateşiniz en yakın samanda geçer biter inşallah

Canım ben aynı saatte içeceğim ilaçların hepsini avucuma koyup tek seferde içiyorum karıştırmamak için:) belki faydası olur

Ay niyeyse ağlayasım geldi

bol şans! iki tane avantaj, ayrıca ilaç protokolünde ovitrelle olması da bence çok işe yarıyor, benim iki taneden biri tuttu. senin de kaç tane hayırlıysa inşallah tutsun

Bugün 9 gunum canım yapmak istiyorum ama eşim tepemde izin vermiyor bir türlü gününü bekle diyor cuma günü test günüm.İnsalalh bellidir . Umarım pozitiftir.Doktoruma sordum da bişey belli olmadığı için bişey yapamıyorlar. Hayırlısı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…