2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Merhabalar :) özel bir durum için beta ya daha erken baktırmak durumunda kaldım. 3.gün çift embriyo idi, Beta hCG 224.5 ile pozitif geldi. Çarsamba tekrar kan verecegım. İnşallah saglıkla ilerler. Mutluluğumu sizler ile de paylaşmak istedim. Allah inşallah emeklerimizi boşa çıkarmadan hayırlısı ile bebişlerimize kavuştursun hepimizi. ☺

sıkma tatlı canını, Allah bağışlasın kızını, belki doğal okur yine nereden biliyorsun, şal, kendine bak, sakın üzülme

Amin inşallah canım tebrik ederim güzel değer insalalh artar değerin fazlasıyla Bizede dua et canım inşallah bizimde pozitiftir

Reactions: dhn
Merhaba dayanamadım kan verdim çok şükür 279.60 çıktı beta sizden cesaret aldım da gittim yaptırmaya Allah razı olsun sizden de

Çok teşekkür ederim çok saolun gebeliğiniz saglıkla ilerlesin inşallah sağ salim kucagnıza almak nasip olsun

Kızlar merhabalar, beta ya bakılırken transferden sonra ilk bi kan veriyorsun, sonra 2 günde 1 yine kan testi yapılıyor sanırım. Bu kontrol kaç gün sürüyor?
3 kez verdim ben ama erken öğrendiğim için artış iyi olduğu için bir daha vermicem canım. Dediğin gibş 2 güne bir artış var mı diye bakılıyor

Hayırlısı olsun canım çok sevindim Rabbim sağlıklı ilerlemeler nasip etsin inşallah

Reactions: dhn
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…